Aktualnie przeglądane: Strona główna » Klub CaliVita

sok noni

Klub CaliVita - ceny producenta

W CaliVita International są dwie możliwości kupowania produktów. Jedna to zakupy bez 33% marży jako KONSUMENT- KLUBOWICZ, a druga to zakupy po cenach detalicznych jako KLIENT. Różnica pomiędzy KLUBOWICZEM a KLIENTEM znajduje się przede wszystkim w cenie produktów.

KLUBOWICZ zawsze kupuje bez 33% marży.

Ty decydujesz po jakiej cenie zakupujesz, czy jako KONSUMENT- KLUBOWICZ po cenach niższych, czy też jako KLIENT w cenach detalicznych z 33% marżą (drożej).


Naturalne suplementy diety CaliVita International możesz nabyć w najniższych cenach posiadając kartę rabatową w Klubie CaliVita

 

koszyk-kaliwitaKLUB CALIVITA

To ceny producenta, rabaty i promocje.

Rejestracja jest zupełnie darmowa, bez żadnych zobowiązań.

Z kartą rabatową kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz.

Nie ma obowiązku robienia zakupów. 

Każdy produkt jest dostarczany do Ciebie wprost z firmy Calivita, otrzymujesz gwarancję najniższych cen, oryginalności i najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi.

Już przy pierwszym zamówieniu warto dołączyć do Klubu CaliVita i kupować ze zniżką. Nie jesteś zobowiązany/a  do dalszych zakupów.

Kupując np. 1 butelkę Polinesian NONI w klubie Calivita płacisz 210,00 zł, natomiast wartość zamówienia w sprzedaży detalicznej to aż 279,30 zł. Tylko na 1 sztuce Polinesian Noni
zaoszczędzasz 69,30 zł.


 Zamówienie produktów CaliVita International  

Cennik Suplementów CaliVita >>

Zakupy - rekomendowany Sklep Internetowy >>Dzięki przystąpieniu do klubu otrzymujesz bonusy i rabaty: 


Dodatkowe bonusy tylko dla osób z kartą KLUBU CALIVITA*

Klubowicz Calivita International, który dokonuje jednorazowego zakupu za minimum 400 zł - otrzymuje przesyłkę GRATIS!Co zrobić, by otrzymać Kartę rabatową Klubu CaliVita?


suplementy-kaliwita

Dlaczego suplementy Calivita są najlepsze na rynku i tak często wybierane przez Klubowiczów z Polski i świata: