Aktualnie przeglądane: Strona główna » BioHarmonex - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

BIOHARMONEX

bioharmonexBioHarmonex to najnowszej generacji urządzenie wytwarzające korzystne dla organizmu impulsowe pole magnetyczne. Działa zgodnie z podstawowymi zasadami biofizyki - na zasadzie biorezonansu i można je skutecznie wykorzystywać do wzmocnienia procesów adaptacyjnych organizmu, zwłaszcza do ochrony przed szkodliwymi czynnikami – stresem, zanieczyszczeniem środowiska, itd.
Zewnętrzne pole elektromagnetyczne, emitowane przez BioHarmonex, oddziałuje na naturalne pole elektromagnetyczne, wytwarzane przez poszczególne komórki organizmu, wzmacniając w ten sposób naturalne procesy metaboliczne oraz samoregenerujące organizmu


                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

 


BIOHARMONEX - BIOREZONANS

We współczesnym świecie biorezonans jest jedną z największych nadziei medycyny przyszłości, gdyż wpływa na zoptymalizowanie wzajemnej komunikacji między komórkami oraz narządami, a w konsekwencji przyczynia się do poprawy procesów metabolicznych. Korzystnie oddziałuje na procesy życiowe, pozytywnie wpływa na zaopatrzenie organizmu w energię, w efekcie uruchamia i wspiera jego samoregenerację oraz przywraca stan wewnętrznej równowagi. Biorezonans harmonizuje i odświeża cały organizm, można skutecznie wykorzystywać go do wzmocnienia procesów adaptacyjnych organizmu, zwłaszcza do ochrony przed szkodliwymi czynnikami – stresem, zanieczyszczeniem środowiska – na które jesteśmy narażeni każdego dnia i wielu innych.
 
BioHarmonex służy do wytwarzania impulsowego pola elektromagnetycznego o bardzo niskim natężeniu, które bezpośrednio wpływa na system informacyjny naszego organizmu.

Zalety nowego urządzenia BioHarmonex:

Urządzenie jest proste w obsłudze i można z niego korzystać we własnym domu. Każda komórka ludzkiego organizmu wytwarza pole elektromagnetyczne. Jest to jeden ze sposobów komunikacji międzykomórkowej, który inicjuje i reguluje szereg procesów fizjologicznych. Zewnętrzne pole elektromagnetyczne, emitowane przez BioHarmonex, oddziałuje na naturalne pole elektromagnetyczne, wytwarzane przez poszczególne komórki organizmu, wzmacniając w ten sposób naturalne procesy metaboliczne oraz samoregenerujące organizmu. W celu osiągnięcia optymalnych wyników, korzystaj z urządzenia, uzupełniając poszczególne programy odpowiednimi suplementami diety.

BioHarmonex posiada 25 kompleksowych programów, które mogą być wykorzystne w celach profilaktycznych lub jako uzupełnienie zalecanej terapii:

  Źródło: calivita.pl
 


Dlaczego warto nabyć urządzenie BioHarmonex?

Korzyści dla klienta:

Korzyści dla dystrybutorów:

Nowy BioHarmonex to kolejna, unowocześniona wersja urządzenia, dystrybuowanego przez CaliVita® Electronics już od kilku lat. Członkowie Sieci CVI znają urządzenie i zasady oddziaływania biorezonansu na ludzki organizm, więc dystrybutorzy Sieci CVI mogą skupić się na zaletach nowej, ulepszonej wersji urządzenia: 

Korzyści dla Członków Sieci CVI?


DONIESIENIA ZE ŚWIATA NAUKI…

Ter Arkh. 2000; 72(12): 50-3
Biorezonasowe leczenie pacjentów ze zwyrodnieniem stawów kolanowych 
Maiko OIu, Gogolewa EF

      „Cel: Skuteczność leczenia zwyrodnienia stawów metodami tradycyjnymi w porównaniu z  metodami tradycyjnymi połączonymi z biorezonansem.
Materiał i metodologia: W badaniach uczestniczyło 75 pacjentów z ustalonym rozpoznaniem zwyrodnienia stawów kolanowych (stadium I-III by Y. Kellgren). Pacjenci podzieleni zostali na dwie grupy. 40 pacjentów grupy pierwszej otrzymywało standardową terapię połączoną z fizjoterapią. 35 pacjentów grupy drugiej otrzymało powyższą standardową terapię, plus leczenie biorezonansem (BRT). Badanie obu grup trwało 5-6 tygodni. Pomiędzy grupami nie było znaczących statystycznie różnic pod względem wieku, płci, okresu trwania i ostrości przebiegu choroby. Pod uwagę brano zmiany w testach klinicznych i laboratoryjnych, parametry w badaniu USG stawów przed leczeniem oraz po 3 tygodniach, 5-6 tygodniach, 12 miesiącach leczenia.
Wynik: Reakcja na leczenie była znacząco lepsza w grupie drugiej (94%), w stosunku do grupy pierwszej (57,5%).
Objawy zapalenia błony maziowej stawów i zapalenia ścięgien były znacznie łagodniejsze w grupie drugiej (75%) w stosunku do grupy pierwszej (32,5%).
 
Wnioski: Dołączenie biorezonansowej terapii do standardowych metod leczenia pacjentów ze zwyrodnieniem stawów zwiększa efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwwysiękowy oraz wydłuża działanie terapeutyczne. Terapia biorezonasowa była dobrze tolerowana. Nie zaobserwowano żadnych efektów ubocznych.”

Bull Exp Biol Med. 2002 Sep; 134 (3): 248-50
Wpływ biorezonansowej terapii na system antyoksydacyjny limfocytów u pacjentów z reumatologicznym zapaleniem stawów
Islamov BI, Balabanova RM, Funtikov VA, Gotovskii YV, Meizerov EE
Institute of Theoretical and Experimental Biophysics, Russian Academy of Sciences, Pushchino, Russia

      „Zmierzyliśmy aktywność dysmutazy ponadtlenkowej, katalazy i peroksydazy glutationowej oraz zawartość niebiałkowych grup tiolowych (zredukowany glutation) w limfocytach krwi pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów przed i podczas terapii biorezonansowej.
Stan systemu antyoksydacyjnego w limfocytach pacjentów otrzymujących standardową farmakoterapię został oceniony przez aktywację kluczowych enzymów antyoksydacyjnych i obniżenie zawartości grup tiolowych.
Biorezonasowa terapia zwiększyła zawartość grup tiolowych oraz unormalizowała aktywność dysmutazy ponadtlenkowej i peroksydazy glutationowej.
Zmiany w systemie antyoksydacyjnym limfocytów wskazują że biorezonansowa terapia pobudza niespecyficzne  mechanizmy ochronne u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów.”
 


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Znów mogę poruszać się jak zdrowy człowiek

       Szanowni Państwo,
Z dużym zainteresowaniem przeczytałem informacje o preparacie ZenThonic, jakie ukazały się we wcześniejszych wydaniach biuletynów CVI i zdecydowałem się na zakup. Jednocześnie postanowiłem podzielić się własnym doświadczeniem ze stosowania produktów CaliVita®. W kwietniu zeszłego roku, zakupiłem urządzenie Bio-Harmonex®. Od wielu lat cierpiałem bowiem z powodu silnych bólów kręgosłupa, spowodowanych zwyrodnieniem kręgów szyjnych i dyskopatią lędźwiową. Nie mogłem chodzić, zawiązać sznurowadła w butach, chodziłem o lasce.

Po trzech tygodniach kuracji, odstawiłem laskę, zacząłem jeździć na rowerze, chodzić z wnukami na spacery i poruszać się jak normalny, zdrowy człowiek. Przez wiele lat cierpiałem, gdyż tkwiłem w nieświadomości, że istnieje coś tak wspaniałego, jak Bio-Harmonex® i suplementy CaliVita®.

      O moim lepszym stanie zdrowia pochwaliłem się mojej siostrze, mieszkającej w Australii, która była jeszcze bardziej niż ja zniewolona przez chorobę kręgosłupa, nadciśnienie tętnicze, chorobę Parkinsona, cukrzycę – nie mogła wyjść z domu nawet do ogrodu, po mieszkaniu poruszała się za pomocą balkoniku. Ja mam 67 lat, siostra 70, a szwagier 86 – on też ledwo się poruszał. Oboje poprosili mnie, żebym zakupił im 2 urządzenia Bio-Harmonex® i preparaty odpowiednie do ich problemów ze zdrowiem. Po dwumiesięcznym stosowaniu przez nich tego urządzenia, oboje mogli wychodzić z domu – nie tylko do ogrodu, ale także na spacery poza domem. Od tamtej pory moja rodzina jest „niewolnikami” produktów CaliVita® i bardzo to sobie chwalimy. Nikt z nas trojga nie porusza się przy pomocy laski, ja jeżdżę na rowerze, byłem na zabawie sylwestrowej i wybieram się do siostry do Australii (przy okazji, zawiozę jej nowe preparaty CaliVita®).
A wszystko to zawdzięczam właśnie doskonałemu oddziaływaniu produktów CaliVita® na mój organizm. Wszystkich niedowiarków zachęcam do kontaktu ze mną, a na dowód mojego doskonałego samopoczucia zapraszam na pieszą wycieczkę po Wrocławiu. A jest tu co zwiedzać! Pozdrawiam!
Z poważaniem Janusz Kosiorek (Wrocław).