Aktualnie przeglądane: Strona główna » Jak walczyć z cukrzycą

sok noni

Jak walczyć z cukrzycą

Polinesian Noni i  CUKRZYCA

Dr Ralph Heineke, biochemik - odkrywca głównych alkaloidów w soku z Noni opowiada jedno ze swoich doświadczeń związanych ze śpiączką:
 „Zauważyłem, że połączenie różnych substancji w Noni może sprawić cuda. Podczas gdy badałem jeszcze możliwości, jakie daje nam Noni, zaaplikowałem z moim przyjacielem naukowcem pewnej pacjentce, która leżała od trzech miesięcy w śpiączce prokseroninę (jeden z aktywnych alkaloidów wchodzących w skład Noni). Po dwóch godzinach kobieta obudziła się, usiadła na łóżku i zapytała gdzie się znajduje?"
Sok  Noni  - aż 84% skuteczności - badania dr Solomona.


 Jak walczyć z cukrzycą?                                          CENNIK           ZAMÓWIENIA

cukrzyca-zestawU osób z cukrzycą, oprócz stosowania leków przepisanych przez lekarza, niezwykle istotne jest dokładne przestrzeganie zaleceń dietetycznych. Poleca się również przyjmowanie suplementów odżywczych, które poprawią wrażliwość organizmu na insulinę i przyczynią się do normalizacji funkcji fizjologicznych oraz zmniejszą ryzyko niektórych powikłań cukrzycy. Jednym z takich dodatków żywieniowych jest Chromium Max 500, zawierający łatwo przyswajalny pikolinian chromu. Osoby cierpiące na nietolerancję glukozy oraz cukrzycę insulinoniezależną bardzo często wykazują niedobór tego składnika mineralnego w organizmie.

Suplementacja chromem przywraca komórkom odpowiednią wrażliwość na insulinę, dzięki czemu pozwala na ich prawidłowe funkcjonowanie i zapobiega wahaniom poziomu glukozy we krwi. Jest to możliwe, ponieważ chrom wchodzi w skład czynnika tolerancji glukozy (GTF), który jest odpowiedzialny za regulację poziomu cukru we krwi. Kolejnym preparatem, często stosowanym w cukrzycy, jest Nopalin zawierający sproszkowaną łodygę kaktusa z rodzaju Opuntia. Poza regulowaniem poziomu cukru we krwi, pomaga utrzymać prawidłową masę ciała, jak również zmniejsza podwyższone wartości cholesterolu i trójglicerydów w organizmie. W przebiegu cukrzycy często nasilają się procesy miażdżycowe, które są przyczyną groźnych dla życia chorób sercowo-naczyniowych. By się przed nimi ustrzec, można przyjmować preparaty zawierające niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (Cholestone, Triple Potency Lecithin), przeciwutleniacze ( Coenzyme Q10, Super Coenzyme Q10, Protect 4Life, Lutein ) oraz bogate w substancje odżywcze mleczko pszczele (Bee Power).

Lek. med. Anita Zbrzeźniak, CALINews nr 6, listopad 2002


Z historii Klubowiczów CaliVita

Chciałbym w kilku słowach opisać moje doświadczenia z preparatami firmy Calivita. Jestem aktywnym zawodowo mężczyzną w wieku 64 lat. Pracowałem zawsze w służbach związanych z zakupami. Związane to było z ogromem stresów oraz „niehigienicznym” stylem życia. Ostatnio  z przerażeniem zaznajomiłem się z wynikami badania krwi ( cukier na czczo 290 mg !!!).

Lekarz chciał „ na siłę” spowodować branie przeze mnie insuliny. Zacząłem stosować  dietę (niezbyt rygorystyczną – odstawiłem głównie słodycze), zażywając nadal Amaryl 4.  Efekty były znikome.

Miesiąc temu zakupiłem  Polinesian NONI  w kapsułkach, Chromium Max, Super Co Q10 i Nopalin. Wyniki były rewelacyjne. W ostatnim tygodniu 95 – 125 mg !!! Jednocześnie poprawiły mi się wyniki cholesterolu oraz ciśnienie krwi. Reasumując, mogę każdemu polecić preparaty Calivita.

Przy okazji chciałbym Panu bardzo podziękować za pomoc w doborze właściwych preparatów a szczególnie za to, że zawsze miał Pan czas, aby służyć radą w trudnych sytuacjach. Pozdrawiam Andrzej K.  (Monday, May 08, 2006 1:28 PM) 


Korzyści ze stosowania chromu - najbardziej znany związek chelatowy to pikolinianu chromu - doskonale wykorzystywany przez organizm:
 

Pikolinian chromu znajduje się w preparacie Chromium Max 500

Alergia - To było przeznaczenie - Nopalin sprzymierzeńcem alergika


Artykuły na temat cukrzycy:

Lek. med. Anita Zbrzeźniak :  Jak walczyć z cukrzycą? 
 
Nopalin Kontra Cukrzyca
 
Pikolinian Chromu korzystny dla Cukrzyków


Czy wiesz, że...
... w trzustce wszystkich osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywrę Eurytrema pancreaticum, która powszechnie występuje u bydła?
Prawdopodobnie do organizmu człowieka przedostaje się w mięsie i produktach nabiałowych. Z tej też przyczyny, nawet po zlikwidowaniu pasożytów, można łatwo ulec ponownemu zakażeniu.
Przywry, które zostały przyciągnięte jak magnes do trzustki – zwabione obecnością w tym narządzie alkoholu metylowego, powodują uszkodzenie wysepek Langerhansa.
To najnowsze, odkrycie naukowe sprawia, iż dziś rodzi się nadzieja dla wszystkich chorych na znaczną poprawę zdrowia, a w wielu przypadkach na zupełne wyleczenie z cukrzycy  typu I (tzw. insulinozależnej) jak również typ II.
Okazuje się bowiem, iż cukrzyca nie polega jedynie na stałych i wyłącznych niedomogach metabolicznych, ale na zatruciu organizmu solwentami oraz na inwazji pasożytów, a droga do zdrowia prowadzi przez usuwanie przyczyny choroby, a nie tylko i wyłączne działanie na jej skutek podając leki.