Aktualnie przeglądane: Strona główna » Atesty

sok noni

Atesty

Prestiżowe certyfikaty POLINESIAN NONI i suplementów Calivita

certyfikaty-noni

Sok Polinesian Noni należy do PIERWSZEJ LIGII wśród suplementów na świecie. Jest produkowany przez CaliVita International w USA. Został dopuszczony do obrotu na terenie naszego kraju zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Numer atestu wydany dla Polinesian Noni:
Zgodnie z decyzją nr. GIS-HŻ4433-D-64/RW/03 Polinesian Noni Liquid zakwalifikowano w Polsce jako Dietetyczny Środek Spożywczy.
Zgodnie z decyzją nr. GIS-HŻ4433-D-584/146/DK/04 Polinesian Noni Caps. kwalifikuje się w Polsce jako Dietetyczny Środek Spożywczy.

Światowe atesty Noni

Suplementy Calivita są produkowane w Stanach Zjednoczonych przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków – Food Drug Administration (FDA). Polinesian Noni jest wytwarzany przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii – liofilizacji, zgodnie z normami GMP – Dobrej Praktyki Produkcyjnej, ustalonej przez WHO – Światową Organizację Zdrowia.

Dla CaliVita International jakość produktów ma priorytetowe znaczenie, dlatego np. Polinesian Noni i inne suplementy diety posiadają certyfikaty GMP i FDA, dające gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Oznacza to, że na każdym etapie powstawania produktu jest prowadzona kontrola, czy proces ich wytwarzania przebiega prawidłowo, z zachowaniem odpowiednich warunków oraz ściśle według ustalonych norm i procedur, poczynając od zbiorów surowców, poprzez produkcję, pakowanie i dystrybucję gotowego wyrobu. W Polsce jak na razie tylko pojedyncze suplementy diety oraz leki posiadają te certyfikaty.

Certyfikat GMP – Good Manufakturing Practice, daje pewność konsumentowi, iż ma on do czynienia z bezpiecznym produktem o najwyższej jakości, ponieważ proces jego wytwarzania przebiega ściśle według ustalonych instrukcji i procedur. Tylko proces produkcyjny, realizowany zgodnie z normami GMP, zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu. Natomiast posiadanie certyfikatu FDA daje gwarancję bezpieczeństwa zdrowotnego preparatu.

gapTechnologia upraw i zbioru składników roślinnych zarządzana jest odpowiednim systemem reguł i kontroli, zgodnie z tzw. Dobrą Praktyką Rolniczą (GAP – Good Agricultural Practice). Gwarantuje to najwyższą jakość surowców, wykorzystywanych do produkcji wszystkich suplementów CaliVita, zaliczanych do suplementów diety.

Składniki preparatów CaliVita są pochodzenia naturalnego. Żelatyna używana do produkcji preparatów CaliVita/California Fitness jest pochodzenia wieprzowego – nie jest wyciągiem z produktów wołowych.

Dostarczenie organizmowi np. liofilizowanego soku Noni, a wraz z nim olbrzymiego bogactwa cennych składników odżywczych jest w dzisiejszym świecie najlepszym rozwiązaniem.

Polinesian Noni to koncentrat soku wraz z miąższem z całego owocu noni, czyli również ze zmielonymi pestkami. Tak skoncentrowana dawka soku noni – 30ml, stanowi dla organizmu profilaktykę pomagającą zachować zdrowie.

Dlatego sięgnij już dziś po Polinesian Noni, abyś mógł kiedyś radośnie powiedzieć:

„Mędrzec nie zwalcza choroby, lecz pracuje nad swoim zdrowiem”.

Certyfikat GMP – najwyższa jakość suplementów

gmpGMP – Good Manufacturing Practice – czyli Dobra Praktyka Produkcyjna świadczy o najwyższej jakości procesów produkcji suplementów. Dobra Praktyka Produkcyjna to zbiór dokumentów szczegółowo opisujących procedury związane z wytwarzaniem produktu i wszelkie zabiegi na nią się składające. Określa więc wymogi, jakie powinien spełniać producent na poszczególnych etapach produkcji. Certyfikat GMP obejmuje wszystkie procesy produkcyjne – kolejne etapy powstawania suplementów, począwszy od zbierania naturalnych składników, poprzez produkcję, metody pakowania i transportu gotowych już produktów. Firma otrzymuje ten prestiżowy certyfikat, gdy  spełnia najwyższe wymagania w każdym aspekcie działania jednocześnie. Jeżeli chociaż jeden z etapów produkcji, np. magazynowania surowców nie spełnia wymogów, wtedy certyfikat zostaje cofnięty.

Posiadanie GMP jest ważne dlatego, że kupując suplement diety chcielibyśmy mieć 100% pewność, że ma wszystkie podane na opakowaniu składniki, nie jest wadliwy i nie zawiera żadnych zanieczyszczeń. Ma nam pomóc, a nie zaszkodzić. Firma Calivita kładzie nacisk na zachowanie odpowiednich warunków na każdym etapie powstawania swoich suplementów. Proces ich wytwarzania przebiega prawidłowo, ściśle według ustalonych instrukcji i procedur GMP. Tylko proces produkcyjny, realizowany zgodnie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej- GMP – zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu.

Certyfikat GMP suplementów Calivita to gwarancja najwyższej jakości produktów. Dla konsumentów oznacza to stale kontrolowaną jakość i najnowocześniejsze technologie produkcji.

Więcej o prestiżowych certyfikatach suplementów CaliVita tutaj >>>