Aktualnie przeglądane: Strona główna » Stress Management - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Stress Management Stres Bezsenność Napięcie nerwowe

stres-calivitaNowoczesna formuła antystresowa zawierająca pełne spektrum witamin z grupy B pochodzenia naturalnego, a także witaminę C i magnez.

Składniki aktywne produktu zapewniają odpowiednią pracę układu nerwowego - uspokajają, a jednocześnie zwiększają zdolności intelektualne, koncentrację, dobry nastrój i optymistyczne podejście do życia, co jest tak istotne do realizacji obowiązków i planów każdego dnia. Pomagają zachować zdrową skórę oraz błony śluzowe, uczestniczą w procesach prawidłowego tworzenia krwi oraz podziału komórek.

Pokonaj stres - bezstresowo!

Sięgnij po Stress Management - idealny zestaw dla osób pracujących na najwyższych obrotach, którym stale towarzyszy pośpiech i lęk, że nie zdążą na czas.


                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

Opakowanie zawiera: 100 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:
Tiamina (witamina B1) - 1,3 mg
Ryboflawina (witamina B2) - 1,8 mg
Witamina B6 - 2 mg
Niacyna - 15 mg
Witamina B12 - 2 µg
Witamina C - 60 mg
Foliany - 100 µg
Kwas pantotenowy - 5 mg
Cholina - 100 mg
Inozytol - 100 mg
Magnez - 13,5 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie po posiłku lub według zaleceń.

 


Witaminy z grupy B

stres-caliwitaDo kompleksu witamin z grupy B zalicza się kilkanaście związków o różnym działaniu: wszystkie ważne witaminy B, witaminę H (biotynę), kwas para-aminobenzoesowy(PABA), cholinę i inozytol. W odpowiednio dobranym kompleksie witamin z grupy B wszystkie składniki działają łącznie i wzajemnie wzmacniają skuteczność swojego działania w organizmie.

Nowoczesne preparaty działają długo, uwalniając stopniowo substancje czynne (TR - timed release), co jest o tyle ważne, że witaminy te rozpuszczają się w wodzie; dzięki przedłużonemu wchłanianiu nie zostają od razu wydalone i organizm może korzystać z nich przez dłuższy czas. Osoby cierpiące z powodu wypadania włosów, łupieżu, siwienia, suchej skóry i kruchych paznokci nie wiedzą na ogól, że tych problemów nie rozwiążą żadne cudowne kosmetyki, jak szampony i kremy, lecz właśnie przyjmowanie witamin B kompleks.

Ponieważ witaminy B należą do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie, bardzo szybko "uciekają" z organizmu. Dodatkowo ciągle towarzyszący stres wpływa na ich utratę, dlatego niezbędne jest ich uzupełnianie.

Zwiększone ryzyko niedoboru witamin z grupy B występuje:

Witamina B1 (tiamina):

Witamina B2 (ryboflawina):

Witamina B3 (niacyna, nikotynamid):

Witamina B4 (kwas foliowy):

Witamina B5 (kwas pantotenowy):

Witamina B6 (pirydoksyna):

Biotyna:

Cholina:

Inozytol:

Kwas para-aminobenzoesowy (witamina B10):

Witamina B12 (cyjanokobalamina):

stres-management

 


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Siostry "B" - wyjątkowo zgrany zespół

Od zawsze jestem osobą bardzo aktywną. Zawód, który wykonuję, wymaga ode mnie ogromnej mobilizacji. Nic też dziwnego, że nieodłącznie towarzyszy mi stres.

Dzisiaj wiem, dlaczego prześladowało mnie ciągle zmęczenie, bezsenność i inne dolegliwości, wobec których byłam bezradna. Rozwiązanie trapiących mnie problemów zdrowotnych okazało się zaskakująco proste. Stress Managament B-Complex był pierwszym, po który sięgnęłam z całej oferty preparatów CF/CV. Systematyczne zażywanie tego preparatu sprawiło, że dobrze radzę sobie ze stresem i jego skutkami.

Od kilku lat, na systematycznie organizowanych spotkaniach z Klubowiczami, dzielę się wiedzą i doświadczeniem o wpływie preparatów CF/CV na nasze zdrowie. W lutym ubiegłego roku, na spotkaniu w Chełmie, omawiałam symptomy niedoborów witamin z grupy B w naszym organizmie. Temat ten wybrałam dlatego, gdyż w okresie zimowo-wiosennym jesteśmy osłabieni, brakuje nam ruchu na świeżym powietrzu, słońca, witamin i składników mineralnych. Właśnie z tego powodu przybywa nam tkanki tłuszczowej, gorzej śpimy, matowieją nam włosy, choruje skóra i paznokcie, jesteśmy słabsi fizycznie i psychicznie. Warto wówczas sięgnąć po Stress Managament B-Complex, który radzi sobie z tymi problemami.

Po tym stwierdzeniu, padło z sali pytanie, czy to możliwe, by jeden preparat mógł pomóc na tak wiele dolegliwości?

Tak poznałam Małgosię, która obecnie jest orędowniczką preparatów CF/CV, a w szczególności promuje Stress Managament B-Complex.

Preparat ten skomponowano uwzględniając zasadę, że witaminy z grupy B działają w komplecie, w swojej stworzonej przez naturę kombinacji. Nie ma więc sensu zażywanie tylko jednej, wybranej witaminy, np.B6, gdyż samotna traci aktywność w organizmie. Ale, gdy tylko cala rodzina witamin B zbierze się w komplecie, organizm odnosi ogromne korzyści.

Nie żałujmy sobie tego bardzo cennego preparatu, dodatkowo wzbogaconego witaminą C i magnezem. Osobiście zażywam go systematycznie przez wiele lat bez obawy przedawkowania, bo witaminy B są rozpuszczalne w wodzie i szybko wydalane przez organizm, gdy jest ich zbyt wiele, ale dlatego też wymagają systematycznego uzupełnienia.
Życzę zdrowa, Teresa Krasicka

Gdy lekarz nie daje nadziei…

kaminskaJestem bardzo zadowolona z produktów CaliVita. Przywróciły mi zdrowie i optymizm – już nie boję się raka i wierzę, że długie życie zależy od nas.

Pod koniec ciąży powiększyła mi się tarczyca, na której wyczułam guz wielkości małego jaja. Po porodzie zaczęłam robić badania i diagnoza zawsze była ta sama: komórek rakowych nie ma, ale guz należy usunąć, bo może powstać rak. Bardzo bałam się operacji. W dzisiejszych czasach każdy z nas boi się raka, a jeżeli lekarz nie daje nadziei, to pacjentowi pozostaje ciągły strach. Połykałam różne pigułki. Poprawy nie było, a ja czułam się nawet gorzej, więc w końcu je odstawiłam.

Przez rok czułam się dość dobrze, starałam się o tym nie myśleć. Niestety, wyczułam niewielki, bolesny guzek, tym razem pod pachą. I znowu diagnoza: wyciąć lub co miesiąc badania. Byłam załamana, że moje małe dzieci nie poradzą sobie beze mnie.

Po roku zetknęłam się z CaliVita International. Mówiono, że to wspaniała firma, oferująca świetne dodatki żywieniowe. Nie bardzo w to wierzyłam. Usłyszałam jedno zdanie, które zapamiętałam – nie ma chorób nieuleczalnych, sami pracujemy na nie latami. Długo o tym myślałam. Jeżeli ktoś to mówi z przekonaniem, to musi być prawda. Od razu wzięłam się za siebie. Chciałam zażyć prawie wszystko na raz, bo oprócz guzków ciągle byłam senna, łatwo się przeziębiałam, bolały mnie stawy, krzyż i dokuczały mi ciągłe wypryski na skórze. Zaczęłam od Full Spectrum , Garlic Caps with Extra Parsley, Stress Management B-complex, Triple Potency Lecithin, Strong Bones i oczywiście AC Zymes. Zażywałam również enzymy trawienne i duże dawki witaminy C. Zmieniłam dietę na warzywno-owocową z dodatkiem mięs.

Po 2 tygodniach poczułam się lepiej, przestałam być senna, pryszcze zaczęły powoli znikać. Pewnego dnia zauważyłam, że guzek na wolu przestał być widoczny. W czasie badania okazało się, że płaty tarczycy wróciły do stanu normalnego, a guz zmniejszył się o więcej niż połowę.  Lekarze nie chcieli w to uwierzyć, a ja byłam szczęśliwa.

W tej chwili, czyli po roku od rozpoczęcia zażywania suplementów w dużych dawkach, nie wyczuwam go wcale, nie mam również guzka pod pachą, nie boli mnie i nie ma zgrubienia. Nie wierzę w żadne guzy przeradzające się w raka. Optymizm i wiara, że wszystko da się cofnąć, pozwalają mi być szczęśliwą.

Nie ma większego szczęścia nad zdrowie. Moje dzieci uodporniły się w dużym stopniu. Ból gardła trwa chwilę – tutaj cud robi mleczko pszczele (płukanie gardła). Od ponad roku nie korzystam z porad lekarza rodzinnego, nie trujemy się antybiotykami. Nasi znajomi, którzy zdrowie cenią ponad wszystko, również korzystają z produktów CaliVita International.
Barbara Kamińska, źródło: CaliNews, maj 2003.

Dzięki California Fitness stałam się zupełnie kimś innym.

Jestem kipiąca energią kobietą, pełną nowych pomysłów, realizatorką marzeń, które jeszcze niedawno nie chciały się spełnić. Dokładnie rok temu, na koleżeńskim spotkaniu, słuchałam uważnie informacji o produktach CF. Postanowiłam wziąć się za siebie i to ostro. Zmieniłam styl życia. Zaczęłam się prawidłowo odżywiać i systematycznie zażywać spore ilości produktów CF. Zaczęłam od Chromium Max 500, Triple Potency Lecithin, Super CoQ 1O Plus. Od samego początku zażywałam duże dawki witamin i minerałów (Vitamin E, Beta Carotene, Protect 4 Life, Stress Management B-Complex, Strong Bones na przemian z Power Mins, C Plus).

Pozostaję pod kontrolą mądrej lekarki, która od lat opiekuje się mną. Wyobraźcie sobie, drodzy Państwo, jaka była moja  ogromna radość, kiedy Pani doktor powiedziała, że odstawiamy wszystkie leki, a zostajemy tylko przy preparatach CF. Dziś mogę powiedzieć: chorowałam na cukrzycę. Jestem zdrowa, co za szczęście. Do tej ogromnej radości doszła następna. Moje dorodne i bardzo kochane wnuczęta, a mam ich troje, już od roku nie chorują. Tym chlubię się najbardziej, bo byty to typowe "chorowitki" .

Ideę zdrowego stylu życia i wiedzę o doskonałych produktach CF krzewię wśród rodziny i znajomych, bo bardzo lubię, kiedy wszyscy wokół mnie są zdrowi i szczęśliwi.

Zofia Łyczywek
Źródło: CaliNews


Stres Depresja Nerwica >>>

WZMOCNIJ ORGANIZM - POSTAW NA PROFILAKTYKĘ >>>

BEZ BŁONNIKA NIE MA ZDROWIA >>> 

Tlen - eliksir życia >>>