Aktualnie przeglądane: Strona główna » Vital Man - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Vital Man

arginina-calivitaNaturalny preparat CaliVita - VitalMan. Unikalny zestaw składników pochodzenia roślinnego, dostosowany do potrzeb dorosłego mężczyzny, od lat stosowanych w medycynie naturalnej do skutecznego wspomagania funkcji seksualnych. Należą do nich: Guarana, jagoda jałowca brazylijskiego, korzeń Maca, żeń-szeń syberyjski, korzeń pokrzywy, Korzeń Muira puama.

Biologicznie czynne substancje znajdujące się w tych roślinach zwiększają energię i siły fizyczne oraz pobudzają układ nerwowy. Podnoszą odporność i refleks organizmu na różne bodźce, zapobiegają uczuciu zmęczenia. Przyspieszają przemianę materii, wspierają prawidłowe funkcjonowanie prostaty.


                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

Opakowanie zawiera: 60 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:
Korzeń żeń-szenia syberyjskiego  -  100 mg
Korzeń Muira Puama  -  100 mg
Jagoda jałowca brazylijskiego  -  25 mg
Liść Damiana  -  50 mg
Korzeń kolcorośla lekarskiego  -  50 mg
Korzeń pokrzywy  -  50 mg
Korzeń Maca  -  50 mg
Ekstrakt z guarany
(std. 22% kofeiny)  -  100 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie 1/2 godziny przed posiłkiem lub według zaleceń.

 Mężczyzna i Kobieta

para(… ) są na świecie najbardziej do siebie pasującymi a zarazem najbardziej różniącymi się elementami. Nic dziwnego, już sam Szekspir stwierdził, że oboje dążą do czegoś zupełnie innego: Mężczyzna pragnie Kobiety, a Kobieta Mężczyzny. Za każdym naszym celem, sukcesem lub niepowodzeniem ukrywa się właśnie ta motywacja. Zdobyć i zatrzymać Jego, Ją dla siebie.

Mężczyźni często są gotowi na pierwszej randce lekką ręką roztrwonić ciężko zarobione pieniądze na zachcianki uwielbianej kobiety. Ponadto, nieraz zmęczeni po całym dniu pracy, biegną jeszcze do siłowni i przez całe godziny podnoszą ciężary, tylko po to, aby spodobać się swojej wybrance. A do czego zdolne są kobiety, by zdobyć ukochanego mężczyznę? Nie dość, że też tak samo ciężko pracują, prowadzą dom, to jeszcze musi wystarczyć im sił, by być eleganckimi i zadbanymi, a dla swoich wybrańców pociągającymi.

Trudno nawet zliczyć, ile oczekiwań należy spełnić. Czy można tak długo ciągnąć? Przez jakiś czas na pewno, ale wkrótce zabraknie siły. Za dużo dni roboczych i za mało świąt. Za dużo zadań i zbyt mało uznania. Zaczynają wyczerpywać się zapasy fizyczne, wcześniejsze pożądanie zamienia się w zły nastrój i brak zainteresowania, a w miejsce miłości pojawia się obojętność i niecierpliwość. Jeśli nie będziemy uważać, to za jakiś czas nie będziemy nawet pamiętać, po co i dla kogo właściwie to wszystko zaczęliśmy.

Na szczęście nie takie musi być zakończenie tej historii. Odrobina zainteresowania partnerem może uczynić cuda. Drobne uprzejmości w postaci kwiatów lub miłego wieczoru pozwolą na krótko zapomnieć o szarej rzeczywistości. Na dłuższą metę trzeba zrobić coś więcej – należy odzyskać zapomnianą przez lata tolerancję i uzupełnić utraconą energię. By sprostać wymaganiom stawianym przez codzienne życie, organizm musi otrzymać odpowiednią ilość określonych składników odżywczych, które zapewnią prawidłowy przebieg jego fizjologicznych funkcji. W ten sposób uzyska on optymalną równowagę, niezbędną do zachowania zdrowia. Często wymaga to jednak czasu i specjalistycznej pomocy.

Produkty VitalMan i VitalWoman z serii CaliVita zawierają wiele roślin o egzotycznie brzmiących nazwach, które są naturalnym źródłem licznych substancji czynnych. Spójrzmy np. na składniki VitalWoman (damiana, suma, brazylijski jałowiec, maka, serenoa, unicorn, kolcorośl, guarana) czy VitalMan (syberyjski żeń-szeń, liriosma, brazylijski jałowiec, turnera, johimba, pokrzywa, kolcorośl, guarana). Wzajemnie uzupełniające się działanie poszczególnych składników roślinnych poprawia procesy adaptacyjne organizmu oraz zwiększa jego potencjał obronny przed skutkami stresu. Ponadto:

Pierwszym krokiem jest rozpoznanie problemów i przyjęcie zaproponowanej pomocy. Warto spróbować, przecież chodzi o to, by móc spojrzeć sobie w oczy, tak jak dawniej. Kobieta Mężczyźnie, a Mężczyzna Kobiecie.

CF Europe, CF News Nr 5, Wrzesień 2001 


 Z mojej praktyki lekarskiej...

Od roku staramy się z mężem o dziecko, ale nasze wysiłki dotychczas nie przyniosły rezultatów, pomimo tego, że nie wykryto u nas żadnej choroby. Słyszałam, że niektóre witaminy i pierwiastki śladowe mogą ułatwić zajście w ciążę. Czy rzeczywiście tak jest i o jakie substancje konkretnie chodzi, w jakich ilościach należy je zażywać i w których preparatach występują?

Czasami w przypadku zupełnie zdrowej, młodej pary może zdarzyć się, że w ciągu jednego roku nie dochodzi do zapłodnienia. W tym celu należy jednak prowadzić zdrowy tryb życia i odżywiać się w sposób prawidłowy. Ważne jest systematyczne dostarczanie do organizmu odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych. W tym celu najlepiej przyjmować preparat multiwitaminowy VITAL, dobrany do swojej grupy krwi. Jeżeli upragniona ciąża przez dłuższy czas nie nadchodzi, warto zwiększyć spożycie witaminy E oraz stosować preparaty ziołowe VitalMan i VitalWoman. Mężczyznom może pomóc również Arginine Plus.

dr Edith Varga

Witalni partnerzy

Nasze codzienne życie, wciąż obfituje w liczne sytuacje stresowe. Praca zawodowa i obowiązki domowe zaczynają stawać się celem życia, a nie jedynie środkiem do zaspokajania naszych potrzeb i osiągnięcia zadowolenia. Kumulujący się stres prowadzi do zachwiania równowagi w organizmie, zmniejszając jego zdolności przystosowawcze. Pojawiają się problemy na poziomie energetycznym, emocjonalnym i fizycznym. Dochodzi do spadku wydolności organizmu, depresji, nadmiernej senności, apatii, zmniejszonej koncentracji i przewlekłego zmęczenia. W późniejszym okresie dołączają się zmiany w układzie krążenia, pokarmowym, nerwowym oraz zaburzenia hormonalne. Niekorzystne zmiany w samopoczuciu, nerwowość, zmęczenie, wciąż pojawiające się nowe dolegliwości, odbijają się negatywnie na kontaktach z otoczeniem, w pracy zawodowej, relacjach z partnerem i w życiu seksualnym.

Wiele osób nie uświadamia sobie, jak potężnym źródłem stresu jest brak zadowolenia seksualnego. Jego skutki przenoszą się na życie rodzinne, więź z partnerem, wpływają niekorzystnie na wydajność w pracy oraz kontakty z otoczeniem, są przyczyną frustracji i problemów emocjonalnych. Powstaje bardzo trudny do przerwania samonapędzający się cykl zmian spowodowanych stresem. Preparaty VitalWoman i VitalMan zostały przygotowane specjalnie, aby zwiększyć potencjał obronny organizmu przed skutkami stresu, usprawnić procesy adaptacyjne, a przede wszystkim po to, aby wesprzeć sferę życia seksualnego kobiet i mężczyzn.

Regularne przyjmowanie preparatów VitalWoman i VitalMan sprawi, iż zwiększy się Państwa zasób energii, łatwiej będzie znosić stresy związane z codziennym życiem, a związek z partnerem rozkwitnie na nowo.

Lek. med. Krystyna Cybart, CF News Nr 5, Wrzesień 2001 


W kieracie

Czy Państwa dni nie upływają przypadkiem w ciągłym pośpiechu? Czy nie popędza Was szef, nie gonią ważne terminy… a na życie rodzinne nie wystarcza już energii? Kiedy byliście Państwo gdzieś razem?

Oczywiście, można funkcjonować w ten sposób do pewnego czasu, lecz prędzej czy później nadchodzi taki moment, kiedy nie da się już dłużej tego ciągnąć. Zaczynają się kłopoty z koncentracją, brakuje cierpliwości dla dzieci, a wieczorem padacie do łóżka niczym kłody. Lato to czas rozrywki, wypoczynku, odnowy. Właśnie wtedy musimy skumulować energię, by przetrzymać następny rok w kieracie. Ale czy będziemy do tego zdolni? Wyczerpany organizm potrzebuje czasu na regenerację. Cały rok ciężko pracujemy i w ciągu dwóch tygodni nie jesteśmy w stanie odzyskać pełni sił. Stres towarzyszy nam niczym cień. A jesienią wszystko zaczyna się od nowa.

Możemy ułatwić naszemu organizmowi powrót do szarej rzeczywistości! Dwa nowe produkty z serii CaliVita – VitalMan i VitalWoman – pomogą nam sprostać wymaganiom, stawianym przez nasze otoczenie i przez nas samych. Sprawią też, że będziemy mogli cieszyć się życiem, ponieważ świetnie wpływają na polepszenie humoru i nastroju. Zioła zawarte w tych produktach poprawiają kondycję fizyczną i umysłową.

VitalMan, dzięki swoim doskonałym właściwościom regenerującym komórki oraz możliwości zwiększania energii, poprawia znacznie wydajność i może być wykorzystany do polepszenia wyników sportowych. Z kolei główną zaletą VitalWoman jest pozytywny wpływ na stan ducha. Preparat zapewnia równowagę, poprawia samopoczucie, zmniejsza wahania nastroju, działa również antydepresyjnie. Podczas dobierania składu obu produktów, twórcy zwracali szczególną uwagę na specyfikę obu płci. Dlatego też w produkcie VitalMan, stworzonym dla mężczyzn, w większych ilościach występują składniki zwiększające wydajność, podczas gdy VitalWoman zawiera więcej substancji poprawiających nastrój.

Na koniec wspomnieć należy o jeszcze jednej, niezwykle istotnej właściwości VitalMan i VitalWoman. Preparaty te działają jak afrodyzjaki – zwiększają zainteresowanie partnerem, mogą stymulować pociąg seksualny i potencję. W tym punkcie akurat – wszyscy o tym wiedzą – nie warto się spieszyć. VitalMan i VitalWoman dają szansę wydłużenia miłych chwil.

Źródło: CaliVita


Kolcorośl lekarski (sarsaparilla)

Występowanie: obszary okołorównikowe i ciepłe rejony półkuli płn. : Meksyk, Honduras, Gwatemala; często hodowany w wielu krajach o klimacie tropikalnym

Surowiec: korzeń oraz sok z rośliny

Podstawowe substancje czynne: 1-3 % saponin steroidowych pochodnych sarsapogeniny i smilageniny, skrobia, żywice, mikroelementy, aminokwasy (metionina, cysteina)

Działanie: Kolcorośl lekarski od dawna jest stosowany w medycynie ludowej Ameryki, Indii i Chin jako skuteczny środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy.

Do Europy sprowadzono go w XVI wieku – początkowo do leczenia kiły, potem, ze względu na właściwości oczyszczające organizm, rozszerzono zakres wskazań o przewlekłe stany zapalne skóry (np. łuszczycę), choroby reumatyczne czy dnę moczanową. Działanie odtruwające sarsaparilli jest związane przede wszystkim z jej korzystnym wpływem na pracę wątroby, która jest odpowiedzialna za neutralizację szkodliwych substancji. Ponadto kolcorośl, zwiększając ilość wydalanego moczu, oczyszcza organizm z rozpuszczalnych w wodzie zbędnych produktów przemiany materii. Obecne w korzeniu liczne fitosterole, budową przypominające hormony ludzkie, wpływają na gospodarkę hormonalną organizmu, regulując m. in. aktywność płciową. Przypuszcza się, że mogą gromadzić się w miejscach wiążących enzymy (np. hydrolazy, reduktazy), powstrzymując w ten sposób rozpad hormonów płciowych w ustroju. Ponadto, dzięki podobnej strukturze, mogą służyć jako substancje wyjściowe do syntezy endogennych hormonów płciowych. Właściwości wzmacniające kolcorośla wykorzystuje się w stanach wyniszczenia organizmu – poprawia on apetyt i trawienie oraz zwiększa siłę i masę mięśniową.

Działania niepożądane: Preparatów zawierających kolcorośl lekarski nie należy przyjmować jednocześnie z lekami nasennymi, preparatami naparstnicy lub zawierającymi w swoim składzie sole bizmutu ze względu na możliwość wystąpienia intereakcji lekowych.

Preparaty CF zawierające kolcorośl lekarski: VitalWomen, VitalMan.
Źródło: CaliVita