Aktualnie przeglądane: Strona główna » Działanie Noni

sok noni

Działanie Noni

sok-polinesian-noniCzy wiesz, że Gwiazdy Hollywood już dawno odkryły sekret owoców Noni z uwagi na to, że zawsze pragną być w dobrej kondycji oraz wyglądać młodo i pięknie.

Sok Noni piją Madonna, Jennifer Lopez, czy Tom Cruise.

Profesor Valeria Szedlak-Vadocz pisze, że Noni jest korzystna dla wszystkich ludzi, młodych i starszych, zarówno zdrowych, jak i chorych. Najwyższej światowej marki sok Noni w Polsce to 100% naturalny preparat firmy calivita - Polinesian Noni. Ten wyśmienity i zarazem bardzo smaczny sok z całego owocu Noni może pić każdy: kobiety w ciąży, niemowlęta, dzieci, młodzież, osoby dorosłe i starsze, sportowcy i inni.

Naturalne składniki Noni znajdujące się tylko w liofilizowanym soku Noni wzmacniają organizm i działają korzystnie dla osób chorych, poprzez  wspieranie w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Dzięki tym składnikom sok ten jako niepasteryzowany owoc Noni na długo utrzymuje świeżość, jest przyjemny w smaku, silnie odżywczy i bardzo lubiany nawet przez dzieci. Współczesna medycyna naturalna uważa NONI za swoje największe i najważniejsze odkrycie w dziedzinie zdrowia ostatnich kilkunastu lat.

Liofilizowany sok Noni jest wspaniałym środkiem profilaktycznym, który można brać zawsze i na prawie wszystkie dolegliwości. Również i „zdrowe jak ryba” osoby pragnąc podnieść jakość życia, odnoszą korzyści pijąc ten sok. To właśnie dzięki liofilizowanemu Polinesian Noni mają więcej energii i radości życia. Stwierdzają także znaczny wzrost koncentracji, jasności myślenia i sił twórczych. Potrzebują mniej snu do wypoczynku, a każdego ranka wstają wypełnieni energią do działania i korzystania w pełni zdrowia ze swojego życia.

1. WIELKI SEKRET >>>

2. GENERALNE PORZĄDKI >>>


3. "BOMBA PROTEINOWA I ENZYMATYCZNA" >>>

4. POZYTYWNE SKUTKI UBOCZNE >>>

5. STOSOWANIE Z INNYMI LEKARSTWAMI >>>


6. PROPONOWANE DAWKI SOKU NONI >>>

7. JAK DŁUGO STOSOWAĆ POLINESIAN NONI >>>

8. DOŚWIADCZENIA WŁASNE >>>

9. DOŚWIADCZENIA ZNAJOMYCH >>>

10. ZADZIWIAJĄCE DZIAŁANIE SOKU NONI >>>


bobasek-noniKażdy mieszkaniec Polinezji i Hawajów, zarówno dorosły jak i dziecko doskonale zna działanie Noni. Roślina ta dawała im i w dalszym ciągu daje pożywienie i zdrowie. Gdy czują się źle, wiedzą z doświadczenia, że Noni im pomoże. Tradycyjni lekarze na Hawajach czy Polinezji dawali Noni ludziom chorym na raka, nerki, cukrzycę, zapalenie stawów i wiele innych ciężkich chorób. Lekarze na Samoa i Hawajach, z sukcesem stosowali Noni do leczenia stanów zapalnych, gorączki, biegunki, obstrukcji, infekcji skórnych, pasożytów jelit, ropnych wrzodów jamy ustnej, problemów z trawieniem, zgnieceń i zwichnięć. Wykorzystywali ją także w przypadku oparzeń, ukąszeń owadów i zatruć rybami. Od wielu setek lat stosowali Noni do zabiegów leczniczych przy ciężkich chorobach i zranieniach.

Noni jest najbardziej wielostronnym środkiem odżywczym, który wzmacnia system immunologiczny, reguluje funkcje komórek, regeneruje zniszczone komórki i chroni nasze ciało przed zniszczeniem poprzez dostarczenie mu składników, których potrzebuje. Fakt świadczący o tym, że NONI działa już na poziomie komórkowym wyjaśnia jak ważną i pożyteczną rolę odgrywa  w naszym organizmie oraz dlaczego pomaga w powrocie do zdrowia. Dr Richard Dicks, lekarz z New Jersey, mówi tak: „Musimy sobie uświadomić, że komórki naszego ciała ulegają zniszczeniu. Sprowadza się to do tego, że albo zniszczeniu ulegną poszczególne składniki ciała albo całe ciało. NONI chroni nasze ciało przed zniszczeniem poprzez dostarczenie mu składników, których potrzebuje”.

Doktor Heinicke – pionier badań nad noni, przepisał sok z Noni jednemu ze swoich pacjentów, z zaawansowanym rakiem jelit. Lekarze dawali mu najwyżej trzy miesiące życia. Dzięki piciu Noni mężczyzna żył cały rok nie skarżąc się na bóle. Inny z pacjentów dr Heinicke pisał: „Bóle mięśni po intensywnym treningu nie są tak mocne. Uzyskane dzięki noni lepsze samopoczucie pozwala mi osiągnąć dużo więcej, a znacznie zredukowane uczucie zmęczenia jest wręcz nieprawdopodobne”.

Natomiast doktor Mona Harrison, lekarka ze stanu Maryland również opowiada o cudownym działaniu Noni. U jej pacjentki wystąpiło silne wodobrzusze spowodowane nadmierną ilością wody. Onkolog usuwając ciecz z jamy brzusznej znalazł tam komórki rakowe. Już po siedmiu dniach spożywania soku z noni opuchlizna w znacznym stopniu ustąpiła, a pacjentka dalej piła sok z Noni. Przeprowadzone ponowne badanie nie stwierdziło obecności komórek rakowych. I tak można by było mnożyć przykłady ludzi, którym sok Noni poprawił zdrowie oraz otworzył furtkę do lepszego, zdrowego życia. Nie muszą to być aż tak poważne choroby jak rak czy AIDS, by sięgnąć po kieliszek gęstego soku z Noni, odkrytego kiedyś przez mieszkańców Polinezji.

ADHD (nadpobudliwość psychoruchowa), alergia, anemia, artretyzm, astma, białaczka, bolesna menstruacja,  ból głowy, bóle korzonków, bóle mięśni, ból nóg, ból pleców, cukrzyca, chłoniak, choroby nerek, choroby oczu, choroby skóry, choroby serca, układu krążenia, układu oddechowego, chore zatoki, choroby żołądka, choroby jelita, choroba Crohna, choroba Parkinsona, depresja, dystrofia mięśniowa, fibromialgia, grzybica, guzy, hemoroidy, infekcje, łuszczyca, marskość wątroby, migrena, nadciśnienie, niedoczynność tarczycy, nie gojące się rany, niestrawność, oparzenia, opryszczka, osteoporoza, polepszenie jasności umysłu, półpasiec, prostata, przewlekłe zmęczenie, problemy ze stawami, problemy z układem pokarmowym, problemy z dziąsłami, problemy z krążeniem,  rak płuc, rak skóry, rak żołądka, rak piersi, rak okrężnicy, rak jajników, rak prostaty, refluks, rwa kulszowa, trudności z koncentracją, ukąszenia, problemy ze snem, skurcze, stres, stwardnienie rozsiane, tiki, toczeń, wirusy, włosy, wrzody, wylew, wysoki poziom cholesterolu, wzrost energii i ogólnego stanu zdrowia,  zapalenie migdałków, zapalenie wątroby, ziarnica złośliwa.

Dr Solomon pisze "Najkorzystniej jest pić sok noni przed śniadaniem i przed obiadem" (jeśli rozkład dnia nie pozwala na to, lepiej jest stosować noni w innym czasie, niż z tego powodu zrezygnować). Należy pamiętać że u jednych ludzi efekt pozytywnego działania Noni pojawia się szybko, u innych potrzeba dni a nawet tygodni. Jednak aby stwierdzić jakie efekty lecznicze przyniesie Noni, należałoby pić go przez 6 miesięcy. Istotnie u niektórych chorych poprawa następuje powoli i stopniowo w sposób naturalny. Uzależnione jest to od czasu procesu regeneracji komórek co 100-200 dni. Jednak prawie 90% ludzi już wcześniej sygnalizuje lepsze samopoczucie i poprawę zdrowia. Jeśli po upływie 2-3 miesięcy stosowania Noni nie będzie radykalnej poprawy – zwiększ dawkę o 1 łyżkę stołową. Po upływie tygodnia o następną łyżkę aż do uzyskania poprawy. Po miesiącu, zmiana w terapii stanie się zauważalna. Większość ludzi, u których nie nastąpiła poprawa, prawdopodobnie brała zbyt małe dawki, nie dostosowane do potrzeb organizmu lub robiła to zbyt krótko.

Uwaga!!!
Aby organizm w pełni przyswoił wszystkie cenne składniki Polinesian Noni, sok powinien być przyjmowany na pusty żołądek, bez popijania płynami, minimum 30 minut przed posiłkiem. W innym przypadku soki trawienne zniszczą bezpowrotnie niektóre składniki soku Noni. Po otwarciu Polinesian Noni, trzymamy butelkę w lodówce. Przed użyciem należy sok noni każdorazowo wstrząsnąć. Ze względu na aktywne biologicznie składniki Polinesian Noni, nie podawać metalową łyżką.

Nie istnieje żadne prawdopodobieństwo przedawkowania lub uzależnienia się od soku Polinesian Noni.

Osoby zdrowe w celach profilaktycznych mogą pić 1 dawkę 30 ml rano na czczo, minimum pół godziny przed śniadaniem. Korzystniej jest jednak podzielić dawkę na dwie części i stosować rano i w południe.
Osoby chore mogą pić Noni 3 razy dziennie: rano, w południe i wieczorem.

Dr Solomon podaje w swoich książkach:
"Ilość dozowanego soku noni powinna być dostosowana do rodzaju zdiagnozowanej choroby".

Ty również popraw swoje samopoczucie i ogólny stan zdrowia, poczuj smak zdrowego życia! Wypróbuj moc działania soku NONI, w którym dzięki procesowi liofilizacji, substancje czynne Noni zachowują pełną aktywność biologiczną, tak jak w świeżym owocu.

„Chociaż medyczne skutki działania Noni są znane światu od 2000  lat, działanie tej rośliny pozostaje jednak pod wieloma względami nadal tajemnicą”. dr Anne Hirazumi Kim.


 Zamówienie produktów CaliVita 33% Taniej prosto od producenta tutaj >> 

 

Cennik Suplementów CaliVita >>

Zakupy - rekomendowany Sklep Internetowy >>