Aktualnie przeglądane: Strona główna » Arginine Plus - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Arginine Plus - OCHRONA I DETOKSYKACJA WĄTROBY, POBUDZA HORMON WZROSTU

arginina-calivitaNaturalny preparat CaliVita - Arginine Plus wpływa na przyrost siły mięśniowej i wzrost wytrzymałości, zwiększa siły witalne, przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym. Pomaga w odtruwaniu wątroby, z tego względu jest polecany osobom przyjmującym lekarstwa i nadużywającym alkohol. Uczestniczy w wydalaniu toksycznego amoniaku, wytwarzanego w organizmie. Dla sportowców wspomaga szybsze spalanie tłuszczu, wzrost mięśni i ich regenerację.

Aktywne składniki wspomagają regenerację i prawidłową pracę trzustki, wątroby oraz nerek, korzystnie wpływają na zmniejszenie cellulitu, wspomagają wytwarzanie hormonu wzrostu HGH przez przysadkę mózgową. Arginina podnosi sprawność seksualną mężczyzn, ułatwia erekcję.

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

Opakowanie zawiera: 100 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:
L-arginina - 500 mg
Mangan - 600 mcg
Kobalt - 50 mcg
Kwas alfa ketoglutarowy - 50 mg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie 1/2 godz. przed posiłkiem lub według zaleceń.

Nie zaleca się przyjmowania preparatu przez osoby z cukrzycą, gdyż wpływa on na wydzielanie insuliny.
L-argininy nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby cierpiące na schizofrenię i opryszczkę.


 Z mojej praktyki lekarskiej...

Od roku staramy się z mężem o dziecko, ale nasze wysiłki dotychczas nie przyniosły rezultatów, pomimo tego, że nie wykryto u nas żadnej choroby. Słyszałam, że niektóre witaminy i pierwiastki śladowe mogą ułatwić zajście w ciążę. Czy rzeczywiście tak jest i o jakie substancje konkretnie chodzi, w jakich ilościach należy je zażywać i w których preparatach występują?

Czasami w przypadku zupełnie zdrowej, młodej pary może zdarzyć się, że w ciągu jednego roku nie dochodzi do zapłodnienia. W tym celu należy jednak prowadzić zdrowy tryb życia i odżywiać się w sposób prawidłowy. Ważne jest systematyczne dostarczanie do organizmu odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych. W tym celu najlepiej przyjmować preparat multiwitaminowy VITAL, dobrany do swojej grupy krwi. Jeżeli upragniona ciąża przez dłuższy czas nie nadchodzi, warto zwiększyć spożycie witaminy E oraz stosować preparaty ziołowe VitalMan i VitalWoman. Mężczyznom może pomóc również Arginine Plus.

dr Edith Varga


DLA NIEJ, DLA NIEGO, DLA NICH

Decydując się na zakup preparatu CVI, kierujemy się przede wszystkim zaletami jego składników, które mogą korzystnie wpłynąć na zdrowie nasze i naszych bliskich. Proponujemy Państwu wybór preparatów, które z powodzeniem można stosować razem z innymi członkami rodziny, jako, że spektrum ich działania obejmuje wiele sfer naszego zdrowia.

Dlaczego Smokerade?

Smokerade – mimo swojej nazwy, jest to preparat nie tylko dla aktywnych lub biernych palaczy tytoniu. To zestaw silnych antyutleniaczy, z których każdy wywiera korzystny wpływ na organizm, zaś łącznie – stanowią one niezwykle skuteczny atut w walce ze szkodliwym działaniem wolnych rodników.

SMOKERADE DLA NICH:

Dlaczego Vein Care?

Vein Care – krem, zawierający hirudynę – substancję pozyskiwaną z wyciągu z pijawek lekarskich. Hirudyna zapobiega krzepnięciu krwi, rozszerza naczynia włosowate i działa znieczulająco. Hirudyna wykorzystywana jest powszechnie w profilaktyce żylaków, lecz znane są też inne jej zastosowania.

HIRUDYNA DLA NIEJ:

HIRUDYNA DLA NIEGO:

Dlaczego Evening Primrose Oil?

Evening Primrose Oil – kapsułki zawierające olej z wiesiołka dwuletniego, który jest najbogatszym naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (witaminy F): cis-linolowego i gamma-linolenowego (GLA).

OLEJ Z WIESIOŁKA DLA NIEJ:

OLEJ Z WIESIOŁKA DLA NIEGO:

OLEJ Z WIESIOŁKA DLA NICH:

Dlaczego Arginine Plus?

Arginine Plus - preparat zawierający aminokwas L-argininę oraz pierwiastki sladowe (mangan i kobalt) i kwas alfa-ketoglutarowy.

ARGININA DLA NIEJ:

 ARGININA DLA NIEGO:

 ARGININA DLA NICH:

Źródło: CaliNews, Maj 2006.