Aktualnie przeglądane:

sok noni

Działanie Polinesian Noni w alergii

Sok Noni  - 88% skuteczności - pisze dr Solomon.

W liofilizowanym (niepasteryzowanym) soku z noni - Polinesian Noni - znajduje się wiele czynnych składników działających przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, przeciwgrzybiczo, oczyszczająco oraz naprawczo.

Arsenał broni owocu noni z Polinezji to nieocenione wsparcie dla mechanizmów obronnych systemu immunologicznego człowieka. Pierwszy ważny składnik noni to kseronina, która w znacznym stopniu poprawia funkcjonowanie systemu immunologicznego i obok wielu innych właściwości normalizuje funkcjonowanie komórek, zwiększa przyswajanie składników odżywczych, pobudza mechanizmy przeciwzapalne organizmu, działając antyalergicznie. W efekcie owoc noni łagodzi objawy alergiczne oraz zmniejsza ryzyko i częstotliwość pojawienia się tych objawów. Drugi ważny składnik noni to damnacanthal, odpowiedzialny za najkorzystniejszy dla organizmu poziom pewnych komórek: limfocytów typu T i B, oraz fagocytów. Noni zawiera  ogromną ilość składników leczniczych, m.in. prokseronina, skopoletyna, fitocydy, serotonina,  i wiele innych.

 

Polinesian Noni produkowany jest wyłącznie z dojrzałych owoców, w których wzajemna proporcja wszystkich składników odpowiedzialnych za wszechstronne działanie Noni - jest najlepsza. Zebrane owoce noni natychmiast są rozdrabniane do gęstej pulpy i suszone metodą liofilizacji. Zaletą tej metody, polegającej na odwodnieniu zamrożonej pulpy owocowej, jest zachowanie aktywności wszystkich składników biologicznie czynnych zawartych w świeżych owocach noni. To tak jakbyśmy dojrzały owoc na słońcu zerwali z drzewa i umieścili w butelce. Taki owoc zawiera cenne składniki odżywcze niezbędne dla Twojego organizmu.

 

Ważne!

Każdy rodzaj pasteryzacji soku Noni (również nisokotemperaturowej)  niszczy wiele cennych składników leczniczych, witamin i enzymów.

 

Z Polinesian Noni pozbyłam się alergii u Madzi

Moja córka Madzia od ukończenia roczku ciągle chorowała na gardło lub zapalenie oskrzeli. Od piątego roku życia miała problemy z alergią. Pojawiły się jakieś czerwone plamy na rękach i całym ciele oraz problemy z brzuszkiem. Lekarstwa na krótką chwilę łagodziły alergię, ale problemy z bolącym brzuszkiem były niemal codziennie. Pani doktor twierdziła, że to prawdopodobnie stres przed przedszkolem. Następnie alergia uderzyła na oczy, które zrobiły się czerwone i zaczęły ropieć. Madzia dostała od pani okulistki antybiotyk w kroplach do oczu i inne leki na alergię.

 

Po 10 dniach stosowania kropli, oczy były zdrowe, ale niestety za 2 tygodnie choroba znowu wróciła. Kolejne krople i diagnoza pani doktor: „za 3 miesiące Madzia dostanie okulary”. Na pytanie po co mojemu dziecku okulary, przecież dobrze widzi i płynnie czyta wszystkie litery na tablicy do badania wzroku (Madzia czyta od 5 lat), usłyszałam odpowiedź: „ponieważ bardzo wytęża wzrok, aby dobrze widzieć”. Ja na to odpowiedziałam pani doktor, że skoro moje dziecko czyta nawet najmniejsze litery na tablicy, to ja jej nie dam okularów, bo według mnie będę musiała je kupić tylko wtedy, kiedy w dalszym ciągu zastosuję antybiotyk w kroplach do oczu, który po 3 miesiącach spowoduje u niej zaćmę lub inne choroby oczu. Pani okulistka była zbulwersowana moją odpowiedzią, a ja zostawiłam receptę i wyszłam z dzieckiem.

 

Ponieważ znałam już trochę produkty CaliVita, więc po powrocie do domu dałam Madzi Polinesian Noni (4x30 ml.), bo tylko to miałam w lodówce. Po 4 dniach oczy przestały ropieć i nie były już czerwone. Jeszcze przez miesiąc Madzia dostawała NONI, ale już w mniejszych dawkach. Następnie przeprowadziłam kurację oczyszczającą Madzi (PARAPROTEX, AC-ZYMES, NOPALIN). Po oczyszczeniu przestał boleć ją również brzuszek. Aby nie powtórzyła się choroba dostaje na zmianę różne suplementy: Garlic, C Plus lub C500, Lion Kids + D, AC-Zymes.

Madzia uwielbia Polinesian Noni, dlatego zawsze w okresie jesienno-zimowo-wiosennym wypija butelkę świetnego soku. Od tej pory nie byłam z nią u lekarza, ponieważ teraz nie choruje. Nigdy też więcej nie pojawił się problem alergii, brzuszka lub oczu. Madzia jest teraz w czwartej klasie, a jej choroba jest tylko przykrym wspomnieniem. Gdy dzieci w szkole zaczynają chorować i słyszy się o epidemii grypy, to Madzia dostaje profilaktycznie Polinesian Noni lub ZENTHONIC (od kiedy pojawił się w ofercie CaliVita).

Mama 11- letniej Madzi