Aktualnie przeglądane: Strona główna » Droga do Zdrowia

sok noni

Droga do Zdrowia

Pewien mędrzec napisał kiedyś, że „człowiek nie jest skłonny dać nawet złotówki za utrzymanie zdrowia, ale odda całe złoto tego świata, by go odzyskać”.

Niestety, to stare powiedzenie jest aktualne również dzisiaj. Kiedy czujemy się dobrze, jesteśmy zdrowi, odrzucamy nawet myśl o tym, by zażywać witaminy czy suplementy, sądząc, że wystarczy zjeść kilka owoców, np. jabłek, czy warzyw dziennie.

hamburgerMuszę jednak Państwa zmartwić, gdyż to o wiele za mało, by zachować swoje bardzo cenne zdrowie.

Nasz niezdrowy sposób odżywiania, pożywienie ubogie w składniki odżywcze, chemiczne konserwanty żywności i wody pitnej, stres, szybkie tempo życia oraz inne negatywne czynniki stylu życia  - powodują olbrzymie szkody w naszym organizmie.

Badania statystyczne mówią same za siebie: w naszym kraju przeciętna długość życia jest u mężczyzn o 6-8 lat, a u kobiet o 4-6 lat krótsza, niż w Austrii.

Co w takiej sytuacji możemy zrobić?

Z pewnością nie należy czekać, aż wymienione wyżej czynniki ryzyka zupełnie osłabią nasz organizm. Jeśli wiemy, że nasze zdrowie to wartość, którą można i należy chronić, to zapewne ta "złamana złotówka" wcale nie jest zbyt dużą sumą, którą powinniśmy wydać na odpowiednie witaminy, składniki mineralne czy suplementy by pozostać zdrowym.

Każdego dnia nasz organizm potrzebuje 90 składników odżywczych, które powinniśmy dostarczać z pożywieniem.  Jest to 16 witamin, 60 minerałów, 12 podstawowych aminokwasów oraz 3 podstawowe tłuszcze.

Niedobór któregoś z tych składników przez dłuższy okres może prowadzić do różnego typu chorób. Jednak nie wszystkie z nich żywność dostarcza organizmowi w optymalnych ilościach.

Niezbędne do życia witaminy, minerały, błonnik, aminokwasy, enzymy, a także wiele innych składników odżywczych możemy znaleźć w NONI - najbardziej popularnym suplemencie – na świecie. Odpowiedni skład i ilość aktywnych biologicznie substancji jest odpowiedzialna za wszechstronne korzyści zdrowotne soku Noni.

Do tej pory zidentyfikowano większość aktywnych składników znajdujących się w Noni:

Dzięki temu, że Noni wpływa na nasze zdrowie już na poziomie komórkowym, jej korzyści są widoczne w całym organizmie.

Kseronina znajdująca się w NONI pomaga naprawiać się uszkodzonym komórkom.

To jest właśnie droga do zdrowia i fenomen niezwykłej, a zarazem cudownej rośliny NONI!!!

Potwierdzają to naukowcy oraz zadowoleni konsumenci z całego świata.

zdrowie-znoni

Tradycyjna medycyna naturalna zna NONI od wieków.  Od setek lat  NONI uwalniała ludzi od różnych chorób i dolegliwości. Współczesna medycyna naturalna uważa NONI za swoje największe i najważniejsze odkrycie w dziedzinie zdrowia ostatnich kilkunastu lat.

NONI – pełna cennych substancji odżywczych o wszechstronnym działaniu, przewyższa wszelkie oczekiwania i dzisiaj zaskakuje naukowców, lekarzy oraz terapeutów swymi różnorodnymi możliwościami zdrowotnych zastosowań. W książce pt. „NONI OWOC ZDROWIA”, autor pan Jacek Skarbek opisuje tę wspaniałą roślinę i jej 101 medycznych zastosowań. Nikt kto jest chory i pragnie powrócić do zdrowia nie powinien tego wspaniałego owocu, a przede wszystkim jego leczniczego soku przeoczyć. NONI pomógł już tysiącom ludzi na całym świecie odzyskać zdrowie i związaną z nim radość życia.

Sok NONI otrzymany w trakcie liofilizacji (nie pasteryzacji) posiada właściwości korzystne dla organizmu. Zabezpiecza i zaspokaja potrzeby zdrowotne każdego organizmu. Działa profilaktycznie oraz wspomaga walkę z różnymi chorobami, nawet przewlekłymi i nieuleczalnymi. Jego spożycie jest korzystne dla każdego, ponieważ odpowiedni skład i ilość aktywnych biologicznie substancji zawartych w NONI sprawia, że docierają one do chorego miejsca w organizmie i sięgają do przyczyny choroby, a nie tylko jej objawów poprzez uruchamianie naturalnych mechanizmów samouzdrawiających organizmu.

Jest to szczególnie ważne w obliczu zwiększającej się ciągle liczby zachorowań na choroby sercowo-naczyniowe, cukrzycę, itd., rozwoju nowych wirusów i bakterii, które poprzez nierozsądne stosowanie antybiotyków stały się odporne na dostępne chemiczne lekarstwa.

NONI działa kompleksowo na wszystkie organy i narządy  naszego organizmu. Jest silnym antyoksydantem i adaptogenem, przywraca właściwą homeostazę czyli równowagę biochemiczną naszego organizmu. Uzupełnia niedobory składników odżywczych w organizmie oraz poprawia ich przyswajanie z pożywienia.

NONI liofilizowane działa na poziomie komórkowym - jest w stanie przywrócić do normy zaburzone funkcje komórek, tzn. pomaga „chorym” komórkom powrócić do stanu homeostazy. Ponadto, poza przywracaniem „chorych” komórek do stanu homeostazy,  pomaga także poprawić funkcje zdrowych komórek.

Pomimo ostatnich postępów  medycyny w leczeniu nowotworów, to właśnie NONI oferuje realną i uzupełniającą terapię, która może pomóc w walce z rakiem, a także zmniejszyć działania niepożądane klasycznego leczenia, takiego jak np. chemioterapia. Jest to szczególnie ważne dla osób z tą chorobą, ponieważ olbrzymia ilość danych wskazuje na to, że łącząc NONI ze zdrowym stylem życia, dają sobie szansę na powrót do zdrowia.

Składniki NONI:

Należy jednak pamiętać, że NONI jest suplementem diety, a nie lekiem.

Ile Państwo wydajecie lub jesteście skłonni wydać dla swojego zdrowia? Prawda, że "złamana złotówka" brzmi teraz lepiej?

Źródło: CaliNews


 
ZDROWIE W PREZENCIE

WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT NIE TYLKO DLA SIEBIE!

1. Oczyść swój organizm!

Co pewien czas Twój organizm potrzebuje odnowy biologicznej – nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury.

Jukka – przyspiesza metabolizm, wzmaga usuwanie toksyn, oczyszczając w ten sposób praktycznie cały organizm.
Nopal – ze względu na wysoką zawartość błonnika, wiąże i usuwa z organizmu toksyny, ułatwia regularne wypróżnianie, stwarza odpowiednie warunki do rozwoju przyjaznej flory jelitowej. Kontroluje ilość wydzielanych soków trawiennych oraz zmniejsza apetyt, zwiększając uczucie sytości.
Ocean 21 – eliksir życia. Zawiera wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego aktywne składniki pomogą nam poczuć smak zdrowego życia.
ParaProteX – chroni przed ”nieproszonymi” gośćmi, wspomaga eliminację toksyn i tłuszczów. Skuteczny w zwalczaniu zaparć i niestrawności.

2. Serce jak dzwon?

Zapracuj na to zmianą stylu życia i codzienną porcją ”przyjaciół od serca” !

Koenzym Q10 – silny antyoksydant, chroni komórki mięśnia sercowego przed niedoborem energii i niekorzystnymi skutkami przemian energetycznych.
Lecytyna sojowa – normalizując poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi, powstrzymuje rozwój miażdżycy i zaburzeń krążenia.
Stabilizowany tlen – poprawia zaopatrzenie komórek w tlen. Korzystnie wpływa na procesy przemiany materii, polepsza wydolność fizyczną i umysłową.
Kwasy tłuszczowe Omega 3 – regulują gospodarkę tłuszczową oraz powstrzymują zlepianie płytek krwi, zmniejszając w ten sposób ryzyko miażdżycy i zawału serca.
Różeniec górski – chroni organizm przed skutkami stresu, reguluje ciśnienie krwi, zapobiega arytmiom.

3. Trzymaj linię!

Pragniesz trwałych efektów odchudzania – z pomocą CVI podejmij wyzwanie. Odzyskaj realny kształt swoich marzeń.

Xenaform – nasilając termogenezę (produkcję ciepła), przyśpiesza w ten sposób naturalny proces spalania tłuszczów. Poprawia wydolność fizyczną i ogólne samopoczucie.
TrimeX – dzięki aktywnym substancjom zmniejsza apetyt, przyśpiesza metabolizm i dostarcza witalnej energii.
Advanced Fat Burners / Fat Burners – hamuje apetyt oraz nasila te procesy metaboliczne, które w pierwszym rzędzie wykorzys-tują tłuszcz jako źródło energii.
Fat Absorber – wiążąc część tłuszczów w jelitach, eliminuje negatywne efekty współczesnego stylu życia.
Citrimax & Chromium – w bezpieczny sposób pomaga” poskromić” apetyt oraz nie dopuszcza do przemiany przyjmowanych z pożywieniem węglowodanów w tłuszcz.

4. W absolutnej harmonii…

Życie bez alergii – jest na to sposób. Zaufaj naturze i poczuj jakość zdrowego życia!

Koci pazur – reguluje czynność układu immunologicznego, wykazuje silne działanie przeciwzapalne.
Pałeczki kwasu mlekowego – zapewniając równo-wagę w całym jelitowym ekosystemie, utrzymują w dobrej formie układ immunologiczny.
Bioflawonoidy – naturalne antyoksydanty o silnych właściwościach przeciwzapalnych i przeciwalergicznych, zwiększają skuteczność witaminy C.
Koenzym Q10 – korzystnie wpływa na przebieg alergii i chorób dróg oddechowych.
Noni – jej aktywne składniki podnoszą odporność, działają przeciwalergicznie oraz biorą udział w mechanizmach przeciwzapalnych organizmu.

5. Konsumuj życie w zdrowiu!

Coraz częściej zaczynasz odczuwać efekty niewłaściwego odżywiania? Z pomocą natury pozwól sobie na więcej niż zwykle!

Lucerna – pomocna w niestrawności, wzdęciach i braku apetytu; to naturalny środek przeczyszczający i moczopędny.
Enzymy trawienne – usprawniają proces trawienia pokarmów, zarówno pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego.
Pałeczki kwasu mlekowego – łagodzą nieprzyjemne objawy związane z nietolerancją cukru mlecznego, odgrywają istotną rolę w procesie trawienia pokarmu.
Czosnek – pobudza wydzielanie soków trawiennych, ułatwiając trawienie pokarmu.

6. Postaw na zdrowe stawy!

Bądź znowu w formie na każdym etapie życia.

Noni – łagodzi ostre bóle reumatyczne, pojawiające się w wyniku stanów zapalnych lub urazów stawów. Uaktywnia również mechanizmy przeciwzapalne organizmu.
Chrząstka rekina – zawiera chondroitynę i glukozaminę, które regenerują chrząstki stawowe oraz zapewniają wytworzenie odpowiedniej ilości mazi stawowej, niezbędnej do prawidłowego działania stawów.
Lecytyna sojowa – łagodzi dolegliwości bólowe stawów, zwłaszcza u osób czułych na zmianę pogody. Mogą ją też przyjmować sportowcy, którzy chcą szybko zwalczyć kontuzje i powrócić do intensywnych wysiłków.
Kwasy Omega 3 – zmniejszają poranną sztywność oraz ból stawów.
Kora białej wierzby – zawiera wiele substancji o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym.

7. Zawsze w dobrej formie!

Żyjesz w zawrotnym tempie? Potrzebujesz dużo energii i witalności? Dostarcz organizmowi zestaw substancji, które szybko i skutecznie postawią Cię na nogi!

Guarana – zapobiega uczuciu zmęczenia, zwłaszcza w okresie wytężonej pracy umysłowej. Polepsza odbiór wrażeń i ich kojarzenie.
Kompleks witamin z grupy B – niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego, zwłaszcza w przekazywaniu impulsów nerwowych.
Lecytyna sojowa – potrzebna komórkom mózgowym do optymalnej pracy, efektywnej nauki i długotrwałej pamięci.
Adaptogeny (różeniec górski, owoc noni, żeń-szeń, koci pazur) – w sytuacjach zwiększonego obciążenia organizmu mobilizują go do działania.
Noni – ma również świetny efekt przeciwdepresyjny: zwiększa produkcję endorfin, poprawiających nastrój i ogólne samopoczucie.
Miłorząb japoński – zwiększa dostawę tlenu i substancji odżywczych do komórek nerwowych, w efekcie poprawia pamięć, stymuluje aktywność umysłową, działa przeciw depresyjnie, łagodzi bóle głowy.

Źródło: CaliNews