Aktualnie przeglądane: Strona główna » Prostata i PRO-STATE POWER Formuła pielęgnacji prostaty

sok noni

Pro-State Power - Produkt Firmy CaliVita

Naturalny produkt w postaci tabletek zawierający odpowiednio dobrane wyciągi roślin leczniczych i składniki mineralne, niezwykle pomocne w łagodzeniu dolegliwości związanych z zapaleniem lub łagodnym przerostem prostaty. Prostata, impotencja, problemy z prostatą i przerostem gruczołu krokowego, potencja u mężczyzny. Naturalne składniki mają działanie moczopędne, przeciwwysiękowe, pobudzające mechanizmy obronnprostate-powere, adaptacyjne, wzmacniające, uspokajające i odmładzające. Pobudza czynności gruczołów dokrewnych. Świetnie dzała przy problemach z impotencją.

Opakowanie zawiera: 60 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:
Ekstrakt z owocu Palmy sabalowej - 300 mg
Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej - 150 mg
Ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej - 60 mg
Nasiona lnu -150 mg
Bioperyna - 1 mg
Cynk - 15 mg
Selen - 80 µg
Likopen - 2.5 mg

Sposób użycia: 1 - 2 tabletki dziennie lub według zaleceń.

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!
Produkt przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn.
W przypadku przyjmowania preparatów przeciw epilepsji, przed rozpoczęciem stosowania produktu należy skorzystać  z porady lekarskiej!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>). 


ZIOŁA NA MĘSKIE PROBLEMY

Prostata (gruczoł krokowy) to narząd mieszczący się u mężczyzn między kością łonową a odbytem. Ma kształt i wielkość kasztana, otaczającego cewkę moczową przy ujściu do pęcherza moczowego. Powiększając się, prostata zaciska cewkę moczową, co powoduje utrudnienie oddawania moczu, aż do całkowitego zamknięcia cewki. Prostata jest ważnym gruczołem płciowym, m.in. produkującym substancję polepszającą ruchliwość plemników i ochraniającym dolne odcinki przewodu moczowego przed infekcjami bakteryjnymi.

Łagodny przerost gruczołu krokowego (tzw. benignus prostata hyperplasia - BPH) stał się chorobą cywilizacyjną, dotykającą ok. 80% mężczyzn w Europie i USA. Jej przyczyny nie są do końca poznane, ale z pewnością ma na nią wpływ siedzący tryb życia i sposób odżywiania. Stale zwiększająca się liczba mężczyzn z objawami BPH, to także elekt wzrostu średniej długości życia. Np, jeszcze przed II. wojną światową, średnia wieku wynosiła 40 lat, a więc szansa wystąpienia przerostu prostaty była znacznie mniejsza niż obecnie, kiedy 60-latek to w pełni sprawny mężczyzna.

prostataCharakterystyczne objawy BPH to:

Przerost gruczołu krokowego nie jest tylko problemem przeszkadzającym w codziennym życiu i ograniczającym życie seksualne. Nie leczony - może przekształcić się w nowotwór złośliwy. Nowotwór prostaty jest drugim, najczęściej dotykającym mężczyzn, nowotworem. Powodzenie leczenia zależy od stopnia zaawansowania choroby, stąd tak ważna jest wczesna profilaktyka i poważne potraktowanie pierwszych symptomów przerostu prostaty. Należy zwrócić się do lekarza i rozpocząć odpowiednie leczenie.

Składniki Pro-State Power:

Selen i cynk działają synergicznie

Preparat Pro-State Power, został stworzony dla mężczyzn, by zapobiegać, łagodzić i likwidować objawy wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania gruczołu krokowego. Starannie dobrana receptura - wyciągi roślin leczniczych oraz wybrane składniki mineralne, wykazują wielokierunkowe działanie, m in : łagodzą kłopoty z oddawaniem moczu, działają przeciwbólowo, mają właściwości antyseptyczne, poprawiają równowagę gospodarki hormonalnej.

Ich zastosowanie jest bardzo korzystne - nie wywołują nieprzyjemnych działań ubocznych, takich jak spadek libido i impotencji.

Pro-State Power polecany jest wszystkim panom, także tym przed 50 rokiem życia, gdyż odgrywa znaczącą rolę w profilaktyce raka prostaty oraz jest pomocny w łagodzeniu dolegliwości związanych z zapaleniem lub łagodnym przerostem tego gruczołu. Jest skuteczny również po zabiegach chirurgicznych na gruczole krokowym.