Aktualnie przeglądane: Strona główna » OxyMax - płuca

sok noni

Stabilizowany tlen w płynie - OXYMAX


Wierzymy, że produkty CVI spełniają Państwa oczekiwania. Często, na łamach listów, dzielicie się Państwo z nami swoimi własnymi doświadczeniami na ten temat. Z wielu ciekawych prac, jakie otrzymaliśmy w ostatnim czasie, na szczególne wyróżnienie zasługuje artykuł pana Stefana Oleszczuka z Kamienia Pomorskiego. Gratulujemy!

Seksowny Dziadek z "wodą" w płucach...

dziadek-pluca6 stycznia 2005 zadzwonił do mnie znajomy. Prosił mnie o pomoc w ratowaniu swojego dziadka. Krzepki do niedawna, ponad 80-letni były milicjant i myśliwy z zamiłowania, pan Jan z Kamienia Pomorskiego nie mógł już wychodzić do lasu.

W Wigilię Bożego Narodzenia przy składaniu życzeń miał łzy w oczach, kiedy mówił do wnuka Krzysztofa: "ostatni raz składamy sobie życzenia...".

Kochający wnuczek postanowił zrobić wszystko, co w ludzkiej mocy, by dziadkowe zdrowie poprawić i w następną Wigilię znów składać sobie źyczenia. Dziadek juź cztery razy miał w ostatnich miesiącach ściągane ok. 1,5 litra płynu z płuc. Lekarze rozkładają ręce w geście bezradności, nie znajdując przyczyny i sugerując, źe z uwagi na wiek nie należy mieć większych nadziei.

Gdy mi to opowiedział, poprosiłem o dostarczenie wyników badań. Otrzymałem je nazajutrz. Już następnego dnia dostałem alarmującą wiadomość pocztą elektroniczną od wnuka. Pan K. pisał w mailu: "Dobry wieczór, najnowsze informacje dotyczące zdrowia mojego dziadka nie są najlepsze. Kiedy po raz piąty w ciągu trzech miesięcy, czyli dwa dni temu, ściągali mu "wodę" z płuc, była mętna i koloru wiśniowego. Lekarz twierdzi, źe nie ma sensu tego zasuszać, bo zrobi się wodobrzusze, a to jest coś gorszego i trudniej się taką "wodę" ściąga".

Była zima i w Kamieniu nie organizowaliśmy badań "żywej kropli krwi", więc postanowiliśmy zawieźć dziadka na badanie do Poznania. Jednak wcześniej p. K., przez starostę i lekarza z rady powiatu, załatwił, poza kolejnością, badanie tomografii i komputerowej w szpitalu w Szczecinie.

Zawiózł tam dziadka we wtorek. Lekarze, natychmiast po wstępnym badaniu stwierdzili odmę i zakazali mu podróży nie tylko do Poznania, ale nawet powrotnej do Kamienia Pomorskiego. Gdy wnuczek zadzwonił do mnie z pytaniem, co ma robić, odpowiedziałem: "Jak stwierdzili odmę, to trzeba zostawić w szpitalu". Tak też się stało. Pan K. wrócił do domu sam. W niedzielę, gdy po porannej mszy wróciłem do domu, zadzwonił telefon. Dzwonił p. Krzysztof z dramatyczną wiadomością, że "Dziadek w szpitalu dostał udaru! Ma niedowład jednej strony".

Natychmiast spytałem: "... czy podawano mu leki rozrzedzające krew?".
Odpowiedź brzmiała: "Nie, zapomniano mu podać takie leki. Przy przyjmowaniu do szpitala nie spytano nawet o to, a przecież praktycznie każdy w takim wieku bierze takie leki, bo ma miażdżycę i zwężenie naczyń, hamujące przepływ krwi z tlenem!".
Jeszcze tego samego dnia, po konsultacji z lekarzami CVI, pomimo niedzieli, pojechaliśmy do Darzowic na Wyspie Wolin po tlen stabilizowany w kroplach - OxyMax. Na szczęście miała go w zapasie pewna pani. Następnego dnia członek rodziny zawiózł dziadkowi do szpitala preparat OxyMax rozpuszczony w butelce wody. Kolejnego dnia, dziadek zaczął otrzymywać liofilizowany Polinesian Noni Liquid, Super CoQ10 Plus, Spirulinę Max, Triple Potency Lecithin, Liver Aid i Vital 0.

Po 10 dniach lekarze stwierdzili, że "...stał się cud". Dziadkowi nie tylko cofnął się udar, ale i przestała pojawiać się "woda" w płucach!

Dziadek wrócił do domu. Byłem u Niego na przyjęciu, popijając zieloną herbatkę i jedząc ciasto z orkiszu.

Po kilku tygodniach odwiedziłem wnuka K. On i jego małżonka J. powiedzieli mi, że była u nich Babcia z interwencją, żeby Dziadkowi zabrać już te suplementy, bo "... domaga się seksu!".

Stefan Oleszczuk, CaliNews Lipiec 2005


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Witam serdecznie. Moja" przygoda" z produktami firmy Calivita rozpoczęła się już kilka lat temu. Jednak kilka miesięcy temu, kiedy straciłam wzrok w prawym oku i miałam poważne problemy ze zdrowiem, a odpowiedź lekarzy brzmiała, że nie wiemy co Pani jest postanowiłam sama sobie pomóc. Najpierw zrobiłam badania z których wynikało, że mam gronkowca złocistego i stąd moje problemy. Owszem, dostałam stosowny antybiotyk, ale kiedy poszłam do kontroli i zapytałam co dalej otrzymałam odpowiedź, że z tym da się żyć... Wróciłam do domu zdruzgotana takim załatwieniem sprawy. Zdesperowana usiadłam do komputera i weszłam na forum ludzi, którzy żyją z gronkowcem, jednak niewiele mnie to pocieszyło. I nagle wpadłam na pomysł i wpisałam w google hasło : leczenie gronkowca calivita i tam znalazłam odpowiedź oraz artykuł ze wskazówkami jak się pozbyć gronkowca z organizmu stosując odpowiednie suplementy. Ściśle się do tego zastosowałam, oczywiście potrzeba być bardzo konsekwentnym aby były efekty.

I tak po 3 miesiącach stosowania Polinesian Noni, ParaProtex, witaminy C, AZ Zymes, Oxy max zauważyłam znaczną poprawę zdrowia. Przede wszystkim mój wzrok tak się poprawił, że po 10 latach chodzenia w okularach, ponieważ mam astygmatyzm, te okulary odrzuciłam. Poszłam sprawdzić wzrok i okazało się, że okulary nie są mi potrzebne. Nadal kontynuowałam picie soku Polinesian Noni.

Po kolejnych 3 miesiącach zaczęłam czytać bez okularów. Zaznaczę, że miałam inne okulary do chodzenia a inne do czytania. Do dziś stosuję suplementy, zwłaszcza Polinesian Noni, polecam je innym. Moje zdrowie wróciło do normy, nie choruję, a jeśli już mam infekcję to trwa to tylko chwilę lub przechodzi łagodniej niż dawniej, kiedy katar kończył się u mnie zapaleniem oskrzeli i zażywaniem antybiotyku. Bardzo się cieszę, że mogę korzystać z takich dobrodziejstw, które dała  nam natura.
Barbara


Z oferty produktów CaliVita wzmacniających odporność, przydatnych w miażdżycy, chorobach serca, w cukrzycy, w chorobach pasożytniczych i astmie,  przygotowane przez Konsultanta Medycznego CaliVity dr Małgorzatę Miktus.

OxyMax - dawki profilaktyczne

Przygotowanie "roztworu podstawowego" dla noworodków i dzieci do 6 - 7 r. życia:
Do 15 kropli Oxy Max dolej  0,5 litra wody mineralnej lub letniej przegotowanej wody.
(Przelicznik inaczej -  5 kropli na 150 ml wody)

Najpierw wlewamy krople, a następnie zalewamy wodą !!!

zalecenia dla dzieci:

- noworodki : 1 ml  roztworu wody z OXYMAX  3 x dziennie
- dzieci od 1 do 4 lat: 1 - 4 ml  roztworu wody z OXYMAX  3 x dziennie
tj.  1 ml roztworu przeliczaj na 1 rok życia i podawaj 3 x dziennie
- dzieci od 5 - 10 lat: 5 do 10 ml  roztworu wody z OXYMAX 3 x dziennie tj. przeliczaj średnio 1 ml roztworu na 1 rok życia dziecka i podawaj  3 x dziennie

Przygotowanie "roztworu podstawowego" dla nastolatków i dorosłych:
Do butelki 1 litr wlej 60 kropli Oxy Max  i dolej 0,9 - 1 litr wody mineralnej.
(Przelicznik dziennej dawki profilaktycznej -  20 kropli na 300 ml wody)
Najpierw wlewamy krople, a następnie zalewamy wodą !!!

zalecenia dla dorosłych:

 -  100 ml roztworu wody + OxymaX przyjmować  3 x dziennie

OxyMax - dawki lecznicze

W przypadku choroby dawkę należy zwiększyć 2 - 3 razy.

U dorosłych podajemy po 20 kropli OXYMAX na pół szklanki wody i pijemy 3 x dziennie
lub robimy roztwór  60 kropli na 300 ml wody do dziennego spożycia, popijając małymi łykami przez cały dzień.
Roztwór można również stosować wg. zalecenia picia roztworu Oxymax z wodą, wg. informacji jak wyżej  - zalecenia dla dorosłych>>.

U dzieci analogicznie 2 razy większe dawki tj. roztwór  30 kropli na 0,45 - 0,5 litra wody.
Zalecenia picia silniejszego roztworu Oxymax z wodą, wg. informacji jak wyżej


Jak możesz zadbać o swój układ krążenia, w tym serce i naczynia krwionośne >>>

OxyMax - stabilizowany tlen w płynie >>>

Tlen - eliksir życia >>>

Koło Ratunkowe dla Serca! >>>

Jest pomoc >>>