Aktualnie przeglądane: Strona główna » NOPALIN - kontra cukrzyca!

sok noni

Bez błonnika nie ma zdrowia - NOPALIN

Natura wyposażyła nas w sprawny "system kanalizacyjny", który powinien szybko usuwać zbędne substancje z ustroju. Współczesne nawyki żywieniowe wyrządzają wiele szkód naszemu organizmowi, ale największe spustoszenie czynią w jelicie grubym. Niedostateczna ilość błonnika w pożywieniu powoduje zastój w jelitach i zaparcia, a w sytuacji, w której kanał wydalniczy jest zatkany, nawet najlepsza dieta nie da spodziewanych rezultatów. Resztki nie strawionego pokarmu gniją, stanowiąc poważne zatrucie organizmu. Jak skutecznie uporać się z tym problemem?

nopalin-blonnikNiezastąpiony okazuje się zawierający opuncję Nopalin, niezbędny zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu wielu współczesnych chorób cywilizacyjnych. Dostarcza organizmowi cenny błonnik, który pobudzając perystaltykę jelit przyspiesza wydalanie stolca, a wraz z nim toksyn i zbędnych substancji. Łagodzi również negatywne skutki złego odżywiania oraz przyjmowania leków. Wielokrotnie obserwowałam u moich konsumentów doskonałe efekty stosowania Nopalinu, zwłaszcza u tych leczonych z powodu chorób układu kostno-stawowego. Opuncja wiąże i wydala z organizmu nadmiar kwasów żółciowych, tłuszczów oraz glukozy. W ten sposób przeciwdziała cukrzycy, otyłości i miażdżycy.

Wyciąg z opuncji przyjmowany profilaktycznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia zawału serca, wspomaga leczenie choroby wieńcowej, jak również rekonwalescencję po przebytym zawale. Chroni nas także przed otyłością, ponieważ błonnik z opuncji sycąc, hamuje nasz nadmierny apetyt. Wiele konsumentek z mojej grupy przekonało się o tym osobiście, kiedy to zniknął wiszący brzuszek, a ulubiona sukienka okazała się zbyt luźna w biodrach. Nopalin należy stosować przede wszystkim zapobiegawczo, kiedy organizm daje pierwsze sygnały zatrucia, m.in.: wzdęcia brzucha, gazy, zgaga, nieświeży oddech, nieprzyjemny zapach potu i skóry lub pojawienie się licznych zmian na skórze. Poważnym objawem zatrucia są zawroty głowy, migreny, senność i apatia, depresja i stany zapalne, częste przeziębienia i poważne infekcje.

Osobiście przykładam ogromną wagę do terapii oczyszczających i dbałości o tzw. korzeń życia, jakim są nasze jelita. Jest to fundament zdrowia, dobrego samopoczucia i wyglądu na długie lata. Wszystkim członkom oraz sympatykom California Fitness polecam Nopalin jako doskonałą profilaktykę zdrowotną i zgodnie z tym, co o opuncji mawiali Aztekowie, życzę skutecznego odstraszania nim "zarówno chorób ciała, jak i duszy".

fragm. artykułu, mgr Renata Zarzycka (EM)


Z historii Klubowiczów CaliVita

Im wcześniej tym lepiej

Jeszcze nie tak dawno mogłam rozpoczynać dzień tak, jak wszyscy zdrowi ludzie: od herbaty i śniadania. Teraz rozpoczynam pomiarem cukru i zastrzykiem insuliny.
Świat człowieka chorego wygląda troszeczkę inaczej. Gdy zalecono mi przyjmować insulinę, wynik badania wskazywał stężenie glukozy we krwi 280 mg/dl. Niestety, ale choroba wyprzedziła pojawienie się Nopalinu w ofercie CaliVita.

Kiedy stał się on dostępny na rynku, zaczęłam go przyjmować, bardziej z ciekawości "co to za wynalazek", niż z przekonania, że będzie skuteczny w mojej chorobie. Tygodnie mijały. Codziennie rano "mierzyłam" cukier... i zauważyłam, że wyniki były coraz lepsze. Poziom glukozy zmniejszył się nawet do 110 mg/dl.
Teraz wstrzykuję sobie 14 jednostek insuliny zamiast 22, jak na początku choroby. Tę korzystną zmianę sprawił Nopalin, bo zaobserwowałam ją dopiero po wzbogaceniu mojej diety o ten preparat. Gdy zabrakło mi Nopalinu zaledwie na kilka dni, wyniki natychmiast pogorszyły się. Mam jednak nadzieję, że uzyskam jeszcze lepszą poprawę mojego zdrowia, bo nie planuję z nim się rozstać. Czasami zastanawiam się, czy gdybym miała go wcześniej do dyspozycji, to może nie musiałabym przyjmować insuliny?

Barbara Łuczak z Łodzi

Codziennie Nopalin

Nopalin używam dopiero od kilku tygodni. Zainteresowałam się tym produktem ze względu na zawarty w nim błonnik, który jest dobrodziejstwem dla jelit. Trafiłam w dziesiątkę!
Moje dolegliwości ustąpiły. Jelita pracują regularnie, a ja odzyskałam dobre samopoczucie i uczucie lekkości.
Przypisuję to nie tylko oczyszczeniu jelit przez Nopalin, ale także oczyszczenie całego organizmu z zalegających w nim toksyn. Zachęcam Państwa - skorzystajcie z Nopalinu . To skarb!
Barbara

Zachwycony Pan Andrzej

Chciałbym w kilku słowach opisać moje doświadczenia z preparatami firmy Calivita. Jestem aktywnym zawodowo mężczyzną w wieku 64 lat. Pracowałem zawsze w służbach związanych z zakupami. Związane to było z ogromem stresów oraz „niehigienicznym” stylem życia. Ostatnio z przerażeniem zaznajomiłem się z wynikami badania krwi ( cukier na czczo 290 mg !!!).
Lekarz chciał „ na siłę” spowodować branie przeze mnie insuliny.
Zacząłem stosować dietę (niezbyt rygorystyczną - odstawiłem głównie słodycze), zażywając nadal Amaryl 4. Efekty były znikome.
Miesiąc temu zakupiłem Polinesian NONI w kapsułkach, Chromium Max 500, Super Co Q10 i Nopalin. Wyniki były rewelacyjne. W ostatnim tygodniu 95 – 125 mg !!!
Jednocześnie poprawiły mi się wyniki cholesterolu oraz ciśnienie krwi. Reasumując, mogę każdemu polecić preparaty Calivita.
Przy okazji chciałbym Panu bardzo podziękować za pomoc w doborze właściwych preparatów a szczególnie za to, że zawsze miał Pan czas, aby służyć radą w trudnych sytuacjach.
Pozdrawiam Andrzej K. (Monday, May 08, 2006 1:28 PM)


ARTYKUŁY NA TEMAT KAKTUSA NOPAL I NOPALIN

TEN CUDOWNY NOPAL >>>

NOPALIN KONTRA CUKRZYCA >>>

ZAGROŻENIA ZDROWOTNE ZWIĄZANE Z DIETĄ UBOGOBŁONNIKOWĄ >>>


Cukrzyca II stopnia

Mój mąż jest ma cukrzycę typu II. W przeciągu miesiąca czasu po dawce 6 uncjach soku z mangostanu (patrz Zenthonic>>) dziennie (1 uncja =  30ml ), jego cukry krwi poszły od środkowego 200mg/dl do niski 100mg/dl. Miał też problemy skórne - swędzenie ciała przez długi czas, którego przyczyną była infekcja grzybicza.

Teraz, kiedy cukier jest w normie, mój mąż pokazuje wszystkim, że nie ma już problemów ze skórą i infekcją grzybiczą. Teraz, kiedy czuje się lepiej, jest zainteresowany pomaganiem innym ludziom, a przy okazji pragnie trochę zarobić, bo długoletnia choroba wpędziła go prawie w bankructwo.

Dzięki informowaniu przyjaciół i znajomych korzyściach zdrowotnych jakie niesie o sok z mangostanu, zaczyna tworzyć własną strukturę klientów i dystrybutorów soku. Rozpaczliwie potrzebując środków by uniknąć biedy, chce nauczyć się jak najwięcej na temat mangostanu i jak budować swój własny biznes na tym produkcie. Jest gorącym zwolennikiem owocu Garcinia mangostana i jak mówi, będzie go pił do końca swojego życia!

Dzięki niemu czuję się zwycięzcą!
E. Heltzel


ARTYKUŁY NA TEMAT MANGOSTAN ORAZ ZENTHONIC

Na przesilenie wiosenne - naturalna bomba z witalną energią >>>

Powrót do formy... >>>

Mangostan >>>

Biologicznie aktywne suplementy >>>

CENNIK >>>     ZAMÓWIENIA >>>   KLUB >>>