Aktualnie przeglądane: Strona główna » Super Mega 50 - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Super Mega 50 Kompleks naturalnych witamin i minerałów w dużych dawkach

supermega50Naturalny produkt uzupełniający dietę w niezbędne, naturalne witaminy i łatwo przyswajalne składniki mineralne w odpowiednio dobranej proporcji i składzie, szczególnie dla osób żyjących w szybkim tempie, nie zawsze prowadzących uregulowany, właściwy styl życia. Dodaje energii, wspomaga siły witalne, odżywia cebulki włosów...
Polecany szczególnie osobom dorosłym oraz sportowcom.
Jest produkowany przy użyciu najnowszej technologii przedłużonego działania, co sprawia, że składniki aktywne są wchłaniane w ciagu 10-18 godzin. Zapewnia to ich stały poziom w organizmie.
                                                                       CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

Opakowanie: 90 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:
Beta-karoten  -  4,5 mg
(w przeliczeniu na Witaminę A  -  750 µg)
Witamina C  -  250 mg
Witamina D  -  10 µg
Witamina E  -  100 mg
Tiamina (witamina B1)  -  50 mg
Ryboflawina (witamina B2)  -  50 mg
Niacyna  -  50 mg
Foliany  -  200 µg
Kwas pantotenowy  -  50 mg
Witamina B6  -  50 mg
Biotyna  -  50 µg
Cholina  -  50 mg
Inozytol  -  50 mg
Kwas para-aminobenzoesowy  -  50 mg
Witamina B12  -  50 µg
Owoce dzikiej róży  -  5 mg
Magnez (chelat aminokwasowy)  -  25 mg
Jod  -  150 µg
Rutyna  -  25 mg
Kompleks bioflawonoidów  -  25 mg
Kompleks hesperydyny  -  5 mg
Betaina HCI  -  15 mg
L-glutation  -  5 mg
L-cysteina  -  25 mg
Wapń  -  50 mg
Potas  -  10 mg
Cynk  -  15 mg
Mangan  -  3 mg
Żelazo  -  9 mg
Miedź (chelat aminokwasowy)  -  500 µg
Selen (chelat aminokwasowy)  -  25 µg
Chrom  -  100 µg
Molibden  -  250 µg
Bor  -  1 mg

Sposób użycia:  1 tabletka dziennie po posiłku lub według zaleceń.


dietaJednym z podstawowych warunków optymalnego funkcjonowania układu immunologicznego organizmu jest właściwa podaż witamin i składników mineralnych. Produkt ten uzupełnia dietę w niezbędne witaminy i składniki mineralne, szczególnie osób żyjących w szybkim tempie, nie zawsze prowadzących uregulowany, właściwy styl życia.

Super Mega 50 to produkt zawierający wysokie dawki naturalnych witamin i składników mineralnych w formie chelatów. Jest produkowany przy użyciu najnowszej technologii przedłużonego działania.

Polecany szczególnie osobom dorosłym oraz sportowcom. Zaspokaja ich dzienne zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne w odpowiednio dobranej proporcji oraz składzie.

Witaminy to składniki organiczne, które są niezbędne do właściwego funkcjonowania naszych narządów. Nie wszystkie witaminy organizm potrafi wytwarzać samodzielnie,  część z nich jest również produkowana w niewystarczającej ilości. W określonych sytuacjach może także zwiększać się zapotrzebowanie na witaminy. Nie zawsze potrafimy odpowiednio zastosować to w naszej diecie. Warto zatem sięgnąć po godny zaufania, wysokiej jakości produkt - suplement diety. Zmiany środowiskowe (zanieczyszczona woda, smog, hałas, itp.) powodują, że nasze zapotrzebowanie na witaminy przekracza coraz to nowe granice.

Stres, będący rezultatem przyspieszonego tempa życia, a także alkohol, nikotyna, kofeina, różne konserwanty oraz niektóre lekarstwa (np. doustne środki antykoncepcyjne) zwiększają nasze zapotrzebowanie na witaminy. Są także pewne sytuacje, w których może rozwinąć się względny niedobór witamin i składników mineralnych, np. podczas zwiększonej aktywności fizycznej, przy intensywnym wysiłku umysłowo-fizycznym lub też w sytuacji zaburzonego wchłaniania tych składników przez dłuższy okres czasu. Oczywiście witaminy nie stanowią panaceum, ale są nieodzowne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niektóre z nich regulują procesy chemiczne, podczas gdy inne są składnikiem enzymów niezbędnych do metabolizmu komórek; jeszcze inne bezpośrednio wspierają prawidłowy, harmonijny i zdrowy przebieg procesów życiowych organizmu.

Źródło: calivita


Z mojej praktyki lekarskiej...

Ostatnio okropnie wypadają mi włosy. Chciałabym się dowiedzieć, który z produktów może mi pomóc i w jakim czasie należy spodziewać się poprawy?

Niektóre choroby przewlekłe, albo właśnie ich leczenie, mogły doprowadzić do wypadania włosów, wtedy trzeba zająć się leczeniem podstawowej choroby. Jeżeli wypadanie włosów nie ma konkretnej przyczyny, to w takiej sytuacji może pomóc systematyczne zażywanie dobrze dobranego preparatu multiwitaminowego. Do tego celu szczególnie nadaje się Super Mega 50, ze względu na bardzo wysoką zawartość witamin z grupy B. Moje doświadczenia wskazują, że niezwykle skuteczne jest także połączenie Pro Selenium i Triple Potency Lecithin.
dr Edith Varga