Aktualnie przeglądane: Strona główna » Ocean 21 - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Ocean 21

ocean-21Naturalny produkt Ocean 21 nazywany jest ELIKSIREM ŻYCIA, gdyż zawiera wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ocean 21 to mieszanka aż 8 alg morskich, składników roślinnych oraz opatentowanego koncentratu składników mineralnych, korzystnych dla naszego organizmu. Dostarcza energii, wspomaga oczyszczanie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Algi morskie są źródłem składników mineralnych, niezbędnych do produkcji hormonów tarczycy oraz prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych w organizmie. Zawierają także białka, aminokwasy, enzymy, składniki mineralne (jod, wapń, potas, magnez, selen) oraz  mnóstwo witamin.

                                                                       CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

Opakowanie: 946 ml

Składniki aktywne/30 ml:
Mieszanka alg morskich:  -  3100 mg
 zawierająca:
 Ulva lactuca  -  475 mg
 Alaria marginata  -  375 mg
 Ascophyllum nodosum  -  375 mg
 Chondrus crispus  -  375 mg
 Fucus vesiculosus  -  375 mg
 Laminaria digitata  -  375 mg
 Porphyra yezoensis  -  375 mg
 Palmaria palmate  -  375 mg
 Sok z aloesu zwyczajnego  -  2000 mg
 Ekstrakt z Pau D'Arco (10:1)  -  1100 mg
 Koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej  -  600 mg
 Ekstrakt z buraka ćwikłowego  -  350 mg
 Ekstrakt z marchwi  -  350 mg
 ConcenTrace® Alfalfa*  -  330 µg
 *ConcenTrace® Alfalfa - zawiera makro- i mikroelementy pozyskiwane z Wielkiego Słonego Jeziora w stanie Utha. Alfalfa (Lucerna siewna) jest nośnikiem dla tych składników.

Sposób użycia:  30 ml soku raz dziennie 1/2 godziny przed posiłkiem lub według zaleceń. Wstrząsnąć przed użyciem.

Przechowywanie:
Produkt po otwarciu przechowywać w lodówce....Jestem jednym z tych konsumentów, którym zdrowie nie jest obojętne. Zawsze z radością przyjmuję wiadomość, że CaliVita wprowadza do swojej oferty nowy produkt, gdyż stwarza to możliwość jego wypróbowania. Ostatnio tak się właśnie stało - CaliVita poinformowała o opracowaniu nowego, rewolucyjnego produktu - Ocean 21. Jest to kompleksowy, płynny suplement żywieniowy, zawierający ponad 200 ważnych składników odżywczych. Bardzo zajętym osobom, do jakich i ja się zaliczam, Ocean 21 oferuje fantastyczny zestaw substancji odżywczych w płynnej postaci. Dzięki swoim aktywnym składnikom - które są zarówno wartościowe, jak i smaczne - możemy szybko i w prosty sposób odbudować równowagę energetyczną naszego organizmu i wzmocnić jego system immunologiczny..."

                                               John Ritch Współzałożyciel i Prezes Rady Nadzorczej

algi-ocean21Czy wiesz, że...

"Morze i żyjące w nim rośliny oczyszczają z każdej choroby" - stwierdził wybitny dramatopisarz Eurypides , w V wieku p.n.e. Lecznicze właściwości alg żyjących w morskiej wodzie wykorzystywane są  już od dawna. Według niektorych badaczy,mamy do czynienia z żywnością o największym potencjale jaki tylko jest nam znany.

Algi morskie to ponad 30% całości organizmów żywych zamieszkujących naszą planetę. Ich zdolności przystosowawcze osiągają niesamowicie skrajny wachlarz temperatur od minusowych do prawie 90 stopni Celsjusza.

Najstarsze odkryte znaleziska to resztki alg żyjących ponad 3 miliardy lat temu.

Naturalnym środowiskiem życia większości alg jest woda ,słona lub słodka. Występują w morzach, w ogromnych skupiskach. Do alg zalicza się około 25 000 gatunków - od mikroskopijnych wielkości po ogromne i rozgałęzione morskie algi brunatne, które lewitując w pobliżu powierzchni wody, tworzą miejscami ogromne kolonie. Mimo niezwykłej różnorodności ich form i rozmiarów mają wiele wspólnych cech.

To niezwykłe bogate źródło witamin, skłdników mineralnych, aminokwasów, enzymów i nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Jedną z ich najważniejszych właściwości jest pomoc w oczyszczaniu organizmu. W ten sposób możemy pozbyć się substancji, które zaburzają przemianę materii, aktywność systemu immunologicznego, prawidłowe funkcjonowanie wielu narządów i zdolność komórek do regeneracji.

Ponadto algi skutecznie hamują apetyt, łagodzą dolegliwości jelitowe, wykazują właściwosci przeciw wirusowe i przeciw nowotworowe.

Świat roślin oceanicznych, ze względu na mniejsze prawdopodobieństwo skażenia , wciąż zachowuje swoje naturalne bogactwo. Dobrym tego przykładem jest OCEAN 21, który między innymi wykorzystuje korzystne działanie morskich alg na ludzki organizm.

Ocean 21 zawiera ponad 200 ważnych składników odżywczych, dzięki czemu szybko i w prosty sposób możwmy odbudować równowaę energetyczną naszego organizmu i wzmocnić odporność.

Algi dzięki bogatym związkom chelatowym do których należy również chlorofil odtruwają i oczyszczają organizm.

Bardzo ważne jest, aby codziennie dostarczać do organizmu naturalny pokarm nie poddany obróbce termicznej tzw. pasteryzacji. Wszyscy wiemy, że w codziennym zabieganym życiu za mało jemy surowych warzyw czy owoców, dlatego powinniśmy stosować suplementacje produktami, które utrzymują w roślinach naturalne struktury.

Ocean 21 zawiera ponad 200 naturalnych składników odżywczych. To unikalna receptura, opracowana pod kątem potrzeb współczesnego człowieka. Jedna dawka dzienna zawiera:

Co potrafi zdziałać OCEAN 21 dla Twojego zdrowia ?


OCEAN 21 dokładnie drenuje organizm i jego wszystkie narządy wewnętrzne, starając się uruchomić wszystkie procesy naprawcze w organizmie. Przywraca homeostazę, czyli równowagę i pobudza organizm do samodzielnego działania!

Warto zaznaczyć, że tak jak POLINESIAN NONI - OCEAN 21 jako kolejny płynny produkt firmy CaliVita jest wytwarzany w najnowocześniejszej technologii liofilizacji oraz posiada bardzo prestiżowe atesty GMP i FDA, co różni go od podobnych produktów wytwarzanych metodą pasteryzacji (obróbka termiczna w wysokiej temperaturze). Pomyśl jak wygląda owoc poddany obróbce termicznej (pasteryzowanie, gotowanie), jak wygląda po rozmrożeniu i jak wygląda naturalny? 

W tradycyjnym procesie pasteryzacji w wysokiej temperaturze następuje zmiana struktury rośliny. Zmniejsza się wartość odżywcza, oraz lecznicza co ma niebagatelne znaczenie dla organizmu. Zmienia się także potencjał energetyczny!

CaliVita podczas produkcji swoich suplementów stara się utrzymać w nienaruszonym stanie wszystkie naturalne formy leczniczych białek roślinnych, by zapewnić konsumentom tych produktów jak najwyższą jakość.

CaliNEWS Lipiec 2004


  

ZDROWIE W PREZENCIE!

WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT NIE TYLKO DLA SIEBIE!

 

ocean211. Oczyść swój organizm!

Co pewien czas Twój organizm potrzebuje odnowy biologicznej – nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury.


2. Serce jak dzwon!

Zapracuj na to zmianą stylu życia i codzienną porcją” przyjaciół od serca” !


3. Trzymaj linię!

Pragniesz trwałych efektów odchudzania – z pomocą CVI podejmij wyzwanie. Odzyskaj realny kształt swoich marzeń.


4. W absolutnej harmonii…

Życie bez alergii – jest na to sposób. Zaufaj naturze i poczuj jakość zdrowego życia!


5. Konsumuj życie w zdrowiu!

Coraz częściej zaczynasz odczuwać efekty niewłaściwego odżywiania? Z pomocą natury pozwól sobie na więcej niż zwykle! 


6. Postaw na zdrowe stawy!

Bądź znowu w formie na każdym etapie życia.


7. Zawsze w dobrej formie!

Żyjesz w zawrotnym tempie? Potrzebujesz dużo energii i witalności? Dostarcz organizmowi zestaw substancji, które szybko i skutecznie postawią Cię na nogi!

Źródło, CaliNews


Z doświadczeń Klubowiczów CALIVITA

Niezapomniane przeżycie…

Odkąd pamiętam, całe życie walczyłem z alergią. Będąc dzieckiem z zazdrością patrzyłem na kolegów, którzy cieszyli się urokami dzieciństwa. Dla mnie był to okres licznych pobytów w szpitalu, ogromnej liczby leków i wiecznych zakazów.
Z czasem trochę "wyrosłem" z alergii, ale w okresie pylenia się traw nie dawała mi o sobie zapomnieć. Początek czerwca to wieczny katar i łzawienie oczu. Miałem dosyć takiego życia.

Zacząłem szukać naturalnych sposobów pozbycia się tej "wiernej towarzyszki" mojego życia. Zacząłem unikać pokarmów niezgodnych z moją grupą krwi, na wiosnę przeprowadziłem kurację oczyszczającą przy pomocy Ocean 21, AC-Zymes i Triple Potency Lecithin .
Choć poczułem się znacznie lepiej, wiedziałem, że to nie koniec moich problemów ze zdrowiem. Gdy zaczęły pylić trawy, znów poczułem delikatne drapanie w gardle, swędzenie oczu. Na szczęście miałem przy sobie Super CoQ10 Plus oraz C-1000. Dawki uderzeniowe tych preparatów sprawiły, że po raz pierwszy od wielu lat poczułem zapach czerwcowej przyrody. Czułem się tak, jakbym dopiero się narodził. To było niezapomniane przeżycie. Postanowiłem tego nie zmarnować. Ponieważ nie lubię łykać zbyt wielu tabletek, zamieniłem Super CoQ10 Plus  i C-1000 na Mega Protect 4 Life.
Wprawdzie są tam mniejsze dawki tych substancji odżywczych, ale w zupełnie doborowym towarzystwie. Tak liczna grupa antyoksydantów w połączeniu z miłorzębem japońskim i czarną borówką to dla mnie prawdziwe błogosławieństwo.
Jacek z Warszawy

PO LAMBLIACH NIE MA ŚLADU!

W młodości dużo chorowałem, brałem antybiotyki bez żadnej ochrony w postaci bakterii kwasu mlekowego – lekarz nigdy nie wspominał, aby były konieczne!!!

Mój system immunologiczny był osłabiony, nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopóki w wieku 17 lat nie zachorowałem. Dopiero po dwóch miesiącach lekarzom udało się znaleźć przyczynę moich dolegliwości, jakimi były straszne nudności, biegunka, wymioty. Okazało się, że to LAMBLIOZA. Dostałem oczywiście antybiotyki, po których na chwilę poczułem się troszkę lepiej, lecz przy kontrolnym badaniu okazało się, że wciąż mam LAMBLIE!
I tak przez kolejnych pięć lat leczyłem się antybiotykami, po których czułem się coraz gorzej. W końcu zacząłem szukać w Internecie przyczyny, dlaczego to wszystko tak długo trwa, a ja nie mogę sobie z tym poradzić?

Wtedy znalazłem strony internetowe, z których dowiedziałem się, że kuracje antybiotykowe mogą doprowadzić do grzybicy, a to z kolei do silnego osłabienia organizmu. Każdy z nas pije wodę albo je pokarmy, w których mogą znajdować się jaja lamblii, ale przecież nie każdy jest chory.

Po kuracji kilkoma preparatami, m.in. PARAPROTEX, AC-ZYMES, GARLIC CAPS, NOPALIN, CHELATED ZINC, C-1000, OCEAN 21 wymiennie z OXYMAX, po lambliach nie ma śladu. Czuję się znacznie lepiej, wróciła mi chęć do życia i skończyły się nudności, które dokuczały mi ponad 5 lat. Teraz pozostało mi tylko kontynuowanie kuracji w celu uzyskania prawidłowej homeostazy i mikroflory w jelitach, ponieważ z grzybicą walczy się długo.
Paweł, lat 23,
Źródło, CaliNews Listopad 2005

odchudzanieodchudzanie-calivitaTo nie fotomontaż!

Na tych dwóch zdjęciach jestem tą samą osobą, tylko różniącą się wagą, wyglądem, samopoczuciem i humorem. Ten lepszy wygląd zawdzięczam przede wszystkim preparatom CVI:  Advanced Fat Burnes i  XenaForm, które z małymi przerwami zażywam od kilku miesięcy. Jak widać, wspaniale zapracowały na mój wygląd. Zażywam również Nopalin,  AC-Zymes, Liver Aid, Vital 0, Triple Potency Lecithin,  Coenzyme Q10, Spirulina Max,  Cholestone, Smokerade.

Ostatnio także najnowszy produkt - Ocean 21, który wspaniale odtruwa mój organizm. Zdecydowałam się na tak wiele suplementów, ponieważ po pierwszym badaniu żywej kropli krwi, które wygrałam w losowaniu na szkoleniu w Smardzewicach w październiku 2003 r. okazało się, że moja krew jest w słabej kondycji. Wtedy też diametralnie zmieniło się moje  spojrzenie na odżywianie zgodnie z grupą krwi, a że jestem przedstawicielem grupy krwi 0 - musiałam usunąć z mojej diety nabiał i ukochane ziemniaki. W Salonach Sprzedaży CVI w całym kraju można nabyć plakat "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi". Na początku powiesiłam go na lodówce, uważając, że stosowanie się do tych zasad to kompletny bezsens, ale po 2 latach już wiem, że jest to święta prawda - przecież krew to źródło naszego życia! Wracając do suplementu  Advanced Fat Burnes, który zażywam regularnie co dwie godziny po każdym posiłku, nawet jak skuszę się na małe łakomstwo, to mimo tego waga nie idzie w górę. Natomiast XenaForm dodaje mi energii, która jest mi bardzo potrzebna do pracy, ponieważ nie mogę sobie pozwolić nawet na chwilę zmęczenia. Wszystkie doświadczenia z produktami i wspaniałymi ludźmi, którzy pracują w CVI, zmieniły moje dotychczasowe życie, za co dziękuję. Wszystkim, którzy mają problem z nadwagą, polecam preparaty CVI - na pewno się nie zawiodą. Jest tylko jedna prawda: nic nie przychodzi od razu, na efekty należy poczekać.
Renata Bogusz
Źródło: CaliNews, lipiec 2005