Aktualnie przeglądane: Strona główna » Infant Formula - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Infant Formula Naturalna multiwitamina dla niemowląt i małych dzieci

infant-formulaInfant Formula CaliVita. Naturalna, łatwo przyswajalna multiwitamina w płynie dla niemowląt, wzmacnia układ obronny. Dzięki technologii micelatów ma wysoką wchłanialność i jest przyswajana już w jamie ustnej.

Odpowiednio odżywione dziecko prawidłowo rozwija się, szybciej uczy się i ma bardzo dobre samopoczucie. Z punktu widzenia żywieniowego ten etap rozwoju jest szczególnie istotny, gdyż szybko rozwija się układ trawienny i kształtują się nawyki żywieniowe.

Problemy mogą pojawić się w sytuacji, gdy nie będziemy w stanie zagwarantować swoim pociechom optymalnej diety. Wtedy, aby utrzymać w zdrowiu młody, rozwijający się organizm, pomocny może okazać się zestaw witamin naturalnego pochodzenia.


                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

Opakowanie zawiera: 60 ml

Składniki aktywne/1 ml

Witamina A  -  400 µg
Witamina E  -  4 mg
Tiamina (witamina B1)  -  0,5 mg
Ryboflawina (witamina B2)  -  0,6 mg
Niacyna  -  8 mg
Kwas pantotenowy  -  3 mg
Witamina B6  -  0,4 mg
Witamina B12  -  0,5 µg
Witamina C  -  35 mg

Sposób użycia: 1 ml dziennie w trakcie posiłku. Przed użyciem dobrze wymieszać zawartość opakowania.


Multiwitaminy dla niemowląt

W rozwoju dzieci szczególne znaczenie ma okres niemowlęctwa. Odpowiednio odżywione dziecko jest szczęśliwe, zdrowe i prawidłowo się rozwija. Matki muszą sprostać trudnemu zadaniu, jeśli chcą dobrze odżywić swoje maleństwo. Mieszanki dla niemowląt podczas przygotowywania i przechowywania mogą tracić swoją wartość odżywczą.

Nawet naturalne karmienie może okazać się niewystarczające, zwłaszcza jeżeli naturalny pokarm matki będziemy przetwarzać i zbyt długo, niewłaściwie przechowywać. Ponadto zewnętrzne czynniki na przykład sztuczne oświetlenie, zanieczyszczone powietrze miejskie, promieniowanie (ekran telewizora i komputera), leki, stresy to wszystko zwiększa zapotrzebowanie na witaminy zarówno u matki, jak i u niemowlęcia.

Naturalnego pochodzenia witaminy dla niemowląt są więc niezastąpione. Co zawiera i z jakich substancji powstaje nowoczesna muldwitamina dla niemowląt ?

Witaminę A przeważnie pozyskuje się z oleju rybnego, cztery rodzaje witaminy E - z naturalnych olejów roślinnych. Najważniejsze witaminy z grupy B i witamina C także są pozyskiwane z naturalnych źródeł. Preparat jest łatwy w dozowaniu. Ma postać płynu o przyjemnym smaku.

UWAGA!

* Pediatra przeważnie zapisuje niemowlętom witaminę D3. Jeśli dziecko bierze nowoczesny preparat multiwitaminowy zawierający tę witaminę, nie ma potrzeby dodatkowej suplementacji witaminy D3, chyba że lekarz zaleci inaczej.


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Jestem przekonana

W maju 1999 r. przed moim wyjazdem na wakacje koleżanka dała mi do” poczytania” informator o produktach California Fitness. Wzięłam go od niej raczej z grzeczności niż z zainteresowania. Pogoda była piękna i często między zabiegami chodziłyśmy z przyjaciółką Joanną na plażę. Ponieważ opalanie w średnim wieku nie jest zalecane, więc siadałyśmy pod parasolem i czytałyśmy różne pisma. Któregoś dnia zaczęłyśmy przeglądać informator CF. Czytając o kolejnych produktach czułyśmy narastający w nas entuzjazm.
Chciałyśmy je wszystkie mieć! Po powrocie do Łodzi zapisałyśmy się do California Fitness. Zamówiłam witaminy dla moich wnuczek: dla 1, 5 rocznej Kamili Infant Formula, a 5 letniej Kamili multiwitaminę Lion Kids. Dla siebie i syna, który był po wypadku samochodowym, kupiłam Full Spectrum, AC-Zymes, Strong Bones, C Plus i Bee Power. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jesień nie była już dla nas groźna – po raz pierwszy przetrwaliśmy ją bez infekcji. Ale najbardziej ucieszył mnie, poprawiony po kilku miesiącach, wynik densytometrii. Po pewnym czasie Full Spectrum zastąpiłam Senior Formula, a obecnie preparatem dla grupy 0 z serii CaliVita. Mój syn jest zawodowym kierowcą i jeździ po Europie. Używa Driverade, a ja jestem spokojna, że nie zaśnie za kierownicą. Obecnie jestem przekonana, że tak jak nie można obyć się bez pożywienia, tak nie można obejść się bez dodatków żywieniowych California Fitness.

Krystyna Jabłońska
Źródło: CaliNews