Aktualnie przeglądane: Strona główna » ParaProteX - Produkt Firmy CaliVita

sok noni

ParaProteX - kompleks unikalnych ziół Grzybica Gronkowiec Pasożyty

Naturalny produkt ParaProteX jest unikalnym preparatem złożonym z wielu  ziół o silnych właściwościach przeciwzapalnych i odkażających. Naturalne składniki pochodzenia roślinnego pomagają naszemu organizmowi zwalczać „mikrobiologicznych najeźdźców”, używając receptury opartej na naturze. ParaProteX, gronkowiec złocisty, candida albicans, lamblie, grzybica, pasożyty, nieświeży oddech, nieregularne wypróżnienia...

paraprotexOpakowanie: 100 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:

Owoce Rangoon creeper - 150 mg
Komosa piżmowa - 100 mg
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego - 50 mg
Żywica z balsamowca mirra - 50 mg
Olej z goździków korzennych - 50 mg
Ekstrakt z Pau d'Arco - 50 mg
Czarny orzech - 37,5 mg
Olej z orzecha włoskiego - 37,5 mg
Ekstrakt z nasion grejpfruta - 25 mg
Czosnek - 12,5 mg

Sposób użycia: profilaktycznie : 1-2 tabletki dziennie lub według zaleceń.

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

UWAGA!

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).


ParaProteX - "Osobisty ochroniarz" - Gronkowiec, grzybica, lamblie…

ParaProteX to naturalny preparat ziołowy, zawierający szeroką gamę roślin o silnych właściwościach przeciwzapalnych i odkażających. Twardo stoi na straży przeciw inwazji do organizmu pasożytów: bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów… 

Prace nad składem ilościowym oraz doborem odpowiednich ziół prowadził wybitny naukowiec prof. dr nauk med. Valéria Sedlák-Vadocz.

"Zanim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy - gruntowne oczyszczenie z zatruwających organizm pasożytów. Stosuję ParaProteX...

...ParaProteX podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowlęcia (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych - owsików. Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja rozpoczęła się stopniowo od 1 tabletki..." - prof. dr nauk med. Valéria Sedlák-Vadocz

Choroby i dysfunkcje, wynikające z infestacji pasożytniczej mogą manifestować się jako:  ALERGIA, ZAPALENIE STAWÓW, BÓL PLECÓW, BRUKSIZM (ZGRZYTANIE ZĘBAMI), ZAPALENIE JELIT, ZMĘCZENIE, CUKRZYCA, UCZUCIE PEŁNOŚCI W ŻOŁĄDKU, BÓLE GŁOWY, HIPOGLIKEMIA, ZABURZENIE TRAWIENIA, BEZSENNOŚĆ, TOCZEŃ, ZABURZENIE GOSPODARKI MINERALNEJ, NUDNOŚCI, BÓL SZYI, PROBLEMY Z ZATOKAMI, WYMIOTY, ZABURZENIE PRACY TARCZYCY, a nawet RAK. Prof. dr n. med. Valeria Sedlak-Vadocz

Źródło: NUTRITION & HEALTH, czerwiec 2006

PARAPROTEX - opracowanie Prof. dr n. med. Valeria Sedlak-Vadocz >>>

Jak wynika ze składu, ParaProteX jest unikalnym produktem złożonym z wielu  ziół o silnych właściwościach przeciwzapalnych i odkażających. Naturalne składniki pochodzenia roślinnego pomagają naszemu organizmowi zwalczać „mikrobiologicznych najeźdźców”, używając receptury opartej na naturze. 

Zioła wchodzące w skład preparatu: paraprotex

Sposób zwiększania dawki ParaProteX dla dorosłych: TYLKO DLA KLUBOWICZÓW

Paraprotex stosuje się w dawce wzrastającej 1/2godziny przed posiłkiem, według poniższego opisu (maksymalnie 1 tabletka na 10 kg. wagi ciała):

1, 2 i 3 dzień kuracji

- 1 tabletka rano przed śniadaniem

4, 5 i 6 dzień - dawkę zwiększyć do 2 tabletek:

- 1 tabl. rano przed śniadaniem
- 1 tabl. wieczorem przed kolacją

7, 8 i 9 dzień - dawkę zwiększyć do 3 tabletek:

- 1 tabl. rano przed śniadaniem
- 1 tabl. przed obiadem
- 1 tabl. wieczorem przed kolacją

10, 11 i 12 dzień - dawkę zwiększamy do 4 tabletek:

- 1 tabl. rano przed śniadaniem
- 1 tabl. przed obiadem
- 2 tabl. wieczorem przed kolacją

13, 14 i 15 dzień - dawkę zwiększamy do 5 tabletek:

- 2 tabl. rano przed śniadaniem
- 1 tabl. przed obiadem
- 2 tabl. wieczorem przed kolacją

Uwaga: Każdą tabletkę Paraprotex należy popić 1 szklanką czystej wody.Pozbądź się pasożytów…

pasozytyNIE POZWÓL, BY PASOŻYTY DECYDOWAŁY O TWOIM SAMOPOCZUCIU!

Większość osób sądzi, że pasożyty są reliktem przeszłości, która charakteryzowała się niskim poziomem higieny i warunków sanitarnych. Jednak inwazja "intruzów" jest obecnie bardziej powszechna niż nam się to może wydać. Naukowcy oceniają, że około 25% populacji jest zakażona jednym lub wieloma pasożytami. Dotyczy to nie tylko krajów Trzeciego Świata, ale również nowoczesnych społeczeństw. Za przykład mogą posłużyć owsiki, które występują u ludzi na całej kuli ziemskiej. Tylko w Polsce zarażonych jest 17% dorosłych i 38% dzieci. Ocenia się, że w zamkniętych zbiorowiskach dzieci (domy dziecka, żłobki, przedszkola) liczba zarażeń może sięgać nawet ponad 90%.

"WYŚCIG ZBROJEŃ"

Pasożyty są wszędzie, łatwo można nabawić się ich z żywności, wody, od zwierząt czy nawet od ludzi. W toku ewolucji rozwinęły strategie umożliwiające przeżycie w żywicielach - tworzą "nowinki techniczne", z którymi organizmy zakażone nie zawsze potrafią się uporać. Np. w trakcie pobytu pasożyty zmieniają swoje białka na powierzchni komórki, tak więc wysiłki układu immunologicznego idą na marne. Gdy tylko organizm zaczyna rozpoznawać dany typ cząsteczki, intruzi zmieniają "swoją twarz", której żywiciel jeszcze nie potrafi rozpoznać. Pasożyty uzyskują przewagę, a co za tym idzie, szybko się rozmnażają. W efekcie bardzo często ogromny nakład pracy żywiciela, związany z mobilizacją sił obronnych, prowadzi nie do eliminacji intruza, a jedynie do uszkodzeń własnych tkanek i narządów.

DLACZEGO PASOŻYTY SĄ NIEBEZPIECZNE?

Obecność pasożytów to poważny problem, ponieważ większość zarażonych osób nie zdaje sobie sprawy z ich obecności. "Intruzi" żyją kosztem "gospodarza", w którym mieszkają i zdobywają pożywienie. Wyrządzają przy tym wiele szkód - stanowią olbrzymie obciążenie dla systemu immunologicznego, podkradają substancje odżywcze i zatruwają żywiciela toksycznymi produktami własnej przemiany materii. Mogą być odpowiedzialni za szerokie spektrum dolegliwości, od łagodnego uczucia zmęczenia aż do poważnych chorób. Zdarza się jednak, że człowiek zupełnie nie odczuwa obecności pasożytów, a przypadkowe ich ujawnienie przyjmuje ze zdziwieniem.

POWRÓT DO ZDROWIA

Pozbycie się "nieproszonych" gości jest długotrwałym, wymagającym poświęceń i cierpliwości procesem, który polega na:


PARAPROTEX - OSOBISTY OCHRONIARZ

Szeroka gama odpowiednio dobranych składników roślinnych, które regulują pracę przewodu pokarmowego oraz wzmacniają odporność.

Unikalne zalety składników:

Źródło: CaliNews, lipiec 2006


Z historii Klubowiczów CALIVITA

Nie przypuszczałam, że w tak bezpieczny sposób mogę pomóc mojemu synkowi!

Kuba urodził się 15 sierpnia 2000 r. W okresie niemowlęcym przechodził kolkę jelitową i miał uporczywe problemy z zaparciami. Poza tym był dzieckiem pogodnym, nic chorował, rozwijał się bardzo dobrze, tak było do ukończenia 1,5 roku. Pewnego razu po spacerze Kuba zagorączkował. Nigdy wcześniej nic takiego nam się nie zdarzyło. Po podaniu leków przeciwgorączkowych na chwilę gorączka ustąpiła, a zaraz porem dziecko było prawie nieprzytomne. Lekarz przepisał antybiotyk, stwierdził ostre zapalenie gardła. Wydało mi się to bardzo dziwne, ponieważ oprócz gorączki, żadnych objawów choroby nic było. Jako młoda i niedoświadczona mama, bałam się zignorować zaleceń lekarza i nie do końca przekonana o jego słuszności, podałam dziecku antybiotyk. Jeszcze tej samem nocy Kubuś gorączkował ponad 40 C.

Nie wiem jak ten incydent wpłynął na dalsze zdrowie synka, nie potrafię tego realnie ocenić, jednak wiem, że od tej pory Kuba chorował na gardło średnio co dwa miesiące. Doszły do tego zaparcia, które stawały się coraz, bardziej uporczywe, dziecko przechodziło koszmary przy oddawaniu stolca np. po dwóch, trzech dniach. Równolegle Kuba zaczął się powoli wycofywać prawie ze wszystkich sfer życia – stracił zainteresowanie dziećmi , zabawkami i zabawą. Stawał się coraz hardziej nieobecny, jakby coraz mniej rozumiał. Wyraźnie zanikał jego kontakt z nami, odpychał nas, zaprzestał posługiwania się mową. Zaczął odmawiać pożywienia, w końcu jego stała się rak uboga, że bałam się o jego zdrowie. Zasypianie i budzenie się było koszmarem, sen też był bardzo niespokojny. Kiedy się zdenerwował nie potrafił się bardzo długo uspokoić. W wieku prawic 4 lat Kuba został zdiagnozowany jako dziecko z zaburzeniami autystycznymi. Miał poważną infekcję candidą.

Samodzielną walkę o Kubusia rozpoczęliśmy w lipcu 2004 r. Bezcenne okazały się dla nas produkty CF/CV, na które trafiłam przypadkowo, szukając rozpaczliwie sposobów pomocy w Internecie. Zaczęłam podawać Kubie sok z noni codziennie 2 razy po 15 ml., do tego ImmunAid, Garlic Caps with Extra Parsley i AC-Zymes. Po kilku miesiącach, przeprowadziliśmy Kubie kurację oczyszczającą preparatem ParaProteX. Zmiany zauważyłam bardzo szybko, bo już w pierwszych tygodniach. Kuba bardzo się zmieniał: zaczął reagować na imię, na proste polecenia, szybko nabywał nowych umiejętności, dobrze zasypia, a jego sen jest spokojny i zdrowy.

Najważniejsze dla nas jest jednam to, że przestał chorować. Od siedmiu miesięcy, od kiedy podajemy mu produkty CaliVita – nic dostał żadnego antybiotyku. Zaczął uczęszczać do przedszkola. Nie przypuszczałam, że w tak bezpieczny sposób można pomóc dziecku, podczas, gdy medycyna tradycyjna nie przynosiła pożądanych elektów.

Justyna Walas, Kielce

Moje zdrowie wróciło do normy!

Witam serdecznie. Moja" przygoda" z produktami firmy Calivita rozpoczęła się już kilka lat temu. Jednak kilka miesięcy temu, kiedy straciłam wzrok w prawym oku i miałam poważne problemy ze zdrowiem, a odpowiedź lekarzy brzmiała, że nie wiemy co Pani jest postanowiłam sama sobie pomóc. Najpierw zrobiłam badania z których wynikało, że mam gronkowca złocistego i stąd moje problemy. Owszem, dostałam stosowny antybiotyk, ale kiedy poszłam do kontroli i zapytałam co dalej otrzymałam odpowiedź, że z tym da się żyć... Wróciłam do domu zdruzgotana takim załatwieniem sprawy. Zdesperowana usiadłam do komputera i weszłam na forum ludzi, którzy żyją z gronkowcem, jednak niewiele mnie to pocieszyło. I nagle wpadłam na pomysł i wpisałam w google hasło : leczenie gronkowca calivita i tam znalazłam odpowiedź oraz artykuł ze wskazówkami jak się pozbyć gronkowca z organizmu stosując odpowiednie suplementy. Ściśle się do tego zastosowałam, oczywiście potrzeba być bardzo konsekwentnym aby były efekty.

I tak po 3 miesiącach stosowania Polinesian Noni, ParaProtex, witaminy C, AC Zymes, Oxy Max zauważyłam znaczną poprawę zdrowia. Przede wszystkim mój wzrok tak się poprawił, że po 10 latach chodzenia w okularach, ponieważ mam astygmatyzm, te okulary odrzuciłam. Poszłam sprawdzić wzrok i okazało się, że okulary nie są mi potrzebne. Nadal kontynuowałam picie soku Polinesian Noni.

Po kolejnych 3 miesiącach zaczęłam czytać bez okularów. Zaznaczę, że miałam inne okulary do chodzenia a inne do czytania. Do dziś stosuję suplementy, zwłaszcza Polinesian Noni, polecam je innym. Moje zdrowie wróciło do normy, nie choruję, a jeśli już mam infekcję to trwa to tylko chwilę lub przechodzi łagodniej niż dawniej, kiedy katar kończył się u mnie zapaleniem oskrzeli i zażywaniem antybiotyku. Bardzo się cieszę, że mogę korzystać z takich dobrodziejstw, które dała  nam natura.
Barbara

PO LAMBLIACH NIE MA ŚLADU!

W młodości dużo chorowałem, brałem antybiotyki bez żadnej ochrony w postaci bakterii kwasu mlekowego – lekarz nigdy nie wspominał, aby były konieczne!!!

Mój system immunologiczny był osłabiony, nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopóki w wieku 17 lat nie zachorowałem. Dopiero po dwóch miesiącach lekarzom udało się znaleźć przyczynę moich dolegliwości, jakimi były straszne nudności, biegunka, wymioty. Okazało się, że to LAMBLIOZA. Dostałem oczywiście antybiotyki, po których na chwilę poczułem się troszkę lepiej, lecz przy kontrolnym badaniu okazało się, że wciąż mam LAMBLIE!
I tak przez kolejnych pięć lat leczyłem się antybiotykami, po których czułem się coraz gorzej. W końcu zacząłem szukać w Internecie przyczyny, dlaczego to wszystko tak długo trwa, a ja nie mogę sobie z tym poradzić?

Wtedy znalazłem strony internetowe, z których dowiedziałem się, że kuracje antybiotykowe mogą doprowadzić do grzybicy, a to z kolei do silnego osłabienia organizmu. Każdy z nas pije wodę albo je pokarmy, w których mogą znajdować się jaja lamblii, ale przecież nie każdy jest chory.

Po kuracji kilkoma preparatami, m.in. PARAPROTEX, AC-ZYMES, GARLIC CAPS, NOPALIN, CHELATED ZINC, C-1000, OCEAN 21 wymiennie z OXYMAX, po lambliach nie ma śladu. Czuję się znacznie lepiej, wróciła mi chęć do życia i skończyły się nudności, które dokuczały mi ponad 5 lat. Teraz pozostało mi tylko kontynuowanie kuracji w celu uzyskania prawidłowej homeostazy i mikroflory w jelitach, ponieważ z grzybicą walczy się długo.
Paweł, lat 23,
Źródło, CaliNews Listopad 2005


PASOŻYTY NAJWIĘKSZY WRÓG CZŁOWIEKA


Pasożyty to organizmy cudzożywne, które wykorzystują stale lub okresowo organizm żywiciela, dla swoich potrzeb pokarmowych i środowiskowych.
Pasożytnictwo to oddziaływanie antagonistyczne między organizmami. To współżycie przynosi korzyści pasożytowi natomiast gospodarzowi wyłącznie szkody. Pasożyt może doprowadzić do wyniszczenia a nawet śmierci organizmu żywiciela.
 
„Pasożyty ukradkiem zasiedlają i kolonizują organizm człowieka. Rozprzestrzeniają się we krwi i naczyniach, powodując tym samym powstawanie chorób sercowo – naczyniowych. Opanowują zanieczyszczony organ i budują w nim kolonię – opuchliznę. Pasożyty przedziurawiają i zakorkowywują  naczynia, dając tym samym podstawy do zawału. W ten sposób choroby sercowo – naczyniowe, rak, cukrzyca, skleroza, zawał i inne główne schorzenia cywilizacyjne są konsekwencją rozwoju pasożytów w organizmie człowieka. Badania krwi u osób u których wystąpiły choroby sercowo – naczyniowe wykazały, że w ich organizmie żyją rzęsistki, grzyby i mikropasożyty. Pasożyty te nie tylko pożerają krwinki czerwone, ale także wdrażają się w ścianki naczyń, niszcząc je i tworząc skrzepy. Jest to przyczyną powstawania udarów. A przedostając się do tkanki łącznej, kolonia mikropasożytów powoduje choroby stawów, artretyzm, itp..”
 
Giennadij  Małachow  „Życie bez pasożytów”
 

PARAPROTEX - POGROMCA PASOŻYTÓW

Składniki Paraprotex:

Owoce Rangoon creeper - od dawna wykorzystywane są przez ludność Indii do wytwarzania maści na zmiany skórne wywołane pasożytami. Te słodkie w smaku owoce stymulują działanie śledziony i żołądka. Dojrzałe, prażone nasiona są stosowane są na biegunkę, gorączkę i krzywicę.

Komosa piżmowa - roślina o silnych właściwościach przeciwrobaczych, często używana w celu usunięcia obleńców, zwłaszcza u dzieci. W medycynie ludowej często używana w dolegliwościach dróg oddechowych jako środek wykrztuśny, w katarze i astmie. Jest najskuteczniejszym lekarstwem przeciw zakażeniu tęgoryjcem.

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego - posiada silne właściwości przeciwzapalne oraz odkażające - niszczy bakterie powodujące infekcje ran, czerwonkę, cholerę oraz mikroorganizmy wywołujące infekcje układu moczowo-płciowego. Wzmacnia system immunologiczny, pomaga zwalczać stany zapalne stawów. Owoce są powszechnie używane jako środek na niestrawność, w zaburzeniach pracy wątroby oraz w zaparciach. Berberys zwyczajny zawiera aktywne składniki o sile dorównującej antybiotykom.

Mirra - korzystnie wpływa na pracę systemu immunologicznego, chroni wątrobę przed toksycznymi substancjami i usprawnia jej funkcje. Jest bogata w wiele składników mineralnych: potas, sód, krzem, cynk i chlor. Chińczycy stosowali ją do produkcji maści przyspieszającej gojenie ran, hemoroidów, stanów zapalnych skóry, do łagodzenia dolegliwości menstruacyjnych oraz bólów mięśni.

Olej z goździków korzennych - nadaje charakterystyczny smak potrawom. Wykazuje właściwości wiatropędne, przeciwzapalne i lekko znieczulające (stosowany przy bólach zębów). Substancja czynna goździków - eugenol - jest silnym antyoksydantem, niszczącym pasożyty jelitowe, bakterie i grzyby. Wzmacnia system immunologiczny i wykazuje działanie witalizujące organizm.

Ekstrakt z Pau d'Arco – jest skuteczny przeciw infekcjom wirusowym, pasożytom i niektórym typom nowotworów. Jest również użyteczny w bólach stawów, cukrzycy, infekcjach grzybiczych, wywołanych przez wirus opryszczki, dolegliwościach wątroby, hipoglikemii. Zawiera w znaczących ilościach witaminy A i C, witaminy z grupy B, cynk, selen, żelazo, magnez, mangan.

Czarny orzech  - zawiera naturalną substancję o silnych właściwościach odkażających i przeciwpasożytniczych. Niszczy pasożyty – zwłaszcza tasiemce i grzybice. Jest stosowany w chorobach skóry, jak czyraki, opryszczki lub egzemy. Zawarty w nim mangan jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zwłaszcza mózgu. Jest bogatym źródłem witamin i składników mineralnych ( wapna, krzemu, selenu, potasu, witaminy A, C, B i bioflawonoidów.

Orzech włoski - jest pomocny w stanach zapalnych oraz infekcjach przewodu pokarmowego, układu moczowego i oddechowego. Składnik aktywny orzecha włoskiego -juglon – jest skuteczny w przypadku chorób pasożytniczych. Wzmacnia naczynia krwionośne.

Ekstrakt z nasion grejpfruta - skuteczny wobec 800 rozmaitym wirusom i bakteriom, około 100 rodzajom grzybów i innych licznych pasożytów. To niezwykle antyseptyczna siła, jednocześnie nie niszcząca przyjaznych bakterii jelitowych. Posiada naturalne właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze i przeciwpasożytnicze. Jest często stosowany jako środek konserwujący do żywności i kosmetyków.

Czosnek - znany w lecznictwie ludowym jako środek wspomagający trawienie oraz skuteczny „pogromca" pasożytów. Hipokrates polecał czosnek w leczeniu raka macicy, a Europejczycy przyjmowali go podczas zarazy, by wzmocnić odporność.