Aktualnie przeglądane: Strona główna » Full Spectrum - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

Full Spectrum Naturalna multiwitamina

Naturalny produkt Full Spectrum to kompleksowy zestaw 26 składników w optymalnej proporcji, naturalnych witamin, organicznych minerałów w formie chelatowej (tzn. łatwo przyswajalnej) oraz bioflawonoidów (w naturze występują łącznie z witaminami).
Korzystny dla każdego, dla zachowania witalności, zdrowia i urody, doskonałej kondycji fizycznej i umysłowej oraz utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Spełnia wszystkie najwyższe normy jako produkt z naturalnymi witaminami oraz organicznymi minerałami w postaci chelatowej o naturalnych wiązaniach. Uzupełnia niedobory składników odżywczych, podnosi odporność, dodaje energii.

fulOpakowanie: 90 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:
Beta-karoten – 0,9 mg
 (w przeliczeniu na Witaminę A – 150 µg)
 Biotyna - 40 µg
 Chrom (GTF) - 25 µg
 Cynk - 10 mg
 Cholina - 20 mg
 Inozytol - 20 mg
 Jod - 80 µg
 Kompleks hesperydyny - 2 mg
 Kwas foliowy - 200 µg
 Kwas pantotenowy - 5 mg
 Mangan (chelat aminokwasowy) - 3 mg
 Miedź (chelat aminokwasowy) - 1.5 mg
 Molibden - 10 µg
 Niacyna - 10 mg
 PABA (kwas para-aminobenzoesowy) - 5 mg
 Rutyna - 4 mg
 Selen - 20 µg
 Wapń (chelat aminokwasowy) - 50 mg
 Witamina B1 - 1 mg
 Witamina B12 - 2 µg
 Witamina B2 - 1.1 mg
 Witamina B6 - 1.2 mg
 Witamina C - 60 mg
 Witamina E - 7 mg
Żelazo (chelat aminokwasowy) - 4 mg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku lub według zaleceń.

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA


Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).Zdrowym być

Pewien mędrzec napisał kiedyś, że człowiek nie jest skłonny dać nawet złotówki za utrzymanie zdrowia, ale odda całe złoto tego świata, by go odzyskać.

Niestety, to stare powiedzenie jest aktualne również dzisiaj. Kiedy czujemy się dobrze, odrzucamy nawet myśl o tym, by zażywać witaminy, sądząc, że wystarczy zjeść kilka owoców czy warzyw dziennie. Muszę Państwa zmartwić, to o wiele za mało, by zachować zdrowie. Nasz niezdrowy sposób odżywiania, pożywienie ubogie w składniki odżywcze, szybkie tempo życia oraz inne negatywne czynniki stylu życia – np. nadmierna ilość alkoholu i kawy, palenie tytoniu, konserwanty, środki antykoncepcyjne – powodują zbyt duże szkody w naszym organizmie. Statystyki mówią same za siebie: w naszym kraju przeciętna długość życia jest u mężczyzn o 6-8 lat, a u kobiet o 4-6 lat krótsza, niż w Austrii.

Co możemy zrobić? Z pewnością nie należy czekać, aż wspomniane czynniki ryzyka zupełnie osłabią nasz organizm. Jeżeli wiemy, że nasze zdrowie to wartość, którą można i należy chronić, to być może ta ”złamana złotówka” wcale nie jest zbyt dużą sumą, by zażywając odpowiednie witaminy i składniki mineralne, pozostać zdrowym.

Witaminy to niezbędne do życia związki organiczne, warunkujące prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych. Nasz organizm czerpie je głównie z żywności, ponieważ sam nie jest w stanie (z małymi wyjątkami) ich wytwarzać. Witaminy, w wielu procesach, wzajemnie wspierają swoje działania. Wyniki licznych badań naukowych dowiodły również, że niezwykle istotne są proporcje, w jakich dostarczamy je do naszego organizmu, dlatego też warto stosować preparaty kompleksowe. Nasz organizm, oprócz witamin, potrzebuje do sprawnego funkcjonowania różnych składników mineralnych, których organizm również nie jest w stanie sam wyprodukować.

Wszystkie te podstawowe wymagania spełnia produkt Full Spectrum, ponieważ oprócz niezbędnych do życia witamin, zawiera również makro- i mikroelementy. Idealnie dobrane proporcje zaspokoją potrzeby zarówno młodzieży, jak i dorosłych.

Ile Państwo wydajecie lub jesteście skłonni wydać dla swojego zdrowia? Prawda, że ”złamana złotówka” brzmi teraz lepiej?
 


Z doświadczeń Klubowiczów CALIVITA

Jestem przekonana

W maju 1999 r. przed moim wyjazdem na wakacje koleżanka dała mi do” poczytania” informator o produktach California Fitness. Wzięłam go od niej raczej z grzeczności niż z zainteresowania. Pogoda była piękna i często między zabiegami chodziłyśmy z przyjaciółką Joanną na plażę. Ponieważ opalanie w średnim wieku nie jest zalecane, więc siadałyśmy pod parasolem i czytałyśmy różne pisma. Któregoś dnia zaczęłyśmy przeglądać informator CF. Czytając o kolejnych produktach czułyśmy narastający w nas entuzjazm.
 Chciałyśmy je wszystkie mieć! Po powrocie do Łodzi zapisałyśmy się do California Fitness. Zamówiłam witaminy dla moich wnuczek: dla 1, 5 rocznej Kamili Infant Formula, a 5 letniej Kamili multiwitaminę Lion Kids. Dla siebie i syna, który był po wypadku samochodowym, kupiłam Full Spectrum, AC-Zymes, Strong Bones, C Plus i Bee Power. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jesień nie była już dla nas groźna – po raz pierwszy przetrwaliśmy ją bez infekcji. Ale najbardziej ucieszył mnie, poprawiony po kilku miesiącach, wynik densytometrii. Po pewnym czasie Full Spectrum zastąpiłam Senior Formula, a obecnie preparatem dla grupy 0 z serii CaliVita. Mój syn jest zawodowym kierowcą i jeździ po Europie. Używa Driverade, a ja jestem spokojna, że nie zaśnie za kierownicą. Obecnie jestem przekonana, że tak jak nie można obyć się bez pożywienia, tak nie można obejść się bez dodatków żywieniowych California Fitness.

Krystyna Jabłońska
 

Gdy lekarz nie daje nadziei…

kaminskaJestem bardzo zadowolona z produktów CaliVita. Przywróciły mi zdrowie i optymizm – już nie boję się raka i wierzę, że długie życie zależy od nas.

Pod koniec ciąży powiększyła mi się tarczyca, na której wyczułam guz wielkości małego jaja. Po porodzie zaczęłam robić badania i diagnoza zawsze była ta sama: komórek rakowych nie ma, ale guz należy usunąć, bo może powstać rak. Bardzo bałam się operacji. W dzisiejszych czasach każdy z nas boi się raka, a jeżeli lekarz nie daje nadziei, to pacjentowi pozostaje ciągły strach. Połykałam różne pigułki. Poprawy nie było, a ja czułam się nawet gorzej, więc w końcu je odstawiłam.

Przez rok czułam się dość dobrze, starałam się o tym nie myśleć. Niestety, wyczułam niewielki, bolesny guzek, tym razem pod pachą. I znowu diagnoza: wyciąć lub co miesiąc badania. Byłam załamana, że moje małe dzieci nie poradzą sobie beze mnie.

Po roku zetknęłam się z CaliVita International. Mówiono, że to wspaniała firma, oferująca świetne dodatki żywieniowe. Nie bardzo w to wierzyłam. Usłyszałam jedno zdanie, które zapamiętałam – nie ma chorób nieuleczalnych, sami pracujemy na nie latami. Długo o tym myślałam. Jeżeli ktoś to mówi z przekonaniem, to musi być prawda. Od razu wzięłam się za siebie. Chciałam zażyć prawie wszystko na raz, bo oprócz guzków ciągle byłam senna, łatwo się przeziębiałam, bolały mnie stawy, krzyż i dokuczały mi ciągłe wypryski na skórze. Zaczęłam od Full Spectrum , Garlic Caps with Extra Parsley, Stress Management B-complex, Triple Potency Lecithin, Strong Bones i oczywiście AC Zymes. Zażywałam również enzymy trawienne i duże dawki witaminy C. Zmieniłam dietę na warzywno-owocową z dodatkiem mięs.

Po 2 tygodniach poczułam się lepiej, przestałam być senna, pryszcze zaczęły powoli znikać. Pewnego dnia zauważyłam, że guzek na wolu przestał być widoczny. W czasie badania okazało się, że płaty tarczycy wróciły do stanu normalnego, a guz zmniejszył się o więcej niż połowę.  Lekarze nie chcieli w to uwierzyć, a ja byłam szczęśliwa. W tej chwili, czyli po roku od rozpoczęcia zażywania suplementów w dużych dawkach, nie wyczuwam go wcale, nie mam również guzka pod pachą, nie boli mnie i nie ma zgrubienia. Nie wierzę w żadne guzy przeradzające się w raka. Optymizm i wiara, że wszystko da się cofnąć, pozwalają mi być szczęśliwą.

Nie ma większego szczęścia nad zdrowie. Moje dzieci uodporniły się w dużym stopniu. Ból gardła trwa chwilę – tutaj cud robi mleczko pszczele (płukanie gardła). Od ponad roku nie korzystam z porad lekarza rodzinnego, nie trujemy się antybiotykami. Nasi znajomi, którzy zdrowie cenią ponad wszystko, również korzystają z produktów CaliVita International.
Barbara Kamińska, źródło: CaliNews, maj 2003.


Witaminy to niezbędne do życia związki organiczne o różnorodnej budowie. Jednak zawrotne tempo życia i związany z tym stres, coraz większe zanieczyszczenie środowiska, spożycie żywności wysoko przetworzonej, pozbawioniej w znacznej mierze składników odżywczych sprawia, że potrzeby naszego organizmu rosną.

Oto przykład: wypalenie jednego papierosa może zniszczyć ok. 100 mg witaminy C. A przecież nasz organizm potrzebuje kompleksu niezbędnych witamin, aby prawidłowo przebiegały różnorodne procesy metaboliczne. Czerpie je głównie z żywności, ponieważ sam nie jest w stanie (z małymi wyjątkami) ich wytwarzać.

Organizm, oprócz witamin, potrzebuje do sprawnego funkcjonowania również składników mineralnych, które musi dostarczyć z dietą.  Naturalny proces powstawania chelatu u wielu osób przebiega mało skutecznie. Osoby te z trudem przyswajają przyjmowane składniki mineralne. Np. tylko 2-10% przyjętych nieorganicznych związków żelaza zostaje wchłonięte przez organizm. Składniki mineralne przyjmowane w formie chelatów aminokwasowych są łatwiej przyswajane, a więc i lepiej wykorzystywane. Organizm nie potrafi sam wyprodukować składników mineralnych, może je czerpać tylko z żywności.

Dostarczenie odpowiedniej ilości składników mineralnych i witamin jest niezmiernie ważne. W większości procesów fizjologicznych różne witaminy ściśle ze sobą współpracują, by osiągnąć zamierzony cel, dlatego preparat zawiera niezbędne witaminy i składniki mineralne w formie chelatów, odpowiedzialne za optymalne działanie naszych procesów fizjologicznych. Jedna tabletka Full Spectrum dostarcza naszemu organizmowi niezbędne substancje, gdyż zawiera odpowiedni kompleks witamin i składników mineralnych w odpowiednich proporcjach w celu osiągnięcia optymalnego efektu.

We współczesnym, zabieganym świecie coraz więcej osób zwraca uwagę na użyteczność i praktyczność. Produkt ten zawiera witaminy oraz składniki mineralne, wspierające prawidłowe funkcjonowanie organizmu, w optymalnej proporcji i łatwo przyswajalnej formie.