Aktualnie przeglądane: Strona główna » OxyMax

sok noni

OxyMax - Produkt Firmy CaliVita

tlen-calivitaSTABILIZOWANY TLEN W PŁYNIE. OxyMax, miażdżyca, zawał, udar, wylew, kardiologia, grzybica, cukrzyca, podagra. Poprawia zaopatrzenie komórek w tlen, naładowuje organizm energią, dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym przyczynia się do eliminacji bakterii beztlenowych, pobudzając krążenie krwi chroni przed rozwojem chorób sercowo-naczyniowych (np. zawału serca, nadciśnienia tętniczego).

Opakowanie zawiera: 60 ml

Skład:
Stabilizowane ujemne jony tlenu(12000 PPM) w wodzie źródlanej

Sposób użycia: 1 - 3 razy dziennie 20 - 30 kropli Oxymax uzupełnić szklanką wody

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>). 


Tlen - źródło życia

"Nie znam choroby, u podstaw której nie leżałoby niedotlenienie komórek"- głosi znany biochemik Otto Wartburg, laureat Nagrody Nobla.

TLEN  - Jeden z najbardziej powszechnych pierwiastków obecnych na Ziemi, niezbędny do życia miliardom komórek organizmu. W wyniku zanieczyszczenia środowiska systematycznie zmniejsza się jego stężenie w powietrzu. Jeszcze 100 lat temu wynosiło 22%. W dzisiejszych czasach kształtuje się średnio na poziomie 19%, a w dużych miastach już tylko 12-15%. Równocześnie, nasze organizmy stają się coraz bardziej obciążone szkodliwym wpływem cywilizacji, co w rezultacie zwiększa zapotrzebowanie na tlen.
A zatem, zwiększony popyt na tlen jest połączony z coraz bardziej ograniczonym źródłem tego składnika.

 Niedobory tlenu w organizmie mogą pojawić się w następujących sytuacjach:

Ostatnio ogromne zainteresowanie budzą suplementy zawierające biologiczny tlen. Wśród nich najbardziej skuteczny okazał się tlen stabilizowany, którego jakość nie zmienia się przez lata, nie wywołuje negatywnych skutków i nie generuje tworzenia się wolnych rodników. Jest nie tylko bezpieczny, ale także łatwo wykorzystywany przez organizm. Zawiera 12 000 cząsteczek tlenu na 1 milion części, czyli ponad 1000 razy więcej od ilości tlenu zawartego w wodzie z kranu (dla porównania, w przypadku wody z kranu wartość ta wynosi 5-7, podczas gdy w przypadku wody źródlanej 10-12).

Tlen stabilizowany jest prawdziwym mistrzem w swoim rodzaju:


Moje doświadczenia...

Zajmuję się medycyną niekonwencjonalną.
Moja dziedzina to alergia i leczenie oparte o naukę o prawidłowym żywieniu.

Dzięki klasycznemu badaniu ogólnego stanu zdrowia oraz aparaturze biorezonansowej, jestem w stanie wykryć błędne składniki procesów chemicznych organizmu i otrzymać całościowy obraz na temat stanu zdrowia pacjenta. Chociaż ocena grzybicy jelit podzieliła zarówno lekarzy, jak i osoby zajmujące się alternatywnymi metodami leczenia, osobiście stwierdziłam, że w przypadku 60-70% moich pacjentów ilość obecnych w jelitach grzybów jest zbyt wysoka. Prowadzi to nie tylko do różnych dolegliwości w obrębie przewodu pokarmowego, lecz może być również przyczyną takich chorób, jak np. egzema, łuszczyca, bóle głowy, migrena, przewlekłe zmęczenie, bóle stawów, zaburzenia hormonalne.

U 30% pacjentów można wykazać także obecność pasożytów jelit.
Równie częsta jest zwiększona ilość wirusów i innych mikroorganizmów anaerobowych, które dobrze czują się w otoczeniu ubogim w tlen.

Najciekawszą stroną mojej pracy jest możliwość mierzenia zawartości tlenu molekularnego w jelitach.
W każdym przypadku, gdy poziom tlenu molekularnego w jelitach jest zbyt niski, można równocześnie wykazać obecność grzybów, pasożytów, wirusów i innych mikroorganizmów. Kiedy moim pacjentom zaleciłem zażywanie tlenu stabilizowanego, wtedy ilość tlenu molekularnego w ich jelitach znacznie się podwyższyła. Poziom wzrostu był znaczący już po 4-8 tygodniach.
Co ciekawe, w jelitach wzrostowi uległ nie tylko poziom tlenu, ale również ilość witamin i składników mineralnych. Dowodzi to, że dzięki tlenowi stabilizowanemu, organizm potrafi przyswoić odpowiednie ilości składników niezbędnych dla życia nawet z ubogiego menu. W mojej pracy najważniejsze jest, by moi pacjenci jak najszybciej powrócili do zdrowia. Wszystkim proponuję, by dla długotrwałego zachowania zdrowia, zaczęli regularnie, codziennie zażywać tlen stabilizowany.

dr Lin Clark
CALINews nr 11, Wrzesień 2003


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Witam serdecznie. Moja" przygoda" z produktami firmy Calivita rozpoczęła się już kilka lat temu. Jednak kilka miesięcy temu, kiedy straciłam wzrok w prawym oku i miałam poważne problemy ze zdrowiem, a odpowiedź lekarzy brzmiała, że nie wiemy co Pani jest postanowiłam sama sobie pomóc. Najpierw zrobiłam badania z których wynikało, że mam gronkowca złocistego i stąd moje problemy. Owszem, dostałam stosowny antybiotyk, ale kiedy poszłam do kontroli i zapytałam co dalej otrzymałam odpowiedź, że z tym da się żyć... Wróciłam do domu zdruzgotana takim załatwieniem sprawy. Zdesperowana usiadłam do komputera i weszłam na forum ludzi, którzy żyją z gronkowcem, jednak niewiele mnie to pocieszyło. I nagle wpadłam na pomysł i wpisałam w google hasło : leczenie gronkowca calivita i tam znalazłam odpowiedź oraz artykuł ze wskazówkami jak się pozbyć gronkowca z organizmu stosując odpowiednie suplementy. Ściśle się do tego zastosowałam, oczywiście potrzeba być bardzo konsekwentnym aby były efekty.

I tak po 3 miesiącach stosowania Polinesian Noni, ParaProtex, witaminy C, AC Zymes, Oxy Max zauważyłam znaczną poprawę zdrowia. Przede wszystkim mój wzrok tak się poprawił, że po 10 latach chodzenia w okularach, ponieważ mam astygmatyzm, te okulary odrzuciłam. Poszłam sprawdzić wzrok i okazało się, że okulary nie są mi potrzebne. Nadal kontynuowałam picie soku Polinesian Noni.

Po kolejnych 3 miesiącach zaczęłam czytać bez okularów. Zaznaczę, że miałam inne okulary do chodzenia a inne do czytania. Do dziś stosuję suplementy, zwłaszcza Polinesian Noni, polecam je innym. Moje zdrowie wróciło do normy, nie choruję, a jeśli już mam infekcję to trwa to tylko chwilę lub przechodzi łagodniej niż dawniej, kiedy katar kończył się u mnie zapaleniem oskrzeli i zażywaniem antybiotyku. Bardzo się cieszę, że mogę korzystać z takich dobrodziejstw, które dała  nam natura.
Barbara

PO LAMBLIACH NIE MA ŚLADU!

W młodości dużo chorowałem, brałem antybiotyki bez żadnej ochrony w postaci bakterii kwasu mlekowego – lekarz nigdy nie wspominał, aby były konieczne!!!

Mój system immunologiczny był osłabiony, nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopóki w wieku 17 lat nie zachorowałem. Dopiero po dwóch miesiącach lekarzom udało się znaleźć przyczynę moich dolegliwości, jakimi były straszne nudności, biegunka, wymioty. Okazało się, że to LAMBLIOZA. Dostałem oczywiście antybiotyki, po których na chwilę poczułem się troszkę lepiej, lecz przy kontrolnym badaniu okazało się, że wciąż mam LAMBLIE!
I tak przez kolejnych pięć lat leczyłem się antybiotykami, po których czułem się coraz gorzej. W końcu zacząłem szukać w Internecie przyczyny, dlaczego to wszystko tak długo trwa, a ja nie mogę sobie z tym poradzić?

Wtedy znalazłem strony internetowe, z których dowiedziałem się, że kuracje antybiotykowe mogą doprowadzić do grzybicy, a to z kolei do silnego osłabienia organizmu. Każdy z nas pije wodę albo je pokarmy, w których mogą znajdować się jaja lamblii, ale przecież nie każdy jest chory.

Po kuracji kilkoma preparatami, m.in. PARAPROTEX, AC-ZYMES, GARLIC CAPS, NOPALIN, CHELATED ZINC, C-1000, OCEAN 21 wymiennie z OXYMAX, po lambliach nie ma śladu. Czuję się znacznie lepiej, wróciła mi chęć do życia i skończyły się nudności, które dokuczały mi ponad 5 lat. Teraz pozostało mi tylko kontynuowanie kuracji w celu uzyskania prawidłowej homeostazy i mikroflory w jelitach, ponieważ z grzybicą walczy się długo.
Paweł, lat 23,
Źródło, CaliNews Listopad 2005

Niespotykana rzecz

Jestem pisarzem, pracuję jako publicysta i często zdarza mi się pracować do późnych godzin nocnych. Ostatnio przytrafiła mi się niespotykana rzecz. Otóż, późnym wieczorem wypiłem szklankę wody z rozpuszczonymi 10 kroplami preparatu OxyMax i rozpocząłem pisanie. Ku mojemu zdziwieniu, nagle stałem się nadzwyczaj kreatywny, a wena pisarska jeszcze długo nie opuszczała mnie tej nocy. To było coś niesamowitego, bo zazwyczaj o tej porze często walczyłem ze zmęczeniem i "klejącymi się" oczyma. Ale najbardziej zaskoczyło mnie to, że wpół do trzeciej, kiedy moja żona kazała mi położyć się spać, wciąż byłem rześki i gotowy do dalszej pracy.

B. A. (Budapeszt)

Pozytywne zmiany

Zostałem członkiem CaliVita® International 3 tygodnie temu. Już pierwszego dnia mojego członkostwa, zacząłem przyjmować preparat OxyMax. Wziąłem niewielką porcję preparatu - 3 razy dziennie po 5 kropli, rozpuszczonych w szklance wody.

Po 3 dniach zauważyłem pierwsze pozytywne działanie tego produktu. Jestem bardziej energiczny, z rannym wstawaniem nie mam już problemów, a wieczorem łatwiej zasypiam. Moja praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością, a co za tym idzie - ze stresem. Odkąd spróbowałem OxyMax, czuję się o wiele bardziej odprężony psychicznie. Kiedy poczułem się również silniejszy fizycznie, postanowiłem ponownie uprawiać jogę. Zmieniłem także moją dietę. Wcześniej jadłem bardzo dużo i stale byłem głodny. W ciągu ostatnich 3 tygodni mój nienasycony apetyt ustabilizował się, a moja masa ciała zaczęła spadać. Czuję, że w moim życiu nareszcie zachodzą pozytywne zmiany.

A. T. (Szeged)


OxyMax - Krótki oddech, kołatanie serca ? Wypróbuj Oxy Max i na nowo odzyskaj swoje zdrowie!

Co to jest? Bez smaku, zapachu, koloru i nie ma bez niego życia? Jest to tlen, który jest, być może, jednym z najbardziej powszechnych pierwiastków obecnych na Ziemi. Np. spójrzmy we wnętrze naszego ciała. Ludzki organizm składa się z 4 głównych pierwiastków: w 65% - z tlenu, 18% - z węgla, 10% - z wodoru i w 3% - z azotu. Tak więc nie odczuwamy jego braku. A może jednak? Tlen można odnaleźć na Ziemi w kilku postaciach, ale już wkrótce możemy odczuć brak niektórych z nich.
 
Źródło życia
Organizm - Tlen jest potrzebny miliardom komórek naszego organizmu. Nie są one w stanie pobierać go bezpośrednio z powietrza, dlatego do jego transportu służą specjalne struktury. Centralny układ nerwowy dostarcza siły napędowej przeponie, która kurcząc się, umożliwia wdech powietrza. Poprzez filtr pęcherzyków płucnych, tlen przepływa do krwi i w tym momencie kończy się zadanie układu oddechowego. Odtąd pałeczkę przejmuje układ krążenia, który spełnia funkcje: pompy (serce), rur (naczynia krwionośne) i środka do transportu gazów pomiędzy płucami i komórkami (krew). Tlen jest transportowany we krwi w dwóch postaciach. Małe ilości rozpuszczają się w osoczu (1%), a pozostała część tlenu (99%) wiąże się z cząsteczkami hemoglobiny. Tak więc, bez hemoglobiny tlen nie mógłby dotrzeć do komórek w takich ilościach, jakie są potrzebne do prawidłowego przebiegu reakcji metabolicznych. Kiedy procesy przemiany materii nie przebiegają na odpowiednim poziomie, mogą pojawić się objawy niepożądane. Np. w sytuacji zbyt małej podaży tlenu, komórka zwraca się po inne źródło energii, by podtrzymać funkcje niezbędne do życia. Najczęściej w takim przypadku, komórki rozkładają glukozę w procesie beztlenowej fermentacji, która może zaburzyć metabolizm komórkowy. W efekcie powstaną niepożądane związki chemiczne. W okresie powrotu do stanu prawidłowego, cała grupa osłabionych komórek traci swoją naturalną zdolność do samoobrony. Takie komórki pozostają bezbronne wobec wirusów, grzybów, bakterii i innych czynników chorobotwórczych.

tlen-srodowiskoŚrodowisko

Jeżeli środowisko dostarcza odpowiednią ilość tlenu, organizm pochłania go i wykorzystuje. Ale czy tlen występuje w środowisku w wystarczających ilościach? 100 lat temu zawartość tlenu w powietrzu wynosiła 22%. W dzisiejszych czasach kształtuje się średnio na poziomie 19%, a w dużych miastach tylko 12-15%. Nasze płuca są w maksymalny sposób obciążane powietrzem zanieczyszczonym chemikaliami, pyłkami, tlenkiem węgla, kurzem, kadmem, ołowiem, na co organizm reaguje bólem głowy, zmęczeniem, problemami oddechowymi, alergią. Sytuacja nie jest lepsza, jeśli chodzi o żywność i napoje. Konserwanty, barwniki, w niektórych przypadkach zanieczyszczenie pogarszają ich jakość, obciążając organizm i zwiększając nasze zapotrzebowanie na tlen. Niedobory tlenu w organizmie mogą pojawić się także w następujących sytuacjach:

Jeśli jesteśmy narażeni na w/w czynniki, najlepsze co możemy uczynić, to stawić czoła niebezpieczeństwu i spróbować je pokonać.

Suplementacja tlenu

Ostatnio w USA ogromne zainteresowanie budzą suplementy zawierające biologiczny tlen. Wśród nich, najbardziej skuteczny okazał się stabilizowany tlen, którego jakość nie zmienia się przez lata, nie wywołuje negatywnych skutków i nie generuje tworzenia się wolnych rodników. Jest nie tylko absolutnie bezpieczny, ale także łatwo wykorzystywany przez organizm. Zawiera 12000. cząsteczek tlenu na 1 milion części, czyli ponad 1000 razy więcej od ilości tlenu zawartego w wodzie z kranu. (Dla porównania, w przypadku wody z kranu wartość ta wynosi 5-7, podczas gdy w przypadku wody źródlanej 10-12). Stąd też stabilizowany tlen jest prawdziwym mistrzem w swoim rodzaju.

Zobaczmy zatem, co może nam zaoferować:

Już w wielu dużych miastach możesz od czasu do czasu wpaść do baru tlenowego i płacąc 50-80 PLN za seans, możesz pooddychać powietrzem sztucznie wzbogaconym w tlen, tylko po to, by z powrotem zanurzyć się w smog. Na szczęście istnieje bardziej skuteczny i ekonomiczny sposób, jakim jest koncentrat stabilizowanego tlenu, w postaci preparatu OXY MAX.

CF Europe
Na podstawie artykułu prof. Valerii Szedlak-Vadocz


Powietrza!!!

- Smith, proszę wymienić butlę! Tlenu wystarczy Ci jeszcze tylko na jedną minutę. - zabrzmiał w hełmofonie beznamiętny głos miniaturowego komputera. Młode rysy Smitha zostały zdeformowane grymasem strachu. Z szarego tła powierzchni Marsa wyłaniały się kontury białych skafandrów jego dwóch towarzyszy. Za ich plecami sterczały ruiny bazy kosmicznej. Kiedy je zobaczyli, wiedzieli już, że nic nie ma dalej. Wyraz twarzy Smitha nagle rozjaśnił się, nawet na jego ustach pojawił się blady uśmiech.

- Myśleli, że na wszystko nas przygotowali. Ale do tego chyba jednak nie - powiedział pozostałym. W tym momencie w hełmofonie tamtych dwóch, niemal w tym samym momencie, odezwał się głos komputera:

- Proszę zmienić butlę!

W tym miejscu wyłączyłem magnetowid. Wstałem i wyszedłem do kuchni. Wyciągnąłem buteleczkę z etykietką "OxyMax", wkropiłem kilka kropli do szklanki, następnie wychyliłem zawartość... i świeża woda z mnóstwem czystego tlenu przeszła przez moje gardło. Jestem uratowany! Aby poczuć niedobór tlenu nie trzeba już wcale udawać się na Marsa. Nie tylko w filmach fantastycznych, ale także i w codziennym życiu spotykamy się z tym zagrożeniem. Sto lat temu zawartość tlenu w powietrzu wynosiła 22%. Dzisiaj odsetek ten znacznie się zmniejszył. Ponadto nasze płuca są w maksymalny sposób obciążane powietrzem zanieczyszczonym chemikaliami, tlenkiem węgla, pyłami, kadmem, ołowiem i innymi metalami ciężkimi. Konserwanty i barwniki obecne w naszym pożywieniu i napojach, dodatkowo zmniejszają naszą zdolność do wykorzystywania tlenu. W efekcie przeciętny człowiek cierpi na względny niedobór tlenu. Pierwsze, łagodniejsze objawy to: ból głowy, zmęczenie, problemy z oddychaniem, później może pojawić się alergia i inne dolegliwości. Jeśli jesteś mieszkańcem miasta i czujesz, że brakuje Ci tlenu, zamiast otwierać okno, lepiej otworzyć buteleczkę OxyMax!

Dlaczego tak ważne jest odpowiednie dotlenianie?

W warunkach prawidłowych 1 litr krwi transportuje 2 dl tlenu, co oznacza, że w ciągu minuty do komórek dociera ok. 1 l tlenu. Jeżeli z jakiegoś powodu komórki otrzymają mniejszą ilość tlenu, niż potrzebują, to procesy wytwarzania energii, zapewniające podstawowe funkcje życiowe, ulegną zaburzeniu. Komórki są tak zaprogramowane, by bezwzględnie wykonywać swoją pracę, dlatego poszukują nowych źródeł energetycznych. Najczęściej w takim przypadku zaczynają rozkładać glukozę w procesie beztlenowej fermentacji, która może zaburzyć metabolizm komórkowy. W stosunkowo krótkim czasie powstaje szereg słabych, niezdrowych komórek, które straciły swoją zdolność adaptacyjną. Takie komórki stają się bezbronne wobec ataków wirusów, grzybów, bakterii i innych zarazków chorobotwórczych.
CF Europe 


Z oferty produktów CaliVita wzmacniających odporność, przydatnych w miażdżycy, chorobach serca, w cukrzycy, w chorobach pasożytniczych i astmie,  przygotowane przez Konsultanta Medycznego CaliVity dr Małgorzatę Miktus.

OxyMax - dawki profilaktyczne

Przygotowanie "roztworu podstawowego" dla noworodków i dzieci do 6 - 7 r. życia:
Do 15 kropli Oxy Max dolej  0,5 litra wody mineralnej lub letniej przegotowanej wody.
(Przelicznik inaczej -  5 kropli na 150 ml wody)

Najpierw wlewamy krople, a następnie zalewamy wodą !!!

zalecenia dla dzieci:

- noworodki : 1 ml  roztworu wody z OXYMAX  3 x dziennie
- dzieci od 1 do 4 lat: 1 - 4 ml  roztworu wody z OXYMAX  3 x dziennie
tj.  1 ml roztworu przeliczaj na 1 rok życia i podawaj 3 x dziennie
- dzieci od 5 - 10 lat: 5 do 10 ml  roztworu wody z OXYMAX 3 x dziennie tj. przeliczaj średnio 1 ml roztworu na 1 rok życia dziecka i podawaj  3 x dziennie

Przygotowanie "roztworu podstawowego" dla nastolatków i dorosłych:
Do butelki 1 litr wlej 60 kropli Oxy Max  i dolej 0,9 - 1 litr wody mineralnej.
(Przelicznik dziennej dawki profilaktycznej -  20 kropli na 300 ml wody)
Najpierw wlewamy krople, a następnie zalewamy wodą !!!

zalecenia dla dorosłych:

 -  100 ml roztworu wody + OxymaX przyjmować  3 x dziennie

OxyMax - dawki lecznicze

W przypadku choroby dawkę należy zwiększyć 2 - 3 razy.

U dorosłych podajemy po 20 kropli OXYMAX na pół szklanki wody i pijemy 3 x dziennie
lub robimy roztwór  60 kropli na 300 ml wody do dziennego spożycia, popijając małymi łykami przez cały dzień.
Roztwór można również stosować wg. zalecenia picia roztworu Oxymax z wodą, wg. informacji jak wyżej  - zalecenia dla dorosłych>>.

U dzieci analogicznie 2 razy większe dawki tj. roztwór  30 kropli na 0,45 - 0,5 litra wody.
Zalecenia picia silniejszego roztworu Oxymax z wodą, wg. informacji jak wyżej


Jak możesz zadbać o swój układ krążenia, w tym serce i naczynia krwionośne >>>

Tlen - eliksir życia >>>

Seksowny Dziadek z wodą w płucach >>>

Koło Ratunkowe dla Serca! >>>

Jest pomoc >>>