Aktualnie przeglądane: Strona główna » Działanie Noni » Proponowane dawki soku noni

sok noni

Proponowane dawki soku Noni

Niewiele na świecie jest rzeczy tak korzystnych dla zdrowia jak sok Noni, który z jednej strony w  optymalny sposób zaspokaja organizm w niezbędne substancje odżywcze, a z drugiej zapobiega grożącemu deficytowi składników witalnych i chorobom.

Polinesian Noni  może pić każdy: osoby dorosłe w każdym wieku, kobiety w ciąży, matki karmiące, niemowlęta, dzieci  i sportowcy.

Sugeruje się picie soku na czczo, pół godziny przed posiłkami  z zachowaniem minimum 2 godzin odległości po wcześniejszym posiłku. Aby organizm w pełni przyswoił wszystkie cenne składniki Noni, sok powinien być przyjmowany na pusty żołądek bez popijania płynami,  w przeciwnym razie soki trawienne zniszczą bezpowrotnie niektóre składniki  Noni.

Dr Solomon pisze "Najkorzystniej jest pić sok noni przed śniadaniem i przed obiadem"  (jeśli rozkład dnia nie pozwala na to, lepiej jest stosować noni w innym czasie, niż z tego powodu zrezygnować). Należy pamiętać, że u jednych ludzi efekt pozytywnego działania Noni pojawia się szybko, u innych potrzeba wielu dni , bądź tygodni. Jednak aby stwierdzić jak mocno Noni może pomóc należałoby pić go przez 6 miesięcy".

Nie istnieje żadne prawdopodobieństwo przedawkowania lub uzależnienia się od soku Noni.

soknoni-rodzinka


Osoby zdrowe:

- w celach profilaktycznych mogą  pić  Noni 1 raz dziennie 30ml soku (czyli całą nakrętkę znajdującą się na butelce Polinesian Noni) lub 2 kapsułki rano na czczo minimum pół godziny przed śniadaniem.

Mogą też  stosować Noni dwa razy dziennie po 15ml lub po 1 kapsułce:  rano i w południe lub wieczorem.

Dzieci:

- profilaktycznie – odpowiednio dzienną dawkę w stosunku do masy ciała – 5 ml na 10 kg ( np. dla dziecka o wadze 10 kg podawać plastikową łyżeczką 2 x dziennie po 2,5 ml; łącznie 5 ml dzienna dawka); starsze dzieci połykające kapsułki - dzienna dawka profilaktyczna - 1 kapsułka na 20 kg masy ciała.

sok-noniW celach terapeutycznych:

- w celach poprawy zdrowia: dwa - trzy razy dziennie po 30ml: rano, w południe i wieczorem. Minimalna jedna dawka w zależności od stanu choroby może wynosić 60 ml (2 nakrętki butelki Polinesian Noni).
Maksymalnie podaje się nawet 6 miarek po 30ml dziennie.  Składniki owocu noni wzmacniają organizm poprzez dostarczenie mu odpowiednich substancji wpływajacych korzystnie na nasze zdrowie. Działają korzystnie w takich chorobach jak: nowotwory, posocznica, paraliż, półpasiec, AIDS, marskość wątroby, mononukleoza, wysoka gorączka, ciężkie zatrucie organizmu, zagrożenie życia, mocny ból i inne poważne choroby. Z reguły w większości chorób podawanie wysokich dawek trwa kilka dni, a później wraz z polepszeniem stanu zdrowia, zmniejsza się stopniowo ilości podawanych dawek, dochodząc do 3 miarek dziennie.
Osoby, których waga przekracza 125 kg, powinny zwiększyć dawkę  o połowę podstawowej dawki leczniczej dla dorosłych. Natomiast ważące ponad 150 kg zwiększają dawkę o całą podstawową dawkę leczniczą przeznaczoną dla osób dorosłych.
                                                                                                                            
W przypadku, kiedy nie odczuwasz wyraźnej poprawy, na pewien czas zwiększ swoją dawkę  o 1 lub 2 miarki dziennie i dopasuj do swojego organizmu. Naturalne składniki Polinesian Noni  działają zawsze, ale być może dla Ciebie sugerowana dawka była zbyt mała w stosunku do powagi choroby.

Proponowane dawki  dla osób chorych skonsultuj ze swoim lekarzem otwartym na medycynę naturalną.

Polinesian Noni pomaga nie tylko ludziom, lecz przynosi także bardzo dobre efekty dla zwierząt.

Noni dla zwierząt:

Profilaktycznie - pies ok. 50 kg - należy podać dawkę jak dla dorosłych - 30 ml dziennie;
Pies, kot o wadze 5 kg pije 1/10 dawki czyli 3 ml (łyżeczka) 1 raz dziennie.

Uwaga!

Poleca się picie soku z Noni na czczo lub na pusty żołądek (2 godz. po jedzeniu), w odstępie minimum 15-30 minut przed połknięciem  innego lekarstwa.  W takim wypadku Noni poprawia zdolność ciała do przyjęcia lekarstw i wzmacnia ich działanie. To samo dotyczy kawy, alkoholu, nikotyny i... mycia zębów - jeżeli je stosujesz pamiętaj - minimum pół godziny po wypiciu na czczo soku Noni!   Jeżeli ktoś ma poważne kłopoty z dostosowaniem się do zasady picia soku Noni na pusty żołądek, to lepiej będzie, aby stosował rozcieńczony sok z wodą, niż całkiem zrezygnował z jego picia i pozwolił na to, by tak ważne składniki nigdy nie znalazły się w jego organizmie.

Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną diety. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty. Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem autora tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się do stosowania wspomagających środków naturalnych.

 


Jak możesz zadbać o swój układ krążenia, w tym serce i naczynia krwionośne >>>

Tlen - eliksir życia >>>

Seksowny Dziadek z wodą w płucach >>>

Koło Ratunkowe dla Serca! >>>


Zamówienie produktów CaliVita 33% Taniej prosto od producenta tutaj >> 

Cennik Suplementów CaliVita >>

Zakupy - rekomendowany Sklep Internetowy >>