Aktualnie przeglądane: Strona główna » Polinesian NONI CaliVita

sok noni

Polinesian NONI CaliVita

polinezjan-noni-liofilizowanyPolinesian NONI to liofilizowany produkt najwyższej światowej marki, 100% naturalny sok z całego owocu NONI, wraz z miąższem, skórką i zmielonymi pestkami.

 

Sok Polinesian NONI dzięki liofilizacji owoców noni posiada najwyższą jakość - to "żywy" produkt z owocu Noni, gwarantujący najwyższą jakość, 100% naturalnych - biologicznie aktywnych składników owocu Noni, korzystnie wpływajacych na organizm.

 

Wzbogaca nasze ciało w niezbędne do życia witaminy, enzymy, mikroelementy, prokseroninę, damnacanthal oraz wiele innych naturalnych substancji. Współczesna medycyna naturalna uważa NONI za swoje największe i najważniejsze odkrycie w dziedzinie zdrowia ostatnich kilkunastu lat.
 

Biologicznie aktywna żywność (BAF) i biologicznie aktywne suplementy to żywność i odpowiednie suplementy, w naturalny sposób dostarczające wszystkie elementy odżywcze, niezbędne do optymalnego zdrowia. Polinesian Noni, w którym znajduje się liofilizowany owoc noni, stworzony według najnowocześniejszej technologii naukowej, opracowany przez najlepszych światowych  specjalistów biochemii klinicznej, medycyny nuklearnej i patofizjologii klinicznej pod kierunkiem prof. dr n. med. Valerii Szedlak-Vadocz zachowuje wszystkie biologicznie czynne składniki odżywcze.

 

„Tylko żywa materia może żywić życie"- więcej >>>
 
polinezjan-noni-kalvitaOryginalny POLINESIAN NONI firmy CaliVita to 100% liofilizowanego, naturalnego i gęstego soku z owoców Noni wraz z miąższem owocu – 946 ml (1 litr) lub 90 kapsułek liofilizowanego miąższu owoców Noni.

 

Nie zawiera  żadnych sztucznych konserwantów, które mogłyby spowodować toksyczne nagromadzenie obcych substancji chemicznych w naszych ciałach.

 

Sok Polinesian NONI podobnie jak wiele liofilizowanych produktów firmy CaliVita International np. Zenthonic, Ocean21 i wiele innych, zawiera skoncentrowane ekstrakty składników, dzięki którym sok  z całego owocu Noni na długo utrzymuje świeżość.
Te skoncentrowane ekstrakty pochodzą z żurawiny, jeżyn i malin. Składniki te, to również ważne dla zdrowia antyoksydanty pochodzące z przyrody:  kwasek cytrynowy>>> (składnik żurawiny, jeżyny i innych owoców), sorbate potasu>>> (jeżyny jako silne antyoksydanty przeciw utlenianiu się soku), fruktoza>>> (składnik malin, cykorii), naturalne substancje wzmacniające smak liofilizaty malin i jeżyn), stabilizator zagęszczenia - guma xanthan>>> (źródło m.in.: algi, ziarno chleba świętojańskiego, błonnik z owoców), dzięki którym sok ten jako niepasteryzowany owoc noni na długo utrzymuje świeżość, jest przyjemny w smaku, silnie leczniczy i bardzo lubiany nawet przez dzieci. To powoduje, że skład Polinesian NONI  jest w pełni bezpieczny.

Obecnie firma CaliVita International jako wiodący uczestnik rynku w swojej ofercie posiada innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości, podobnie jak i najlepsze liofilizowane produkty światowej marki, do których należy 100% naturalny sok Polinesian NONI. Liofilizacja jest obecnie jedną z najnowocześniejszych technologii produkcji soku noni. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, CaliVita bazuje również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w swoich preparatach.


30 ml - tak skoncentrowana dawka soku noni jednocześnie stanowi dla organizmu profilaktykę, zapobiegającą chorobom cywilizacyjnym. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych, prawdziwie kosmicznych technologii produkcji, coraz liczniejsze na rynku światowym produkty liofilizowane, stanowią obecnie najlepsze produkty naturalne o najwyższej jakości, znacznie odbiegające jakością od pasteryzowanych. Dawki wspomagające kuracje lecznicze są wyższe od profilaktycznych - zobacz tutaj >>>


Aby zakupić oryginalny liofilizowany owoc noni - sok lub kapsułki Polinesian Noni, zawierający wszystkie składniki lecznicze w skoncentrowanej ilości, niezbędne do regeneracji organizmu i zachowania zdrowia, nie trzeba chodzić do apteki, na bazar czy do sklepu ze zdrową żywnością lub w inne miejsca – tam znajdują się pasteryzowane soki.


noni-calvitaOryginalny Polinesian NONI, sok oraz kapsułki sprzedawane są wyłącznie we własnych salonach sprzedaży oraz w centralnym  Salonie wysyłkowym w Polsce  i w Unii Europejskiej.

 

CENNIK>>>     ZAMÓWIENIA>>>   KLUB>>>

 

NONI w kapsułkach    ZAMÓW               


SOK Polinesian Noni   ZAMÓW

 
POLINESIAN NONI
sok i kapsułki oraz Organic NONI kupisz najtaniej jako KLUBOWICZ tutaj >>>


Przyjmowanie suplementów diety stanowi integralną i niezwykle ważną część nowoczesnego stylu życia. Natomiast to nie wszystko jedno, jakiej jakości i z jakim składem produkty wybierzesz.

Suplementy - na co należy zwrócić uwagę przy zakupie? - tutaj >>>  

 


 

„Choć zdrowie nie jest na pewno wszystkim,
to bez zdrowia wszystko jest niczym”
- Artur Schopenhauer

 

Ciekawostka


W czasie okresu głodu, istotnym źródłem pożywienia dla rdzennych mieszkańców Polinezji były niedojrzałe owoce noni. 


Stąd stosując produkty z noni należy traktować je jako wzbogacenie codziennego żywienia, a nie jako chemiczny lek farmakologiczny od lekarza.


Czy konsultujesz z lekarzem jedzenie owoców i warzyw, np. jabłek, truskawek, soku malinowego,  ziemniaków, marchwi, kapusty czy buraków?


Lekarz medycyny klasycznej nie jest żywieniowcem i ma prawo zupełnie nie znać się na wzbogacaniu diety w naturalne składniki odżywcze oraz na ich korzystnym działaniu regeneracyjnym na komórki Twojego organizmu.


Jeśli zależy Ci na tym, by zachować swoje zdrowie i najbliższych, wyzdrowieć, uratować komuś życie, musisz samodzielnie poznawać dobroczynne działanie natury. Przecież  nikt lepiej nie zadba o nasze zdrowie, niż my sami.

 


Dla zdrowia i życia na pewno warto wiedzieć jak najwięcej  - w myśl twierdzenia Johanna Wolfganga von Goethe -

"Czego człowiek nie zrozumie, tym nie włada"

sok-noniHistoria Noni 

Królowa owoców

Droga do zdrowia

Badania naukowe

Działanie Noni 

Aktywne składniki 

Naturalne konserwanty 

Atesty Noni

Lekarze o Noni

NONI - choroby 

Zanim kupisz

 


HISTORIE KLUBOWICZÓW Z POLINESIAN NONI

Z mojej praktyki lekarskiej...

"Pragnę podzielić się z Państwem jednym z moich doświadczeń zastosowania Soku Noni CaliVita. Lekarz z zaawansowaną chorobą nowotworową jelita grubego - guz wielkości głowy noworodka z przerzutami do wątroby i płuc, po leczeniu operacyjnym, a także chemioterapii. Kolejne cykle chemioterapii nie zatrzymały rozwoju choroby nowotworowej. Oprócz udokumentowanych wyników badań USG, tomografii komputerowej (CT) - wzrastała ilość przerzutów do wątroby i płuc, z dnia na dzień pogarszał się ogólny stan pacjenta. Organizm wycieńczała hektyczna gorączka (skala temp. od 35 do 40 stop. C).

Po konsultacji w grudniu 2002r. obok dotychczas stosowanej przez onkologów chemioterapii, zalecono sok Polinesian Noni w dawce: 3 x 30ml, Super Co Q10 Plus w dawce 100mg na dobę, C 1000: 2 x 2 tabl., Mega Protect 4 Life : 1 x 1 tabl., AC Zymes  3 x 2 kaps. oraz dieta zgodna z grupą krwi "A"

Po włączeniu soku noni CaliVita, zaobserwowano lepszą tolerancję chemioterapii, ustąpiły wymioty, nudności, powrócił normalny apetyt, zaczęły odrastać włosy. Po 2 tygodniach, na zewnątrz jamy brzusznej samoistnie wydostała się ogromna ilość ropy (ok. 3 litry) - pacjent obudził się rano w "jeziorze" ropy. Od tego momentu ustąpiła gorączka, a stan ogólny pacjenta zaczął się wyraźnie poprawiać.

Kolejne badania CT i USG w marcu 2003r., wykazały ustąpienie ognisk przerzutowych z wątroby i płuc do całkowitej remisji.

Obecnie stan zdrowia Pana Doktora jest zadowalający, powrócił do normalnej masy ciała, ma prawidłowe wartości morfologii krwi. Planuje powrót do pracy zawodowej i ma zamiar zainteresować się preparatami naturalnymi. Wyznał w rozmowie ze mną, że do czasu swoich doświadczeń z Polinesian Noni był sceptyczny i uznawał wyłącznie skuteczność preparatów farmakologicznych."

CaliNETinfo, czerwiec 2003r. - "Moje doświadczenia z Polinesian Noni" - dr nauk med. Danuta Broniarczyk - Pawłowska

HISTORIE KLUBOWICZÓW Więcej >>>