Aktualnie przeglądane: Strona główna » Działanie Noni » Jak długo stosować Polinesian Noni

sok noni

Jak długo stosować Polinesian Noni?

Niektóre osoby stosujące Polinesian Noni zauważają poprawę zdrowia  bardzo szybko, jednak są i tacy, którzy zadowalające rezultaty osiągają dopiero po wielu dniach, a nawet tygodniach. Często poprawa następuje powoli i stopniowo w sposób naturalny. Uzależnione jest to od czasu procesu regeneracji komórek, który następuje co 100-200 dni.

Jednak prawie 90% ludzi stosujących Noni sygnalizuje lepsze samopoczucie i poprawę zdrowia już w ciagu pierwszych tygodni. U zdecydowanej większości już po trzech-czterech tygodniach nastapiła wyraźna reakcja organizmu.

Aby jednak zadecydować o tym w jaki sposób Polinesian Noni pomaga, należy pić sok Noni minimum 6 miesięcy. Literatura donosi o tym, iż w niektórych przypadkach kuracja trwa jeszcze dłużej.                                         

nonicalivitaJeżeli uważacie, że między 2 - 3  miesiącem stosowania Noni nie odczuliście zdecydowanej poprawy, wtedy zwiększcie dawkę o 1 łyżkę stołową. Nastepnie zwiekszajcie dawkę Noni co tydzień o kolejną łyżkę stołową, aż do uzyskania właściwej dawki dla swojego organizmu - pozwoli to na osiągnięcie celu.

Większość ludzi u których nie nastąpiła poprawa, prawdopodobnie brała zbyt małe dawki soku Noni, nie dostosowane do potrzeb organizmu lub robiła to zbyt krótko.

Pijąc sok Polinesian Noni jesteśmy już w pewien sposób skazani na to, że wcześniej czy później nastąpi poprawa naszego zdrowia, a także samopoczucia.

Praktycznie nie mamy żadnych szans, aby temu zapobiec.

Najlepsze rezultaty są otrzymywane wtedy, gdy spożywamy sok Polinesian Noni na pusty żołądek!

Jeżeli ktoś ma poważne kłopoty z dostosowaniem się do zasady picia soku Noni na pusty żołądek, to lepiej będzie, aby stosował rozcieńczony sok z wodą, niż całkiem zrezygnował z jego picia i pozwolił na to, by tak ważne składniki nigdy nie znalazły się w jego organizmie.

 


Wypowiedzi i opinie Konsumentów i Klubowiczów, świadectwa jak skutecznie działa sok NONI i inne naturalne produkty firmy caliVita International

Działanie soku z Noni nie można porównać z niczym co do tej pory wymyślił człowiek w najlepszym laboratorium farmaceutycznym. Praktycznie do roku 1996 o owocu Noni wiedzieli tylko mieszkańcy Polinezji i zaledwie kilku lekarzy i naukowców tam mieszkających. Jednak dzięki wielu wybitnym naukowcom i lekarzom, owoc i sok Noni  zawojował prawie cały świat. To naukowcy, eksperci oraz lekarze z pełnym zachwytem odnieśli się do swoich badań i doświadczeń medycznych na temat Noni i nie pozwolili dłużej na ukrywanie tak ważnych dla naszego zdrowia i życia cennych informacji.

Jak pomogły mi naturalne produkty CaliVita - Z doświadczeń naszych klubowiczów
 


Moja walka z kaszlem.

Obecnie mam 55 lat; grupę krwi „0”. Ataki kaszlu po raz pierwszy pojawiły się, gdy miałam 22 lata i wraz z wiekiem pojawiały się coraz częściej. Testy alergologiczne wykazały uczulenie na wszelkiego rodzaju pyłki oraz roztocza. Doszło uczulenie na różne środki chemiczne. Z różnym skutkiem zaczęłam stosować leki przeciwalergiczne. Szukałam pomocy u zielarzy, bioenergoterapeutów, irydologów, aż w 1995 r. znalazłam informację o terapii biorezonansowej przy pomocy aparatu Bikom. Pomogło mi to funkcjonować parę lat bez leków, jednakże ataki kaszlu znów były coraz częstsze: w nocy, w sklepach, na zebraniach, spotkaniach towarzyskich – nigdzie nie mogłam pójść bez strachu, że będę się dusić i tłumaczyć, dlaczego tak okropnie kaszlę. W 1999 r. spotkałam p. Sucheckich. Dzięki nim zostałam Członkiem Sieci CaliVita” International i poznałam jej produkty.

W CFNews z 1999 r. przeczytałam artykuł p. Pasierbiewicz, która „wyleczyła” sobie podobny kaszel preparatami: Protect 4 Life i Spiruliną Max. Niestety, u mnie to nie było wystarczające. Znowu zaczęłam chodzić do lekarzy. Stosowałam bardzo drogie wziewne środki, które tylko dodatkowo podrażniały moje gardło, nasilając kaszel. Najbardziej bałam się nocy, bo chwilę po położeniu się do łóżka zaczynałam się dusić i dopiero silny lek przeciwkaszlowy pozwalał mi zasnąć na kilka godzin. Stosowałam kuracje jukką, chrząstką rekina, Culevitem – zawsze była poprawa, ale krótkotrwała.

W ubiegłym roku zastosowałam noni w kapsułkach 2 x 2/dobę. Dawka ta nie zlikwidowała kaszlu, ale skutecznie usunęła wieloletni ból reumatyczny uda i kolana. Gdy wiosną 2003 r. pojawił się Polinesian NONI w Polsce, a wraz z nim coraz wiece] informacji o jego dobroczynnym działaniu, stwierdziłam, że może to być „ostatnia deska ratunku” i od września zaczęłam go stosować. Teraz byłam już bogatsza w doświadczenia i informacje nt. jego stosowania.

Najpierw stosowałam przez tydzień 4 x 30 ml/dobę – i już prawie nie kaszlałam, w drugim tygodniu zmniejszyłam dawkę do 3 x 30 ml/dobę. Ku mojemu zdziwieniu, kaszel ustąpił! Minęły już 3 miesiące, a ja nie kaszlę i wciąż nie mogę w to uwierzyć. Obecnie zażywam dawkę profilaktyczną – 2 x 15 ml/dobę. Moje doświadczenia z zastosowań preparatów CF/CV pozwalają mi z optymizmem myśleć o przyszłości bez chorób.

Zofia Wałęga, Racibórz

Więcej historii Klubowiczów tutaj >>


Na przesilenie wiosenne - naturalna bomba z witalną energią >>>

Powrót do formy... >>>

Mangostan >>>

Jak możesz zadbać o swój układ krążenia, w tym serce i naczynia krwionośne >>>

Tlen - eliksir życia >>>

Seksowny Dziadek z wodą w płucach >>>

Koło Ratunkowe dla Serca! >>>

CENNIK >>>     ZAMÓWIENIA >>>   KLUB >>>