Aktualnie przeglądane: Strona główna » Działanie Noni » "Bomba proteinowa i enzymatyczna"

sok noni

Bomba proteinowa i enzymatyczna

Lecznicze wpływy roślin na człowieka opisywane są w najstarszych znanych ludziom księgach. Ich działanie potwierdzano wielokrotnie w praktyce. Podobnie było z Noni, która od wielu setek lat dawała ludziom pożywienie i zdrowie. Sok z  owoców Noni jest polecany przez największych badaczy NONI: dr Ralpha Heinicke, dr Anne Hirazumi Kim, dr Solomona i wielu innych naukowców.

Chcesz wiedzieć dlaczego?

W organizmie zdrowego człowieka umiera w ciągu sekundy i zastępowane jest przez nowe około dziesięć milionów komórek. Wszystkie niezbędne substancje odżywcze płyną z najwyższą precyzją we właściwe miejsce. Cały czas tworzone są nowe proteiny, enzymy i inne składniki, oraz bez przerwy usuwane odpady procesu przemiany materii. Bardzo trudno jest to sobie wyobrazić i pojąć naszym rozumem.

W tym niezwykle skomplikowanym procesie, w każdej chwili może dojść do różnych przekłamań. Jeżeli braknie enzymów, które są konieczne do odczytania informacji zawartej w kodzie genetycznym, wtedy budowane są niewłaściwe proteiny i dochodzi do mutacji, raka, obumierania komórek nerwowych, oraz wielu innych problemów zdrowotnych.

Nie wszystkie potrzebne substancje są wytwarzane w Twoim organizmie, niektóre tylko w niewystarczających ilościach. Konieczne jest więc dostarczenie ich wraz z pożywieniem. Niestety, to co dzisiaj zjadamy bardzo często nie zawiera już niezbędnych minerałów, enzymów, witamin, błonnika oraz innych składników.

marchewCo to oznacza dla Ciebie?

Do świadomości niewielu ludzi dociera fakt, że marchewka (czy cokolwiek innego) zbierana jeszcze 30 lat temu, miała dużo więcej błonnika, witamin, minerałów i innych związków niż ta, która jest dzisiaj. Przez te 30 lat rosnące na tym kawałku ziemi rośliny zabierały z niej minerały i inne związki do tworzenia własnych komórek. Marchewka została zjedzona, a znajdujące się w niej witaminy, minerały nie trafiły z powrotem do tego samego skrawka ziemi. Tak dla przykładu, dzisiaj w tej marchewce jest mniej witaminy C aż o 80% (innych substancji również).

Skąd więc wziąć te substancje odżywcze, potrzebne naszym komórkom do prawidłowej pracy?

Jedyne rozwiązanie niesie nam jak zawsze „matka natura”. Owoc NONI -  zawiera składniki, jakich nie posiada żadna inna roślina na naszej planecie. Do dzisiaj znaleziono w Noni wiele cennych składników naturalnych, począwszy od magnezu, wapnia, fosforu, miedzi i żelaza, do olbrzymiej zawartości witaminy C, prowitaminy A, witamin z grupy B oraz szeregu wyjątkowych protein i enzymów.

Sok Polinesian Noni jest jedyną znaną obecnie „bombą proteinową i enzymatyczną”. Wszystkie znajdujące się w owocu Noni składniki są dokładnie wyważone – cały kompleks ma na celu wzajemne wspieranie swego działania. Doktor Anna Hirazumi Kim nazwała tę idealną kombinację różnych składników Noni-PPT. To one ustawiają zwrotnicę na chorobę lub na zdrowie. Dzięki Noni-PPT wiele tysięcy ludzi odzyskało już zdrowie, a bardzo wielu nie dopuściło do choroby. Dostarczenie organizmowi liofilizowanego soku Polinesian Noni, a wraz z nim olbrzymiego bogactwa cennych składników odżywczych jest w dzisiejszym świecie najlepszą prewencją.

polinesian-noni

Sięgnij już dziś po Polinesian Noni, abyś mógł kiedyś radośnie powiedzieć:

 „Mędrzec nie zwalcza choroby, lecz pracuje nad swoim zdrowiem”

Polinesian Noni, w którym znajduje się liofilizowany owoc noni został stworzony według najnowocześniejszej technologii naukowej przez najlepszych światowych  specjalistów biochemii klinicznej, medycyny nuklearnej i patofizjologii klinicznej pod kierunkiem prof. dr n. med. Valerii Szedlak-Vadocz. Zachowuje wszystkie biologicznie czynne składniki lecznicze. Jest całkowicie wolny od wszelkich zanieczyszczeń, toksyn, pestycydów, nawozów sztucznych i innych chemicznych dodatków.

Polinesian Noni dzięki liofilizacji owoców noni posiada najwyższą jakość – TO ŻYWY PRODUKT!

Polinesian NONI nie jest lekiem farmakologicznym lecz naturalnym produktem, tzw. suplementem diety. Ten płynny preparat wzmacnia organizm i układ obronny, oraz pomaga zachować optymalny stan zdrowia, wzbogacając nasze żywienie w cenne składniki odżywcze. Służy do profilaktyki i wspiera nasz organizm w powrocie do zdrowia. Zdaniem amerykańskich lekarzy, NONI może być antidotum na ponad 100 różnych dolegliwości zdrowotnych. Wyniki badań ostatnich dziesięcioleci potwierdziły te doświadczenia, a współczesna medycyna wykazuje coraz większe zainteresowanie wspaniałymi właściwościami NONI.

Podstawą działania w produktach pochodzenia naturalnego jest SYNERGIZM.

Coraz więcej ludzi, naukowców i lekarzy rozumie i ma tego świadomość, iż współczesna medycyna przez jednostronne akceptowanie techniki i nauki oraz przez stosowanie chemicznych lekarstw, znalazła się w zaułku bez wyjścia zwanym „błędnym kołem”. Badania naukowe mające na celu wyszukanie jednego składnika odpowiedzialnego za skuteczność leczenia danej choroby czy jednego narządu w organizmie, z punktu widzenia biochemików oraz prastarej medycyny wschodniej i chińskiej, uważane są za absurd.

Dlaczego?
 
W medycynie naturalnej środki lecznicze nie opierają się na jakimś jednym składniku. Pojedyncza substancja posiada co prawda pewne właściwości, jednak pełne działanie uzyskuje się wyłącznie w połączeniu z pozostałymi składnikami całego kompleksu. Idealny kompleks składników można spotkać w wielu roślinach na świecie. Często wtedy działa kilka razy mocniej niż wyizolowana z rośliny substancja. Skuteczniejsze działanie substancji biologicznie czynnych w zespole, to nie żaden cud lecz tzw. synergizm. Tak właśnie jest w przypadku działania składników owocu NONI.

 


ARTYKUŁY NA TEMAT KAKTUSA NOPAL I NOPALIN

TEN CUDOWNY NOPAL >>>

CACTUS CURATIVUS >>>

BEZ BŁONNIKA NIE MA ZDROWIA >>>


Zamówienie produktów CaliVita 33% Taniej prosto od producenta tutaj >> 

Cennik Suplementów CaliVita >>