Aktualnie przeglądane: Strona główna » Bee Power - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Bee Power - Mleczko pszczele

bee-power-calivitaNaturalny produkt w postaci kapsułek zawierający mleczko pszczele - specjalny koncentrat substancji odżywczych, wytwarzany przez pszczoły robotnice zaopatrujące królową - matkę w pokarm. Mleczko pszczele poprawia logiczne myslenie, koncentrację i ogólną sprawność psychofizyczną. utrzymuje w zdrowiu strukturę kości oraz stawy, wspaniale wzmacnia system immunologiczny. Pomaga w przypadku astmy, chorób watroby, złamań kości, chorób skóry. Magiczna moc mleczka pszczelego to około 500 najcenniejszych składników odżywczych, enzymów i aminokwasów.

Opakowanie zawiera: 50 kapsułek

Składniki aktywne/1 kapsułka:
Mleczko pszczele (6% HDA) - 50 mg
(ekwiwalent 150 mg mleczka świeżego)

Sposób użycia: 1 – 3 kapsułki dziennie pół godz. przed posiłkiem lub według zaleceń.

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!
Ponieważ mleczko pszczele powstaje z pyłków kwiatowych, miodu i wydzieliny gruczołu ślinowego pszczół robotnic, osoby mające alergię na pyłki kwiatowe powinny zacząć zażywać ten preparat bardzo ostrożnie, zaczynając od małych dawek. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy natychmiast zaprzestać stosowania. Mleczko pszczele zażywane z miodem działa silniej. Należy go przechowywać w chłodnym miejscu, ponieważ łatwo się rozkłada w wyższej niż pokojowa, temperaturze.

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>). 


MLECZKO PSZCZELE

Mleczko pszczele jest substancją odżywczą, nadzwyczaj bogatą w witaminy, białka i aminokwasy. Jest wytwarzane przez pszczoły robotnice zaopatrujące królową matkę w pokarm. Jest to właściwie specjalny koncentrat składników odżywczych, który sprawia, że królowa żyje ponad pięć lat, podczas gdy pszczoły robotnice tylko 2-4 miesiące. Pokarm ten umożliwia królowej złożenie w ciągu 24 godzin aż 2000-3000 jaj; warto przy tym zauważyć, że waga jaj równa się wadze samej królowej.

Mleczko pszczele zawiera:

Mleczko pszczele pomaga w przypadku:

Można je zażywać bez względu na wiek i płeć. Jest naprawdę uniwersalnym suplementem żywieniowym.Z mojej praktyki lekarskiej...

studentSmakołyki dla Studentów

Produkty CF poznałem przed ponad rokiem i doszedłem do wniosku, że doskonale uzupełnią moją dietę, niepełnowartościową jak u każdego studenta, który z indeksem w garści i z głową w notatkach przesiaduje wiele godzin w oczekiwaniu na egzaminatora.

Cholina - składnik lecytyny - pomogła mi w poprawieniu procesów kojarzeniowych i w koncentracji. Stress Management B-Complex zrównoważył napięcia w układzie nerwowym, powstające pod wpływem silnych emocji egzaminacyjnych. Potrafią one tak zmącić umysł studenta, że egzaminator powątpiewa w jego wiedzę, choćby na minimalnym poziomie. Oba produkty spisały się na piątkę. Niezastąpiony był dla mnie także Smokerade, ponieważ często przebywałem wśród czynnych palaczy papierosów. Zawarte w tym produkcie przeciwutleniacze oraz wyciąg z owocu cayenne to doskonała ochrona nie tylko układu oddechowego, ale całego organizmu, przed skutkami wdychania dymu papierosowego.

Ulubioną formą spędzania wolnego czasu jest dla mnie pływanie. Nie rezygnowałem z tej przyjemności nawet w czasie sesji egzaminacyjnych. Sport ten wymaga dużego wysiłku mięśni. Intensywnie przebiegające procesy metaboliczne powodują powstawanie zwielokrotnionej liczby wolnych rodników. Aby chronić się przed przykrymi konsekwencjami pasjonującego mnie sportu, korzystałem i do tej pory korzystam z zestawu antyoksydantów Protect 4 life. Używam również Power Mins, aby uzupełnić deficyt minerałów powstający przy długotrwałym wysiłku.

Natomiast prawdziwym rarytasem dla osób poddanych obciążeniom psychicznym i fizycznym w podobnym stopniu, jak studenci ostatniego roku medycyny, jest Bee Power. Można go porównać do eliksiru młodości, gdyż zawiera ogromne bogactwo witamin, białek i aminokwasów, doskonale chroniąc organizm przed wirusami i bakteriami. Polecam ten preparat każdemu, kto prowadzi intensywny tryb życia.

Lek. med. J. Olejniczak, CaliNews, 4/2001


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Nasz ulubiony produkt...
a także ulubiony produkt naszych dzieci


DLACZEGO?

Ponieważ to niezwykły produkt.
MLECZKO PSZCZELE, które jest zawarte w każdej kapsułce Bee Power, produkowane jest wyłącznie dla królowej ula. Karmiona nim zwykła robotnica może - właśnie dzięki swej "diecie" -przekształcić się z niezdolnej do rozrodu pszczoły, która przeżyłaby tylko 4-6 tygodni, w królową, która żyje kilka lat i składa tysiące jaj dziennie. Dzieje się tak, gdyż mleczko pszczele ma bardzo bogaty skład chemiczny.

Zawiera ono białka i aminokwasy, węglowodany, kwasy nukleinowe, a także witaminy z grupy B, witaminy A, C, D i E, związki pterydynowe i hormony (m.in. izopentanyloadenozynę - substancję będąca roślinnym odpowiednikiem hormonu wzrostu) oraz biopierwiastki: potas, wapń, sód, magnez, cynk, żelazo, miedź, glin, mangan.

Doświadczenia wykazały, iż mleczko pszczele ma właściwości przeciwbakteryjne: działa zarówno na ziarniaki Gram-dodatnie, laseczki tlenowe i prątki, jak również na pałeczki Gram-ujemne. Stwierdzono, że hamuje rozwój drożdżaków i pleśni patogennych dla człowieka. To również wspaniały sprzymierzeniec w walce z wirusami grypy, świnki i opryszczki pospolitej.

Mleczko pszczele wywiera również wpływ na układ krwiotwórczy. Wyniki wielu badań wykazały, że wywiera też znaczny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy (wzmaga pracę kory mózgowej).

Zaobserwowano również obniżanie się pod wpływem mleczka poziomu kwasu moczowego w surowicy krwi.

Stosowane jest też przy chorobie niedokrwiennej serca, miażdżycy naczyń krwionośnych oraz w stanach pozawałowych.

Japończycy nazywają mleczko pszczele produktem zdrowia i twierdzą, że umiejętna terapia tym preparatem pozwala leczyć prawie 60 różnych chorób -a wskaźnik skuteczności wynosi zwykle ponad 85%. Również w Polsce lista osób, które twierdzą, że pomogło im mleczko pszczele, jest bardzo długa i obejmuje chorych cierpiących m.in. na:

Nie przetestowaliśmy osobiście wszystkich zastosowań Bee Power. To, co wiemy, wystarcza jednak, by uznać ten produkt za wyjątkowo wszechstronny - i właśnie dlatego jest to jeden z naszych ulubionych preparatów California Fitness/CaliVita. Nasze dzieci też twierdzą, że wiele razy ułatwił im życie.

Beata Jaros, TPM, Źródło: CF News Nr 2, Marzec/Kwiecień 2001


Gdy lekarz nie daje nadziei…

kaminskaJestem bardzo zadowolona z produktów CaliVita. Przywróciły mi zdrowie i optymizm – już nie boję się raka i wierzę, że długie życie zależy od nas.

Pod koniec ciąży powiększyła mi się tarczyca, na której wyczułam guz wielkości małego jaja. Po porodzie zaczęłam robić badania i diagnoza zawsze była ta sama: komórek rakowych nie ma, ale guz należy usunąć, bo może powstać rak. Bardzo bałam się operacji. W dzisiejszych czasach każdy z nas boi się raka, a jeżeli lekarz nie daje nadziei, to pacjentowi pozostaje ciągły strach. Połykałam różne pigułki. Poprawy nie było, a ja czułam się nawet gorzej, więc w końcu je odstawiłam.

Przez rok czułam się dość dobrze, starałam się o tym nie myśleć. Niestety, wyczułam niewielki, bolesny guzek, tym razem pod pachą. I znowu diagnoza: wyciąć lub co miesiąc badania. Byłam załamana, że moje małe dzieci nie poradzą sobie beze mnie.

Po roku zetknęłam się z CaliVita International. Świetne dodatki żywieniowe. Nie bardzo w to wierzyłam. Usłyszałam jedno zdanie, które zapamiętałam – nie ma chorób nieuleczalnych, sami pracujemy na nie latami. Długo o tym myślałam. Jeżeli ktoś to mówi z przekonaniem, to musi być prawda.

Od razu wzięłam się za siebie. Chciałam zażyć prawie wszystko na raz, bo oprócz guzków ciągle byłam senna, łatwo się przeziębiałam, bolały mnie stawy, krzyż i dokuczały mi ciągłe wypryski na skórze. Zaczęłam od Full Spectrum , Garlic Caps with Extra Parsley, Stress Management B-complex, Triple Potency Lecithin, Strong Bones i oczywiście AC Zymes. Zażywałam również enzymy trawienne i duże dawki witaminy C. Zmieniłam dietę na warzywno-owocową z dodatkiem mięs.

Po 2 tygodniach poczułam się lepiej, przestałam być senna, pryszcze zaczęły powoli znikać. Pewnego dnia zauważyłam, że guzek na wolu przestał być widoczny. W czasie badania okazało się, że płaty tarczycy wróciły do stanu normalnego, a guz zmniejszył się o więcej niż połowę.  Lekarze nie chcieli w to uwierzyć, a ja byłam szczęśliwa. W tej chwili, czyli po roku od rozpoczęcia zażywania suplementów w dużych dawkach, nie wyczuwam go wcale, nie mam również guzka pod pachą, nie boli mnie i nie ma zgrubienia. Nie wierzę w żadne guzy przeradzające się w raka. Optymizm i wiara, że wszystko da się cofnąć, pozwalają mi być szczęśliwą.

Nie ma większego szczęścia nad zdrowie. Moje dzieci uodporniły się w dużym stopniu. Ból gardła trwa chwilę – tutaj cud robi mleczko pszczele (płukanie gardła). Od ponad roku nie korzystam z porad lekarza rodzinnego, nie trujemy się antybiotykami. Nasi znajomi, którzy zdrowie cenią ponad wszystko, również korzystają z produktów CaliVita International.

Barbara Kamińska, źródło: CaliNews, maj 2003.

CZAS NIE LECZY RAN...

Od kilku miesięcy wnikliwie śledzę działalność CV, zgłębiając wiedzę o oferowanych produktach i ich zastosowaniu w profilaktyce zdrowotnej. Dzięki temu udało mi się przywrócić siłę i optymizm mojej córce.

Rok 2001 miał jej przynieść spełnienie osobistych planów oraz ukończenie studiów, aby mogła rozpocząć długo oczekiwany nowy etap życia. Niestety, koniec roku 2000 rozwiał większość marzeń, niszcząc poukładany świat mojego dziecka. Córka stawała się coraz bardziej nerwowa i rozdrażniona. Zajęcia na uczelni i praca zajmowały większość jej czasu, ale wyraźnie, z dnia na dzień traciła chęć do życia. Pogłębiały się widoczne od kilku tygodni problemy z koncentracją, żadna ilość snu nie usuwała narastającego zmęczenia. Sądziłam, że to przejściowe - przecież "czas leczy rany" - ale myliłam się. Monika stawała się coraz bardziej osowiała, opuszczała zajęcia i wszystko robiła na ostatnią chwilę. Uznałam, że najwyższy czas na moją ingerencję. Podsunęłam córce Stress Management B-Complex i Bee Power. Początkowo bardzo niechętnie i bez przekonania stosowała się do regularnego przyjmowania preparatów, ale wkrótce zaczęły być widoczne pierwsze efekty. Stopniowo zanikały uciążliwe huśtawki nastroju, a ogólna kondycja psychomotoryczna wracała do normy.

Przekonana o skuteczności produktów CV, córka sama zaczęła sięgać po lecytynę (Triple Potency Lecithin)oraz Energy&Memory, ponieważ nieubłaganie zbliżał się okres zaliczeń i obrona pracy magisterskiej. Pracowała i uczyła się na najwyższych obrotach, dzięki czemu w terminie uzyskała wszystkie wpisy i złożyła egzamin magisterski.

Dzięki suplementom CV, a zwłaszcza nowej serii CaliVita, odzyskałam córkę! Wróciła jej witalność, szczery uśmiech i zapał do podejmowania nowych wyzwań niesionych przez życie. Ten sukces obydwie zawdzięczamy zastosowanym produktom oraz ludziom tworzącym struktury sieci CV. Zaciągnięty w ten sposób dług wdzięczności możemy spłacić w jeden, najlepszy sposób: pogłębiając swoją wiedzę o zdrowym stylu życia, promowanym przez CV, przekazywać ją dalej, dzieląc się z innymi własnymi doświadczeniami. Wszystkim Czytelnikom życzę wiary we własne możliwości. Można ją zyskać stosując na co dzień filozofię życia lansowaną przez CV, bo przecież zdrowie ciała i ducha jest tą wartością, bez której człowiek nie osiągnie sukcesu w żadnej innej dziedzinie życia. Nie pozostawiajmy swojego losu przypadkowi! Sami zajmijmy się sobą i swoimi najbliższymi!
Ewa Bryczek, Źródło: CF News Nr 5, Wrzesień 2001