Aktualnie przeglądane: Strona główna » Liver Aid - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Liver Aid - REGENERACJA, OCHRONA, ODTRUWANIE i OCZYSZCZANIE WĄTROBY

liver-calivitaNaturalny produkt Liver Aid zawiera wszystko co potrzebne do prawidłowej pracy wątroby.  Naturalne składniki preparatu wzmacniają wątrobę, skutecznie poprawiają trawienie i jej pracę, wpływają na regenerację komórek. Wspomagają jej funkcje odtruwające i oczyszczające. Ochraniają wątrobę przed szkodliwym działaniem toksyn oraz niebezpiecznymi skutkami współczesnego stylu życia. 

                                                                       CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

Opakowanie: 100 kapsułek

Składniki aktywne/1 kapsułka:
L-arginina - 100 mg
L-cysteina - 100 mg
L-ornityna - 100 mg
Metionina - 100 mg
Kwas alfa-ketoglutarowy - 100 mg
L-karnityna - 50 mg
Cholina - 25 mg
Kwas alfa liponowy - 12,5 mg
Ekstrakt z sylimaryny - 15 mg
Chrom - 25 µg
Selen - 10 µg

Sposób użycia:  3-6 kapsułek dziennie po posiłku lub według zaleceń.Ochrona wątroby

Wątroba to jeden z najbardziej skomplikowanych i niezbędnych do życia narządów ciała. Pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu. Stanowi główne centrum przemian metabolicznych węglowodanów, tłuszczów i białek. Bierze udział w regulacji poziomu cukru we krwi, jak również produkuje większość białek, np. hormony oraz niektóre czynniki krzepnięcia krwi. Tutaj zachodzi przemiana cholesterolu w kwasy żółciowe, które są niezbędne do trawienia tłuszczów. Do jej zadań należy również neutralizowanie trucizn, które gromadzą się w organizmie w wyniku procesów metabolicznych, jak też eliminacja nieprzyjaznych substancji, które wnikają do naszego ciała.

Powszechnie wiadomo, że wątroba w okresie płodowym jest ważnym narządem krwiotwórczym. Po urodzeniu, witamina B 12, która gromadzi się w wątrobie, stymuluje prawidłowe tworzenie się krwi. Duże ilości żelaza i miedzi znajdujące się w wątrobie wspomagają syntezę hemoglobiny. To, co na bieżąco dzieje się w wątrobie, to produkcja niektórych witamin, ponieważ to właśnie w wątrobie następuje przemiana karotenu w witaminę A. W wyniku chorób wątroby dochodzi do zaburzeń jej funkcji, co w efekcie doprowadza do zakłóceń wielu procesów przemiany materii. Niestety, choroba wątroby ujawnia się dość późno, dopiero wtedy, gdy jest nią dotknięta znaczna część narządu.

W czasie naszego życia często jesteśmy narażeni na działanie czynników, które są w stanie spowodować trwałe uszkodzenie komórek wątrobowych. Mogą to być pewne związki chemiczne (np. środki owadobójcze) lub lekarstwa (długotrwałe stosowanie niektórych antybiotyków może prowadzić do uszkodzenia wątroby). Dobrze znane są fatalne skutki nadmiernej konsumpcji alkoholu. Często również można spotkać zapalenia wątroby spowodowane infekcjami wirusowymi. W przypadku uszkodzenia wątroby zostaje zakłócony przebieg wielu procesów metabolicznych i rozpoczyna się stłuszczenie, które może doprowadzić do marskości wątroby.

W omawianej sytuacji zakłócony zostaje również cykl mocznikowy, co w efekcie prowadzi do wzrostu stężenia amoniaku w surowicy krwi (jest to substancja działająca toksycznie na komórki, zwłaszcza mózgowe). Dlatego należy wykluczyć możliwość takiego zdarzenia i dostarczyć organizmowi takie składniki, które są odpowiednio dostosowane do potrzeb metabolizmu wątroby.

Metionina osłania i utrzymuje w zdrowiu komórki, ponieważ pomaga zneutralizować szkodliwe i trujące produkty uboczne metabolizmu nazywane wolnymi rodnikami. Silniejszym antyutleniaczem jest L-cysteina, zwłaszcza wtedy kiedy współdziała z innymi przeciwutleniaczami (głównie z selenem). L-cysteina chroni komórki przed szkodliwym działaniem promieniowania oraz osłania wątrobę i mózg przed niebezpiecznymi skutkami alkoholu i palenia. Wspólnie z argininą pomaga wątrobie spełniać jej funkcje odtruwające.

Arginina i ornityna pomagają w pozbyciu się szkodliwego amoniaku, który wytwarza się w organizmie, umożliwiając w ten sposób niezakłócone działanie organizmu. Pozytywne skutki osłaniania wątroby przez argininę i ornitynę są szczególnie ważne ze względu na życie w zanieczyszczonym środowisku, spożywanie alkoholu i działania uboczne niektórych leków.

Chrom i karnityna, wspomagają wątrobę w przemianie tłuszczów. Regularne zażywanie nowoczesnych dodatków żywnościowych ochraniających wątrobę może bardzo pomóc ludziom pragnącym chronić swoje zdrowie w naszym, zagrożonym przeróżnymi czynnikami świecie.


Z mojej praktyki lekarskiej

Wątroba jako główny narząd kierujący przemianami energetyczno - biochemicznymi organizmu, na co dzień styka się z różnymi toksycznymi substancjami. Gdy zaczyna chorować, mogą pojawić się problemy z przemianą materii oraz oczyszczaniem krwi z toksyn. Aby skutecznie pomóc osłabionej wątrobie, warto zastosować Liver Aid.

Często polecam go w kuracjach odtruwających, w profilaktyce i leczeniu nałogów nikotynowych oraz alkoholowych, po długotrwałym leczeniu sterydami czy preparatami hormonalnymi.

Szczególne korzyści obserwuję, stosując go w profilaktyce kamicy żółciowej oraz jako uzupełnienie leczenia następujących chorób: 

Włączając Liver Aid daję dwukrotnie szybszy efekt poprawy samopoczucia chorego oraz wyników badań labolatoryjnych, zwłaszcza aminotransferaz i poziomu cholesterolu.

Jest on także pomocny przy dolegliwościach związanych ze:

Chcąc jednocześnie utrzymać właściwy skład flory jelitowej, równolegle z kuracją Liver Aid polecam AC-Zymes i Nopalin.

Ochrona wątroby jest konieczna także w przypadku obniżonej odporności organizmu, przy schorzeniach grzybicznych i pasożytniczych. Polecam wtedy Liver Aid w dawce 3 x dziennie po jednej kapsułce.

Liver Aid powinien znajdować się w każdej domowej apteczce, jako preparat wspmagający procesy przemiany materii, szczególnie w okresach nadmiernej konsumpcji ciężkostrawnych pokarmów ( okresy świąt ), jak również w czasie imprez towarzyskich połączonych z grillowaniem i spożywaniem napojów alkoholowych.

Lek. med. Irena Łopatina


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Co można jeszcze zrobić?

Czytając rubrykę "Moje doświadczenia z preparatami CVI", postanowiłam podzielić się z Państwem moimi uwagami. Z zawodu jestem pielęgniarką, dlatego mam częsty kontakt z chorymi osobami.

Jedna z moich podopiecznych - P. Władysława, lat 91 - skarżyła się na ostry ból brzucha. Po licznych konsultacjach lekarskich trafiła na stół operacyjny. Po usunięciu pęcherzyka żółciowego z garścią kamieni, nie mogła jeść, wymiotowała, była bardzo osłabiona. Poleciłam jej Liver Aid 1x1 kapsułka. W krótkim czasie doszła do siebie, powrócił jej apetyt. Zaczęła też stosować Cholestone, po którym unormalizowało się ciśnienie krwi. Obecnie pełna wigoru, 94-letnia już babcia Władzia gotuje wszystkim obiady. Cholestone to wspaniały preparat. U wielu osób obserwowałam powrót ciśnienia krwi do wartości prawidłowych oraz cofanie arytmii serca (w dawce 2x1 tabletka). Oczywiście nie wolno rezygnować z leków zalecanych przez lekarza.

A oto drugi, ciekawy przypadek:  Pani Aleksandra, 82 lata - udar krwi do mózgu - szpital - paraliż.
Lekarze dawali jej 3 miesiące życia i wypisali do domu. Wkrótce dołączyło się zapalenie płuc. Córka prosiła mnie, co może jeszcze dla niej zrobić. Zaproponowałam Polinesian Noni 3x30ml, C-500 2x1 tabletka, Vital zgodny z grupą krwi 1x1 tabletka, Mega Protect 4 Life 1x1 tabletka, no i oczywiście Super CQ10 Plus 3x1 kapsułka. Po 2 miesiącach przyjmowania produktów wyszła sama do ogrodu i ku zdumieniu sąsiadów robiła porządki w ogrodzie. Od tego incydentu minął rok, pani Aleksandra nadal świetnie się czuje i poleca suplementy chorym sąsiadom.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim Klubowiczom dużo zdrowia.
Z poważaniem, Anna Kaczan, CaliNews Listopad 2005

Do dwóch razy to nie sztuka

Korzystając z dobrodziejstw, jakie posiada w swoim asortymencie CVI, wiele zawdzięczam kilku suplementom, które umożliwiły mi powrót do przeszłości, tj.: Shark Aid, Nopalin, Liver Aid , ale przede wszystkim - Advanced Fat Burners i XenaForm

W pierwszym przypadku, dzięki systematycznemu stosowaniu Shark Aid , pozbyłem się problemu, jakim były schorzenia kręgosłupa i stawów kolanowych - efekt mojej wcześniejszej działalności związanej ze sportem wyczynowym.

Po nabytych urazach, zrezygnowałem z uprawiania sportu, lecz konsekwencją tej decyzji był drugi, poważny problem - nadwaga.

W obecnych czasach otyłość stała się poważnym problemem, który prowadzi do wielu schorzeń i powikłań zdrowotnych u mnóstwa ludzi. Dla mnie, 11 listopada 2004 roku pozostanie dniem szczególnym, ponieważ wtedy podjąłem wyzwanie pozbycia się zbędnych kilogramów, a to również łączyło się z odciążeniem chorego kręgosłupa i stawów.

Do tematu podszedłem bardzo poważnie. Poczyniłem pewne przemyślenia odnośnie tego, co jest przyczyną mojej nadwagi oraz jaką dietę powinienem zastosować. Postanowiłem również powrócić do systematycznego uprawiania ruchu. Muszę przyznać, że nie było od razu tak łatwo. Oprócz odpowiedniej diety, dobranej także pod kątem potrzeb mojej grupy krwi, z pomocą przyszły mi suplementy, posiadające w swoim składzie wszystkie niezbędne substancje, których często brakuje w diecie odchudzającej.

Zażywając produkty Nopalin, Liver Aid, Advanced Fat Burners i Xena-Form , które skutecznie wspierały mnie w moim postanowieniu, udało mi się pozbyć 16 kg nadwagi, czyniąc jednocześnie moją kurację zdrową i bezpieczną. Przy odpowiedniej dyscyplinie i wytrwałości oraz poświęconym czasie, zauważyłem pozytywne zmiany w moim wyglądzie, a co najważniejsze - pojawiło się u mnie dobre samopoczucie i zacząłem tryskać energią. Tak więc, prze zbliżającym się sezonem urlopowym zapraszam do podjęcia ważnych dla zdrowia wyzwań - naprawdę warto!
Andrzej Karczmarek
Źródło: CaliNews, lipiec 2005

odchudzanieodchudzanie-calivitaTo nie fotomontaż!

Na tych dwóch zdjęciach jestem tą samą osobą, tylko różniącą się wagą, wyglądem, samopoczuciem i humorem. Ten lepszy wygląd zawdzięczam przede wszystkim preparatom CVI:  Advanced Fat Burnes i  XenaForm, które z małymi przerwami zażywam od kilku miesięcy. Jak widać, wspaniale zapracowały na mój wygląd. Zażywam również Nopalin,  AC-Zymes, Liver Aid, Vital 0, Triple Potency Lecithin,  Coenzyme Q10, Spirulina Max,  Cholestone, Smokerade.

Ostatnio także najnowszy produkt - Ocean 21, który wspaniale odtruwa mój organizm. Zdecydowałam się na tak wiele suplementów, ponieważ po pierwszym badaniu żywej kropli krwi, które wygrałam w losowaniu na szkoleniu w Smardzewicach w październiku 2003 r. okazało się, że moja krew jest w słabej kondycji. Wtedy też diametralnie zmieniło się moje  spojrzenie na odżywianie zgodnie z grupą krwi, a że jestem przedstawicielem grupy krwi 0 - musiałam usunąć z mojej diety nabiał i ukochane ziemniaki. W Salonach Sprzedaży CVI w całym kraju można nabyć plakat "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi". Na początku powiesiłam go na lodówce, uważając, że stosowanie się do tych zasad to kompletny bezsens, ale po 2 latach już wiem, że jest to święta prawda - przecież krew to źródło naszego życia! Wracając do suplementu  Advanced Fat Burnes, który zażywam regularnie co dwie godziny po każdym posiłku, nawet jak skuszę się na małe łakomstwo, to mimo tego waga nie idzie w górę. Natomiast XenaForm dodaje mi energii, która jest mi bardzo potrzebna do pracy, ponieważ nie mogę sobie pozwolić nawet na chwilę zmęczenia. Wszystkie doświadczenia z produktami i wspaniałymi ludźmi, którzy pracują w CVI, zmieniły moje dotychczasowe życie, za co dziękuję. Wszystkim, którzy mają problem z nadwagą, polecam preparaty CVI - na pewno się nie zawiodą. Jest tylko jedna prawda: nic nie przychodzi od razu, na efekty należy poczekać.
Renata Bogusz
Źródło: CaliNews, lipiec 2005