Aktualnie przeglądane: Strona główna » Pure Yucca - Produkt Firmy Calivita

sok noni

Pure Yucca CaliVita Jukka Oczyść organizm z nadmiaru toksyn

juka-calivitaJukka nazywana "drzewem życia" posiada niezwykłą moc z uwagi na swe właściwości oczyszczające, odtruwające i wspomagające system immunologiczny organizmu. Poprawia kondycję kości i stawów, wpływa korzystnie na stan wątroby i trzustki, przyspiesza przemianę materii.
Bogata w enzymy, saponiny, chlorofil, antyoksydanty, witaminy i sole mineralne, które przyspieszają rozkład substancji organicznych w jelitach, tak więc w naturalny sposób oczyszczają okrężnicę. Godna również polecenia przy kuracji odchudzającej.
Choroby jelita grubego: nieżyt, polipy, choroba Crohna. Dolegliwości reumatyczne, zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, dna moczanowa. 

Opakowanie zawiera: 100 kapsułek

Składnik aktywny / 1 kapsułka:
Sproszkowana łodyga jukki - 500 mg

Sposób użycia: 1-3 kapsułki 3 razy dziennie 1/2 godz. przed posiłkiem popijając dużą ilością wody lub według zaleceń.

                                                                                                     CENNIK       ZAMÓWIENIA

Ważne:

Zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji (zobacz tutaj >>>).

UWAGA!

Podczas kuracji jukką bardzo ważne jest przyjmowanie dużej ilości płynów. Kapsułki należy popijać 1-2 dużymi szklankami wody. Należy wypijać dziennie ok. 2-3 litrów płynów, ponieważ w ten sposób wspomagamy wydalanie z organizmu substancji toksycznych.

Na początku kuracji jukką może wystąpić częstsze oddawanie moczu, biegunka oraz zmniejszenie się poziomu cukru i potasu we krwi. Jest to efekt przyspieszonej przemiany materii i odtruwania. Prawidłowe dawkowanie, odpowiednie odżywianie się, ewentualnie opracowana przez specjalistę dieta powinny wyeliminować te objawy.

Dzieci mogą zażywać preparat tylko na polecenie lekarza.


PURE YUCCA – Jukka Oczyść organizm z nadmiaru toksyn!

Sproszkowana łodyga jukki. Jukka wspomaga system immunologiczny organizmu. Bogata w liczne enzymy, saponiny, antyoksydanty … jest znakomitym środkiem odtruwającym i oczyszczającym. Stawy, podagra…

Substancje toksyczne każdego dnia trafiają do Twojego organizmu. Kiedy jest ich już za dużo i Twój organizm nie może sobie z nimi poradzić wtedy zaczyna dawać Ci sygnały w postaci częstych  migren, zaburzeń ze strony układu nerwowego, depresji, chorób  psychicznych, niedorozwoju u dzieci, wypadania włosów lub przedwczesnego siwienia, łamania się paznokci, zamian na skórze, bólu stawów i kręgosłupa, chorób sercowo – naczyniowych, kamicy nerkowej, cukrzycy, chorób układu trawienia, przewlekłych przeziębień, astmy i innych. Alergia – kolejna epidemia naszych czasów ma również podłoże nadmiernej ilości toksyn w Twoim organizmie.

Indiańskie „drzewo życia” – Pure Yucca – dba o utrzymanie higieny wewnętrznej ciała. Jej główne działanie to zasługa jednego ze składników aktywnych -  saponin.  Składniki Jukki, liczne enzymy, saponiny, chlorofil, witaminy, sole mineralne, antyoksydanty i inne substancje czynne - są znakomitym środkiem odtruwającym i oczyszczającym organizm z nadmiaru toksyn. Wspomagają również system immunologiczny organizmu.

Jakie działanie posiadają cenne składniki Jukki?

Medycyna współczesna zalicza choroby jelita grubego (nieżyt, polipy, choroba Crohna itp.) oraz dolegliwości reumatyczne (zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, dna moczanowa itp.) do przewlekłych chorób przemiany materii. Jukka wykazuje silne działanie odtruwające, pomocne w tych schorzeniach.

Jukka jest wiecznie zieloną rośliną, pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Karaibów. Zewnętrznie jest podobna do palmy. Ma gruby, krótki pień i liście w kształcie mieczy. Jej białe kwiaty o kształcie dzwonków tworzą formę piramid i pachną słodko w nocy. Należy do rodziny liliowatych (Liliaceae). Indianie uważają jukkę za najpiękniejszą roślinę pustyni; czczą ją od kilkuset lat, a z powodu jej leczniczej mocy nazywają ją „drzewem życia”. Medycyna współczesna zalicza choroby jelita grubego (nieżyt, polipy, choroba Crohna itp.) oraz dolegliwości reumatyczne (zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, dna moczanowa itp.) do przewlekłych chorób przemiany materii. Wiele ziół leczniczych (zwłaszcza te o działaniu moczopędnym i przyspieszającym przemianę materii), wzmagając wydalanie substancji toksycznych i szkodliwych z organizmu, może polepszyć stan zdrowia w przypadku chorób tego rodzaju. Takimi roślinami rosnącymi też u nas są mniszek lekarski, pokrzywa i biała wierzba. Ale procesy odtruwające jeszcze  skuteczniej pobudza jukka.

W czym tkwi sekret jukki?

Zapewne w tym, że potrafi żyć w najbardziej skrajnych warunkach atmosferycznych: w nocy przenikliwy wiatr, w dzień prażące słońce, trwająca kilka miesięcy susza, gwałtowne burze - to wszystko nic dla jukki. Wyciąg z tej rośliny zawiera liczne enzymy, saponiny, chlorofil, antyoksydanty i inne substancje czynne. Jukka działa na ludzki organizm na wiele sposobów. Wspomaga wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych, polepsza trawienie, ale najważniejszą jej funkcją jest odtruwanie, ponieważ wzmacnia i reguluje procesy wydalania.

Jukka jest błogosławieństwem przede wszystkim dla osób cierpiących na przewlekłe choroby jelita grubego. A takich osób, które cierpią z powodu nieprzyjemnych objawów przewlekłego zapalenia jelita grubego jest wiele - w średnim wieku, nie wspominając już o osobach starszych. Ostatnio saponiny pozyskane z jukki stosowane są z dobrym skutkiem do leczenia zapalenia stawów. Ta substancja, działająca jak naturalne sterydy, jeśli jest właściwie dawkowana to nie wywołuje żadnych objawów ubocznych: w przeciwieństwie do sterydów otrzymywanych syntetycznie lub pochodzenia zwierzęcego nie podrażnia przewodu pokarmowego.

Indianie południowoamerykańscy nieprzypadkowo stosowali głodówkę w leczeniu sztywności stawów, pozwalając chorym na spożywanie tylko kilku roślin. Między innymi właśnie jukki, która zaspokajała zapotrzebowanie organizmu na enzymy, witaminy, sole mineralne oraz inne roślinne składniki odżywcze, a jednocześnie wspomagała odtruwanie organizmu.

Kuracja jukką trwająca kilka tygodni:


Profilaktyka:

  1. oczyszczanie jelita,
  2. choroby jelit i układu trawienia,
  3. choroba Crohna.

Sekret zdrowia

Coraz częściej życie każdego z nas wyznaczone przez coraz szybsze tempo, niewiele ma wspólnego ze zdrowym stylem życia. Kumulujący się stres, nieodpowiednia żywność, zanieczyszczenie środowiska… doprowadzają w końcu do zachwiania równowagi w organizmie. Jednak wiele osób nie uświadamia sobie tego, dopóki nie dopadnie ich choroba. A szkoda…  Przecież sekret zdrowia tkwi w aktywnym stylu życia i prawidłowym  odżywianiu.

Prosty przykład z mojej praktyki lekarskiej: mężczyzna lat 44 od 15 lat cierpiący z powodu dny moczowej. Ból wybudzał go ze snu towarzyszyło mu ogólne rozbicie, dreszcze i gorączka. Pięć lat temu do podstawowego leczenia dołączyłem suplementy CVI które w sposób rewelacyjny zmieniły stan jego zdrowia. Mógł wreszcie normalnie funkcjonować, biegać, grać w siatkówkę spotykać się ze znajomymi przy grillu.

Oczyszczanie organizmu zalecam każdemu kto do tej pory tego nie robił . Zdrowy przewód pokarmowy, prawidłowe funkcje wątroby i nerek to podstawa dobrego przyswajania pokarmów oraz usuwania toksyn z organizmu. To podstawa dobrego samopoczucia.

Oto schemat suplementacji i podstawowe zalecenia:

Po pierwsze oczyszczanie organizmu przy pomocy Puree Yucca:
- 1 dzień - 1+0+0, czyli jedna tabletka przed posiłkiem popijając 2 szklankami przegotowanej wody,
- 2 dzień - 1+0+1 czyli jedna tabletka przed śniadaniem jedna przed kolacją,
- 3 dzień - 1+1+1 czyli 3 x 1 tabletce przed posiłkami,
- 4 dzień -  2+1+1
- 5 dzień -  2+2+1
- 6dzień  -  3 x 2 tabletki
- 7,8,9 dzień 3 x 3 tabletki
- od 10 dnia 3 x 2 tabl. aż do zakończenia jednego opakowania.

Podczas oczyszczania należy koniecznie wypijać 3 litry wody (może być mineralna niegazowana, ale nie wysokozmineralizowana). Kolejne produkty to:

Meal Time : 1 tabl. dziennie na początku posiłku (np. podczas obiadu);

Polinesian Noni : 30 ml na czczo (godzinę przed posiłkiem);

qProtect : 2x1 tabl. po posiłku.

W celu wzmocnienia organizmu, poleciłem mleczko pszczele - Bee Power.

Zapobieganie nawrotom dny moczanowej:

Oczyszczanie organizmu zalecam każdemu, kto do tej pory tego nie robił. Zdrowy przewód pokarmowy, prawidłowe funkcje wątroby i nerek to podstawa dobrego przyswajania pokarmów oraz usuwania toksyn z organizmu. To po prostu podstawa dobrego samopoczucia.

Z pozdrowieniami,

Lek. med. Krzysztof Kordeczka

Źródło: CaliNews, wrzesień 2006