Aktualnie przeglądane: Strona główna » Natural HGH Support - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Natural HGH Support

naturalhghNaturalny produkt Natural HGH Support to idealny preparat dla osób regularnie uprawiających sport oraz prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia. Wysokiej jakości aktywne składniki preparatu dodają energii i sił witalnych, przyspieszają regenerację po wysiłku fizycznym. Pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej. Pobudzają wydzielanie własnego hormonu wzrostu, w zależności od potrzeb organizmu. Natural HGH Support nie zawiera syntetycznego hormonu wzrostu.

Po 30 roku życia obniża się synteza hormonu wzrostu, co niekorzystnie wpływa na wiele procesów zachodzących w naszym organizmie. Zmniejsza się masa mięśniowa, stajemy się mniej aktywni, itp. Te same objawy występują w przypadku długotrwałego stresu. Z pomocą Natural HGH Support możesz naturalnie wspierać te zwolnione procesy, bez konieczności bezpośredniej interwencji w funkcjonowanie organizmu.

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

WAŻNE!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

Opakowanie: 90 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:
Piroglutaminian L-argininy – 133,3 mg
Chlorowodorek L-ornityny – 66,7 mg
Chlorowodorek L-lizyny - 100 mg
L-glicyna – 16,7 mg
L-glutamina - 100 mg
Kwas gamma-aminomasłowy – 33,3 mg
Witamina B6 - 2 mg
Witamina C - 40 mg
Lecytyna  - 61,7 mg
(std. 20% fosfatydylocholiny)
Chrom - 4 µg
Ekstrakt z bobu – 83,3 mg
 
Sposób użycia: 1 tabletka na godzinę przed snem, na pusty żołądek lub 1-2 tabletki dziennie po treningu.

Uwaga! Preparatu nie poleca się osobom chorym na cukrzycę. Młodzi, zdrowi ludzie poniżej 25 roku życia nie powinni stosować preparatów stymulują­cych uwalnianie endogennego hormonu wzrostu (chyba, że lekarz zaleci inaczej) oraz zawierających syntetyczny hormon wzrostu.


NATURAL HGH SUPPORT

ABY ROZWIAĆ BŁĘDNE PRZEKONANIE O PREPARACIE NATURAL HGH SUPPORT

Po przekroczeniu 30. roku życia, orga­nizm zaczyna produkować mniej hor­monu wzrostu (HGH). Trzeba jednak wyraź­nie podkreślić, że w przeciwieństwie do re­akcji człowieka - typu „walcz lub uciekaj" - wywołującej nagły wzrost produkcji hor­monu wzrostu na skutek ekstremalnie stresującej sytuacji, przewlekły stres wy­wołuje skutek odwrotny, powodując spa­dek produkcji tego hormonu. W obecnych czasach prawie każdy z nas żyje i pracuje w warunkach jakiegoś stresu, niejedno­krotnie odczuwając dotkliwy dyskomfort - dlatego też, podobnie jak w przypadku wielu innych hormonów, fizjologiczna ilość oraz działanie hormonu wzrostu nie są wy­starczające.

Wraz ze spadkiem produkcji hormonu wzrostu, zmianie ulegają także fizyczne funkcje organizmu. Zmniejsza się masa mięśniowa, coraz więcej tłuszczu odkłada się w określonych partiach ciała, skóra tra­ci sprężystość, coraz mniej wydolny staje się system immunologiczny i trawienny, pojawia się słabszy apetyt, gorsze funkcjo­nowanie nerek i innych narządów, itd.

Najlepszym rozwiązaniem tych proble­mów jest pobudzenie naszego organizmu do produkcji większej ilości naturalnego, endogennego hormonu wzrostu. W jaki sposób? Oto odpowiedź: z pomocą natu­ralnych składników!

Natural HGH Support firmy CaliVita International - to idealny preparat do osią­gnięcia powyższego celu - to złożony su­plement, zawierający naturalne substancje stymulujące endogenną produkcję i uwal­nianie hormonu wzrostu. W tym miejscu chciałabym podkreślić raz jeszcze: Natural HGH Support NIE ZAWIERA SYNTETYCZNEGO HOR­MONU WZROSTU!

Preparat ten jest skomponowany wy­łącznie ze składników wpływających na zwiększenie produkcji tego hormonu przez nasz organizm. Są nimi: aminokwasy:

Wymienione aminokwa­sy oraz GABA pobudzają produkcję hormo­nu wzrostu, uwalnianie go z przysadki mó­zgowej, a także odpowiadają za jego magazynowanie. We wspomnianym procesie udział bierze kilka hormonów oraz substan­cji hormonopodobnych, takich jak: soma-tokrynina, insulina, insulinopodobny czyn­nik wzrostu, somatomedyna, itp. Witami­ny B6 i C poprawiają wrażliwość recepto­rów hormonu wzrostu w tkankach obwo­dowych - w ten sposób mogą one wiązać większe ilości HGH. Chrom w postaci chelatów oraz lecytyna, obniżając ogólny poziom cholesterolu we krwi, stymulują uwalnianie hormonu wzrostu, który działa tym skuteczniej, im niższy jest poziom cho­lesterolu we krwi. Ponadto, lecytyna nasi­la działanie anaboliczne (przyrost mięśni) hormonu wzrostu oraz insuliny, poprawia ogólny stan psychiczny, a także sprzyja przekształcaniu w energię glikogenu, zma­gazynowanego w mięśniach. Wyciąg z bobu zawiera spore ilości L-DOPA i sty­muluje uwalnianie naturalnego hormonu wzrostu w przysadce mózgowej z taką sa­mą skutecznością jak somatokrynina - hormon produkowany przez podwzgórze. Synergiczne działanie wymienionych wyżej składników odżywczych umożliwia okreso­we uwalnianie hormonu wzrostu do krwio­obiegu, szczególnie podczas nocnego lub dziennego odpoczynku. Maksymalny po­ziom hormonu wzrostu we krwi odnotowu­je się po ok. 1,5 godziny od momentu za­śnięcia. Preparat powinien być zawsze przyjmowany na pusty żołądek!

W jaki sposób Natural HGH Support pomaga organizmowi?

Jest oczywiste, że poziom naturalnego hormonu wzrostu zmniejsza się wraz z upływem lat. Jeśli będziemy uzupełniać naszą dietę aminokwasami, witaminami oraz składnikami mineralnymi - zawartymi w Natural HGH Support - które stymulują endogenną produkcję hormonu wzrostu, to jego ilość może nawet osiągać poziom z młodzieńczych lat.

Jak działają składniki Natural HGH Support?


Naturalny hormon wzrostu, wyprodukowa­ny pod wpływem składników Natural HGH Support ma bardzo korzystny wpływ na nasz organizm, bez efektów ubocznych, a co równie ważne - nie jest środkiem do­pingującym.

Jaki jest ostateczny rezultat?

Dla kogo przeznaczony jest Natural HGH Support?

Dla osób:


Uwaga! Preparatu nie poleca się osobom chorym na cukrzycę, ponieważ może on wpływać na metabolizm glukozy (endogenny hormon wzrostu wywołuje przeciwne działa­nie do funkcji insuliny, podobnie jak synte­tyczna postać tego hormonu!). Młodzi, zdrowi ludzie poniżej 25 roku życia nie powinni stosować preparatów stymulują­cych uwalnianie endogennego hormonu wzrostu (chyba, że lekarz zaleci inaczej) oraz zawierających syntetyczny hormon wzrostu.

Prof. dr hab. n. med. Yaleria Szedlak-Vadocz


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Eliksir młodości to już nie legenda… Natural HGH Support

Starzenie się organizmu to proces nieodwracalny. Raz pojawiającej się zmarszczki już nigdy się nie pozbędziemy. Skóra już nigdy nie odzyska dawnego blasku. Kości też nie będą tak mocne, jak kiedyś. A brzuszek, który zaczął się tworzyć tuż po trzydziestce, nieubłaganie się powiększa. Nie wspomnę o samopoczuciu. Kiedyś byliśmy sprawniejsi. Teraz jak wstajemy z łóżka to mamy wrażenie, że przyciąganie ziemskie zwiększyło się o 200%. I to też się nie zmieni.

Proszę Państwa, to prawda, że się starzejemy. Od zarania dziejów człowiek szukał sposobu na eliksir młodości. Krążą legendy o tajemniczych źródłach z magiczną wodą. Wodą, w której wystarczy się zanurzyć, by odzyskać wszelkie walory młodego i witalnego ciała. Niestety, jak dotąd wszelkie sposoby zawodziły. Dlaczego? O tym - moje doświadczenia.

W marcu 2006 r. w naszej ofercie pojawił się produkt Natural HGH Support, który nabyłam przy okazji promocji na inny doskonały preparat – ZenThonic.

Mam niewiele ponad 30 lat. Jestem okazem zdrowia i energii życiowej na wysokim poziomie. W mojej pracy nie ma stagnacji. Codziennie wychodzę rano z domu i wracam wieczorem. Po powrocie rzadko kiedy siadam, żeby odpocząć, ponieważ czekają na mnie prace domowe. Relaks to wieczorna lektura i poranna joga. Zaczęłam też stosować Natural HGH Support. Przyznam, że pierwszy tydzień nie przyniósł żadnych efektów, ale współpracując z naszą firmą od wielu lat wiem, że na efekty preparatów naturalnych trzeba trochę poczekać. I doczekałam się. Po tygodniu zaczęło mnie dokładnie wszystko boleć. Miałam wrażenie, że łapie mnie jakaś okropna grypa. Ale zaczęłam się zastanawiać. Jeżeli biorę tyle różnych preparatów CaliVita® i nie chorowałam na grypę, to niemożliwe. I nie pomyliłam się - moje dolegliwości były spowodowane regeneracją tkanek. Bolał mnie łokieć - kilka lat temu mocno stłuczony. Bolał mnie kręgosłup - przy mojej wadze bardzo obciążony. W kręgosłupie najbardziej doskwierał mi ból kości ogonowej – niefortunny upadek na lodzie 2 lata temu. Takich miejsc mogę wyliczyć jeszcze wiele. Zwolniłam tempo pracy. Nawet miałam taki moment, że chciałam zrezygnować z przyjmowania Natural HGH Support. Ten moment krytyczny nastąpił, kiedy zaczęła oczyszczać się moja skóra. Choruję na atopowe zapalenie skóry. Preparat Natural HGH Support wywołał lawinowo jej regenerację. I nie dziwię się. Przez tyle lat „karmiłam” ją sterydami, a jedyny krem „odżywczy”, jaki mogłam stosować to wazelina i jej pochodne.

Teraz mija już 6. miesiąc stosowania Natural HGH Support i powiem, że tylko wydawało mi się, że byłam okazem zdrowia i energii życiowej na wysokim poziomie. Teraz mogę jeszcze więcej, a efekty mojej pracy przekładają się na wymierne sukcesy.

Pokażcie ten produkt Waszej rodzinie, znajomym i każdemu, kogo spotkacie na swojej drodze. Miło jest cieszyć się z bliskimi wspaniałymi efektami. Skóra nabiera blasku, znikają zmarszczki, poprawia się samopoczucie, sen jest spokojny, a wstawanie z łóżka otwiera nowy, wspaniały dzień. I wiecie co? Eliksir młodości to już nie legenda…

Manuela Jabłońska, źródło: CaliNews

Schudnąć skutecznie - Moje doświadczenia

Z wykształcenia - inż.Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, instruktor kulturystyki trener personalnyn, czynna zawodniczka fitness. Z zamiłowania - gorąca zwolenniczka zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania się. Wielokrotna finalistka wielu prestiżowych mistrzostw fitness aktualna Mistrzyni Body Fitness 2006

odchudzanie-slin-formulaMistrzyni Body Fitness 2006 Maja Wasilewicz

W swojej pracy zawodowej, codziennie mam styczność z ludźmi, którzy pragną żyć zdrowo. Są to zarówno kobiety, ale coraz czę­ściej - również panowie. Aktualna moda na zgrabną, wysportowaną sylwetkę dla niektó­rych nie zawsze jest może wygodna, ale, ku mojemu zadowoleniu zauważam, że kluby fitness i siłownie są coraz chętniej odwiedzane przez osoby w różnym wieku.

Coraz częściej spotykam się z pytaniem o skuteczne metody odchudzania. Moja od­ powiedź już od lat jest jedna: właściwa dieta, ruch i suplementy, które pomogą nam osią­ gnąć wymarzony cel nie tylko szybciej, ale przede wszystkim - zdrowiej dla naszego organizmu.

Właściwa dieta

Nigdy nie polecam głodzenia się. Diety ty­pu „1000 kcal" nie dla wszystkich są dobrym pomysłem.   Przede wszystkim  nasze  myśli i działania nie mogą być non stop skupione na temacie „Czy mogę to zjeść?". Uważam, że dieta zgodna z własną grupą krwi jest rozsąd­nym rozwiązaniem. Oczywiście nie musimy się jej kurczowo trzymać - wystarczy wyelimi­nować ze swojego jadłospisu te produkty,
które w przypadku naszej grupy krwi sprzyjają tyciu. I tak np. osoby z grupą 0 powinny zrezygnować z białego pieczywa i nabiału; z grupą A - z dużych ilości mięsa i nabiału; z grupą B - kukurydzy, pszenicy i gryki, zaś ludzie z grupą krwi  AB -  czerwonego   mięsa,   kukurydzy i pszenicy. Więcej informacji na temat produk­tów nie zalecanych i wskazanych dla danej grupy krwi można znaleźć w książkach dr. P.D\'Adamo.

Aktywność fizyczna

Osobiście, jestem zwolenniczką każdej ak­tywności fizycznej, ważne, by w ogóle się ru­szać. Może to być spacer, jazda na rowerze (na­wet stacjonarnym w domu), pływanie, czy choćby taniec. Obok przedstawiam Państwu proste ćwiczenia na różne partie ciała, do wyko­nywania w domu lub w innym dowolnym miej­scu. Ważne, by ćwiczyć systematycznie, a efek­ty przejdą Wasze najśmielsze oczekiwania!

Aby zgubić zbędne kilogramy „z głową", polecam systematyczne stosowanie tylko 3 preparatów:

Slim Formuła


 Dlaczego? Bo najpierw oczyszcza organizm z toksyn  i złogów, a potem go odchudza.  Dzieje się tak, gdyż zawiera  wiele składników wyspecjalizowanych do wykonania określo­nego działania, np.: hamują łak­ienienie, poprawiają pracę układu pokarmowe­go, nasilają termogenezę, spalają tłuszcz, zwiększają wydolność mięśni, skracają czas ich regeneracji, zapobiegają powstawaniu cellulitu. Ponadto Slim Formuła jest bardzo wygodny w zażywaniu - wystarczy przyjmo­wać 1 tabletkę 3 razy dziennie na ok. 1 godz. przed posiłkiem. Jest to bardzo duża zaleta! Z własnego doświadczenia wiem, że stoso­wanie 2-3 preparatów o wąskim zakresie działania, nie jest tak skuteczne i wygodne, jak zastosowanie Slim Formuła! Nie opusz­czaj dawek i staraj się przyjmować je o sta­łych porach.

Natural HGH Support

Produkt ten nazywam „skal­pelem", bo dzięki niemu moje ciało jest wyrzeźbione i jędrne, jak gdybym przeszła operację plastyczną. Tyle tylko, że ope­racja wiąże się z bólem (nasze­go ciała i portfela), czego nie mogę powiedzieć o Natural HGH Support.

Wiele osób obawia się stosowania tego preparatu, sadząc, że zawiera on syntetyczny hormon wzrostu lub po prostu nie rozumieją mechanizmu jego działania.

Proszę Państwa! Preparat Natural HGH Support zawiera wyłącznie naturalne składni­ki, które pobudzają wytwarzanie naszego wła­snego hormonu wzrostu, w zależności od po­trzeb organizmu. Nie ma możliwości przedaw­kowania, bo nasz organizm i tak wykorzysta tyle substratów, ile w danej chwili będzie potrzebował! Nie bójmy się więc tego produktu, tym bardziej, że może przynieść nam same korzyści. Dla osób odchudzających się, będą to przede wszystkim:

Preparat stosujemy na godzinę przez noc­nym spoczynkiem (1 tabl.) lub 1-2 tabl. dzien­nie przed treningiem lub przed drzemką potreningową.

ZenThonic

W zeszłym wydaniu biuletynu wspominałam już o tym produk­cie. Tym razem pragnę dodać, że dla osób odchudzających się, preparat ten jest cenny z dwóch względów:

Życzę Państwu systematyczności, wytrwałości i efektów! O dobre samopoczucie jestem pewna!

Maja Wasilewicz