Aktualnie przeglądane: Strona główna » Resveratrol Plus - Produkt Firmy Calivita

sok noni

Resveratrol Plus - Resweratrol Koenzym Q10 Zdrowe serce Układ krążenia Witalność

Naturalny produkt w postaci kapsułek zawierający unikalny antyoksydant - resweratrol - potrójne wsparcie dla serca i układu krążenia. Resweratrol wykazuje korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnyresveratrolch, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL).  Resveratrol PLUS to doskonałe połączenie najwyższej jakości resweratrolu, koenzymu Q10 oraz ekstraktu z nasion winogron. Ta wyjątkowa kompozycja pomaga lepiej wykorzystać zapasy energetyczne organizmu, poprawia ogólną kondycję psychofizyczną. Taki dobór składników odmładza, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, dodaje energii i witalności.

Opakowanie: 60 kapsułek

Składniki aktywne/1 kapsułka:
Resweratrol (std. 50% trans-resweratrolu) 100 mg
Ekstrakt z nasion winogron 50 mg
Koenzym Q10 20 mg

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie lub według zaleceń.

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!
Jeśli regularnie zażywasz leki, przed zastosowaniem produktu skonsultuj się z lekarzem.

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).


Resveratrol PLUS - Eliksir w kapsułkach!

Na czym polega jego siła?

Resveratrol PLUS to potrójne wsparcie przede wszystkim dla układu krążenia:

Resweratrol – dobroczynne działanie na układ krążenia jest spowodowane jego właściwościami antyoksydacyjnymi. Reaktywne formy tlenu, które mogą powstawać w organizmie w przebiegu różnych procesów metabolicznych, powodują utlenianie m.in. lipidów, frakcji LDL cholesterolu, a także bezpośrednio uszkadzają śródbłonek naczyń krwionośnych.

Resweratrol:

Ekstrakt z nasion winogron (Vitis Vinifera) – zawiera oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC), które wykazują silną aktywność przeciwutleniającą i wyjątkową zdolność usuwania wolnych rodników, dzięki czemu chronią przed utlenianiem m.in. różne frakcje cholesterolu. OPC hamują aktywność wszystkich enzymów związanych z degradacją kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, głównych elementów strukturalnych pozanaczyniowej substancji międzykomórkowej. Proantocyjanidyny zapobiegają utleniającym uszkodzeniom nabłonka naczyniowego.

W przeprowadzonych badaniach na zwierzętach wykazano także, że dieta wzbogacona o proantocyjanidyny z winogron powoduje, że serce staje się mniej podatne na zniszczenia wywołane niedokrwieniem. Inne zaś badania potwierdzają korzystny wpływ oligomerycznych proantocyjanidyn na wzrost oporności włókien elastycznych na degradację i wzrost oddziaływania między włóknami i komórkami.

Koenzym Q10 – jest niezbędny do życia komórek – przy obniżeniu się jego stężenia o 25% funkcje komórek ulegają zaburzeniu. Koenzym Q10 pomaga składnikom odżywczym przekształcić się w ATP (adenozyno trójfosforan) – podstawowe źródło energii dla komórek, narządów, mięśni. Jest on produkowany przez nasz organizm, jednak z wiekiem (po 30 roku życia) jego produkcja znacznie się zmniejsza. Mięsień sercowy wymaga zapewnienia stałego wytwarzania energii.

Z badań wynika, że koenzym Q10 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji serca. Posiada również silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chroni struktury komórkowe przed utlenianiem.

Czy wiesz, że…?

,,Resweratrol może chronić narząd słuchu przed szkodliwym wpływem stresu oksydacyjnego wywołanego hałasem.

Badaniom poddano dziesięć szczurów, które podzielono na dwie grupy: pierwsza otrzymywała do picia roztwór 430 μg resweratrolu/kg masy ciała/dobę.

Szczurom z obu grup wykonywano pomiary słuchowych potencjałów wywołanych (3, 6, 9, 12 i 18 kHz), a po 21 dniach zwierzęta poddano 24-godzinnemu działaniu hałasu o natężeniu 105 dB i częstotliwości dźwięku 4500 i 9000 Hz.

Pomiary potencjałów wykonano natychmiast po ustaniu działania hałasu, po trzech i siedmiu dniach oraz po czterech tygodniach ekspozycji.

Analiza wyników wykazała, że u szczurów przyjmujących resweratrol zaburzenia słyszenia były znacząco mniejsze, niż w grupie kontrolnej, zwłaszcza przy częstotliwości 6 i 9 kHz. 

Autorzy doświadczenia wnioskują, że resweratrol może zapobiegać utracie słuchu związanej z niedokrwieniem, hałasem lub wiekiem’’.

Źródło: Zygmunt Zdrojewicz, Kinga Belowska-Bień, fragment opracownia ,,Resweratrol – działanie i znaczenie kliniczne’’, Prace poglądowe, Adv Clin Exp Med. 2005, 14, 5, 1051-1056.

calivita.com.pl
 


RESVERATROL PLUS – Serce jak dzwon!

babkaRESVERATROL PLUS zawiera unikalny antyoksydant – resweratrol, potrójne wsparcie serca i dla układu krążenia! Idealne rozwiązanie dla potrzeb współczesnego człowieka, mającego aspiracje osiągnąć nie tylko dłuższe, ale jednocześnie zdrowsze i przepełnione energią życie!
 
Resveratrol PLUS to wyjątkowa kompozycja antyoksydantów najwyższej jakości: resweratrolu, koenzymu Q10 oraz ekstraktu z nasion winogron. Taki dobór składników wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, dodaje organizmowi energii i witalności oraz spowalnia procesy starzenia.

Francuzi pomimo diety bogatej w tłuszcze nasycone, mniejszej aktywności fizycznej, rzadziej zapadają na choroby serca i układu krążenia niż Amerykanie. Przypisuje się to wysokiemu spożyciu wina, szczególnie czerwonego, które stanowi nieodłączny składnik diety Francuzów. Czerwone wino zawiera polifenole, w tym substancję zwaną resweratrolem. Najbardziej biologicznie aktywną formą resweratrolu jest trans-resweratrol. Najwięcej tej substancji znajduje się w skórce i nasionach winogron, co wyjaśnia również jego obecność w czerwonym winie (średnio 2-3 mg/l czerwonego wina). Ten bardzo silny antyoksydant produkowany jest przez rośliny, w ramach systemu ochronnego przed szkodliwym promieniowaniem, grzybami i jonami metali ciężkich.

Resweratrol:
• wykazuje silne działanie antyoksydacyjne;
• zapewnia niezwykle wysoką ochronę przed działaniem wolnych rodników;
• ma także korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnych, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL).

Aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość resweratrolu, powinniśmy pić ok. 30-50 l. czerwonego wina na dzień.
 
Dlatego firma CaliVita udostępnia Resveratrol PLUS zawierający w swoim składzie resweratrol, bez konieczności spożywania alkoholu. 1 kapsułka zawiera aż 100 mg resweratrolu (std. 50% trans-resweratrolu).

Resveratrol PLUS dodatkowo wzbogacono o ekstrakt z nasion winogron oraz koenzym Q10. Ekstrakt z nasion winogron bogaty jest w biologicznie aktywne flawonoidy – oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC), posiadające właściwości antyoksydacyjne i korzystnie wpływające na naczynia krwionośne. Natomiast koenzym Q10 to substancja odpowiedzialna za dostarczanie każdej komórce niezbędnych ilości energii, wspomagająca funkcjonowanie układu krążenia i doskonały antyoksydant ochraniający komórki przed niekorzystnymi skutkami przemian metabolicznych.

Zalety składników aktywnych Resveratrol PLUS:

Resveratrol PLUS polecany jest wszystkim osobom, które mają aspiracje osiągnąć nie tylko dłuższe, ale jednocześnie zdrowsze i przepełnione energią życie.